Bilgisayarımın Ederi?

Sponsorlu Bağlantılar

Awriyedikkat

Awriyedikkat

Üye
peki kardeşim kendin bilirsin almak istiyorsan al ama çok ısınıyor ne yapmalıyım diyede konu açma :oke:

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
peki kardeşim kendin bilirsin almak istiyorsan al ama çok ısınıyor ne yapmalıyım diyede konu açma :oke:

kullanmışta biliyor sanki :kop:
kullanan var biliyoruz da konuşuyoruz. turbo fan var birkere ısınma konusunu dert etme elbette ısınacak her pc ısınıyor :oke:
ama bir sorun yaşamazsın

Awriyedikkat

Awriyedikkat

Üye

kullanmışta biliyor sanki :kop:
kullanan var biliyoruz da konuşuyoruz. turbo fan var birkere ısınma konusunu dert etme elbette ısınacak her pc ısınıyor :oke:
ama bir sorun yaşamazsın

Aynı Laptop amcamda var kardeşim kafanı yorma sen :oke:

Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Üye
    Konu Sahibi

Bu tür bir sorun ile ilgili konu açmayacağıma eminim. Eğer başka bir konu açarsam da altına not düşerim Awriyedikkat yardımcı olmasın diye. Merak etme
:kotu:

- - - Eklendi - - -

L-LumieRe
kardeşim i5 mi alayım yoksa i7 mi arasında çok fark var mı? Bir de bu bilgisayarı kesin alacağım çok beğendim. Sen söyledikten sonra araştırdım da :D. Tavsiye için teşekkürler.
:good:

- - - Eklendi - - -

i5 rami 8gb i7 remi 6gb sanırım neden öyle ?

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
Bu tür bir sorun ile ilgili konu açmayacağıma eminim. Eğer başka bir konu açarsam da altına not düşerim Awriyedikkat yardımcı olmasın diye. Merak etme
:kotu:

- - - Eklendi - - -

L-LumieRe
kardeşim i5 mi alayım yoksa i7 mi arasında çok fark var mı? Bir de bu bilgisayarı kesin alacağım çok beğendim. Sen söyledikten sonra araştırdım da :D. Tavsiye için teşekkürler.
:good:

- - - Eklendi - - -

i5 rami 8gb i7 remi 6gb sanırım neden öyle ?

Secenek bol olduğu için her türlüsü mevcut ise ninde 8gb ram olani vardir.
Ama dikkat et ge60 serisinde gt650m ve gtx660m diye 2 farkli ekran karti var gtx660m çok daha iyi tabiki

Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Üye
    Konu Sahibi
Tamam da i5 mi i7 mi? Bide bu videodaki gibi ses çok çıkar mı?

- - - Eklendi - - -

Diğer izlediğim videolarda hiç ses çıkmıyordu. Kullananlarda çok memnun.

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
Artik i5 i7 sen ne seçersen.
O fan sesi önce serilerde bir arizaydi. Fan kendi kendine hizlanip yavasliyordu. Şimdiki serilerde oyle bir Problem yok duzelttiler.

Doğrudur fan en yuksek hızda sesli calisiyor ama olsun o kadar elindeki makine en iyilerden. :oke:
Madde Eagle moderatörler ayni pc var çagir gelsin buraya :kıskıs:

Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Üye
    Konu Sahibi
Sen çağırabilir misin belki beni dikkate almaz. i5 i7 seçimini ben yapacağım ama ikisi arasındaki farkları anlatırsan ona göre seçeceğim. Hem ben biraz sese alışığım. Rahatsız edecek kadar çok ses çıkmazsa problem yapmam zaten. Bilgisayarın güzelliğini şahit oldum zaten :D

- - - Eklendi - - -

Şu videoda çok iyi açıklamışlar. i7 alacağım. Yani sonuçta ben bir tek oyun amaçlı istemiyorum ki. Rar ile falan çok uğraşıyorum.

Bana PCDepodan link verebilir misin MSI GE60 GTX660m i7 için? Stoklarda olsun ama :D Bide fredoslu şimdi ben yanlış sipariş veririm falan yanlışlık olmasın. Gerçi Haziranda falan sipariş veririm heralde.

PCDepoda buldum bir tane ama bumu emin değilim bi baksan.

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
Çagir sen gelir gelir :kop:
Doğrudur verdigin linkteki pc :oke:

Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Üye
    Konu Sahibi
Tamam sağ ol kardeşim çok yardımcı oldun birazda onu sorularımla sıkıyım :D :good:

Awriyedikkat

Awriyedikkat

Üye
sizin konunuza mı kaldık adama bak ya :kop::kop:

Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Üye
    Konu Sahibi
Peki o zaman neden hâla burada olduğunu sorabilir miyim?

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Mad eagle geldi :ehe

öncelikle sana vatandan almanı tavsiye ederim vatandaki 453 serisi 200 tl daha pahalı ama + olarak killer oyun ağ kartı ve bluray okuyucusu var ayrıca vatan güvencesi pcdepodan alan çok kişi var gerçekten güzel ilgileniyorlar ama arıza falan çıktığında kargoyla uğraşmazsın vatana gidip kafalarına atma şansın olur yani vatan güvencesi :oke:

zaten son seri vatandaki seri eski serilerde problemler vardı her yeni seri de problemler azaldı çözdüler. Son seride yani vatandaki serilerde de boost sorunu var yani ekran kartını kısmışlar tam performans vermiyordu ama biz kullanıcılar olarak bir topikte toplaşıp msi'a şikayet gönderdik ve boost sorunuda henüz 3–4 gün önce çıkan bios güncellemesi ile çözüldü core clock hızı 835'te kalıyordu şuan 950'ye çıkıyo güncelledim bende daha fazla fps ve performans veriyor oyunlarda yani o sorun ortadan kalktı.

Bende i7 olanı var zaten Hasan söylemiş ilk aldığımda hiç beğenmedim gerçekten verdikleri windows 8 tam anlamıyla vasat çıldırtıyordu beni format attım win 8 pro kurdum oldu canavar oyunlarda kasma diye birşey yok hemen hemen hepsini fu.ll hd oynuyorum ısınma sorunundan bahsetmiş bir arkadaş neye göre bahsetmiş anlamadım bu aleti kullanan en az 50 kişi tanıyorum bir tanesi de ısınma sorunu var demedi ısınmayı geç normal nette gezerken ben extra fanı açıyorum bardağımdaki suyu soğutsun diye ne ısınması buz gibi üflüyor oyunlarda haliyle ısınma oluyor ama turbo fanı açtığın zaman soğutuyor anında ılık oluyor diyelim 4 saat far cry 3 oynadım banamısın demedi en iyi fps oyunlarından biridir ısınma sorunu falan yok kafan rahat olsun o konuda. Eğer oynucam diyorsan bu fiyata daha iyi bi laptop yok :oke:

• Beğen
Tepkiler: Ragnar Lothbrok ve L-LumieRe
L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
Mad eagle geldi :ehe

öncelikle sana vatandan almanı tavsiye ederim vatandaki 453 serisi 200 tl daha pahalı ama + olarak killer oyun ağ kartı ve bluray okuyucusu var ayrıca vatan güvencesi pcdepodan alan çok kişi var gerçekten güzel ilgileniyorlar ama arıza falan çıktığında kargoyla uğraşmazsın vatana gidip kafalarına atma şansın olur yani vatan güvencesi :oke:

zaten son seri vatandaki seri eski serilerde problemler vardı her yeni seri de problemler azaldı çözdüler. Son seride yani vatandaki serilerde de boost sorunu var yani ekran kartını kısmışlar tam performans vermiyordu ama biz kullanıcılar olarak bir topikte toplaşıp msi'a şikayet gönderdik ve boost sorunuda henüz 3–4 gün önce çıkan bios güncellemesi ile çözüldü core clock hızı 835'te kalıyordu şuan 950'ye çıkıyo güncelledim bende daha fazla fps ve performans veriyor oyunlarda yani o sorun ortadan kalktı.

Bende i7 olanı var zaten Hasan söylemiş ilk aldığımda hiç beğenmedim gerçekten verdikleri windows 8 tam anlamıyla vasat çıldırtıyordu beni format attım win 8 pro kurdum oldu canavar oyunlarda kasma diye birşey yok hemen hemen hepsini fu.ll hd oynuyorum ısınma sorunundan bahsetmiş bir arkadaş neye göre bahsetmiş anlamadım bu aleti kullanan en az 50 kişi tanıyorum bir tanesi de ısınma sorunu var demedi ısınmayı geç normal nette gezerken ben extra fanı açıyorum bardağımdaki suyu soğutsun diye ne ısınması buz gibi üflüyor oyunlarda haliyle ısınma oluyor ama turbo fanı açtığın zaman soğutuyor anında ılık oluyor diyelim 4 saat far cry 3 oynadım banamısın demedi en iyi fps oyunlarından biridir ısınma sorunu falan yok kafan rahat olsun o konuda. Eğer oynucam diyorsan bu fiyata daha iyi bi laptop yok :oke:
döktürmüşsün :kop2:

ya benimde kanıma giriyonuz haaa ne var ne yok satıp aldıracan banada :kıskıs:
zamanı gelsin alıcam bende bir tane zaten kaçarı yok :eller:

Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Üye
    Konu Sahibi
Killer oyun ağ kartı nedir? Bu arada iyice emin oldum artık alacağım. Şey bi de 12 ay taksitle toplamda ne kadar yapıyor?

Unutmadan, hoş geldin :D

- - - Eklendi - - -

Bi de vatandan senin aldığın linki verir misin?

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye

döktürmüşsün :kop2:

ya benimde kanıma giriyonuz haaa ne var ne yok satıp aldıracan banada :kıskıs:
zamanı gelsin alıcam bende bir tane zaten kaçarı yok :eller:
valla tavsiye ederim bazı sıkıntıları yok değil tabi onlardanda bahsedeyim isterseniz objektif olarak alınca falan filan demeyin bana :D
Killer oyun ağ kartı nedir? Bu arada iyice emin oldum artık alacağım. Şey bi de 12 ay taksitle toplamda ne kadar yapıyor?

Unutmadan, hoş geldin :D

- - - Eklendi - - -

Bi de vatandan senin aldığın linki verir misin?

cihaz bu killer ağı bende aldıktan sonra öğrendim bilmiyordum olduğunu :D bu online oyunlarda internet bağlantın yavaş olsa da hızlandırıyormuymuş bilmem nemi yapıyormuş napıyormuş oyundaki bağlantı yavaşlığından dolayı olan lagları donmaları kasmaları engelliyormuş yani online oyun oynuyorsan çok işine yarayacak birşey ve vatanda satılanlarda var önceki serilerde yok. Vatandan bonus kartla 10 taksit yapabiliyorsun aynı fiyata diğer siteler 50-60 tl koyuyor üstüne sitelerdeki ödeme seçeneklerinden bakabilirsin.

• Beğen
Tepkiler: Ragnar Lothbrok
Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler. O özelliği cok begendım. Wın8 proyu kendın mı kurdun? Sence wın7 mı wın8 mi

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
teşekkürler. O özelliği cok begendım. Wın8 proyu kendın mı kurdun? Sence wın7 mı wın8 mi

kendim kurdum format attım single'den kurtuldum. Bence win 8 ama yeniliklere kapalı biriysen win 7 ayrıca oyun için daha iyi deniyor ben bir fark görmedim zaten gtx660 olunca fark olmuyor :D

• Beğen
Tepkiler: Ragnar Lothbrok
Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Üye
    Konu Sahibi
ıyıde burada 3000 tl ye çıkmış ben 2.000-2.300 zor buluyorum :s

Üst Alt