Bu kulaklık nasıl Sennheizer

Sponsorlu Bağlantılar

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Bu kulaklık nasıl Sennheizer
Merhaba hocam bu kulaklık nasıl ipod shuffle da kullancam varmı oneri baska

Invoke

Invoke

Üye
Yorumlar çok iyi diyor.Öyle bir yazmışlar ki alasım geldi la :D

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
0MG90

0MG90

Üye
Benimde alasım geldi :D

FK5896

FK5896

Üye
evet yorumlar iyiymiş :D bu marka hakkında bilgim yok ama fotoğrafından anlaşılıyor iyi bir kulaklık olduğu :D

Bessonnitsa

Bessonnitsa

Üye
Merhaba hocam bu kulaklık nasıl ipod shuffle da kullancam varmı oneri baska

Özelliklerine baktım birkaç karşılaştırma yaptım Sennheiser'dan da bu beklenir dedim! AKG ürünlerine bakmanızı öneririm çünkü Sennheiser'da kalite-fiyat uyumsuzluğu var! Saygılar ...

meg1ddo

meg1ddo

Üye
sony philips nokia creative vs bir sürü marka model kulaklık kullandım fakat 6 yıl önce sennheiserla tanıştıktan sonra başka hiçbir kulaklık kullanmıyorum şu an bendeki de 5. yılını doldurdu başına neler neler geldi ama hala ilk günkü gibi sağlam ve temiz, CX200 ü kullanmadım ama biraz daha para verip CX300 ii pre alabilirsen daha iyi olur bence, bazen kliksa'da 129 liraya kadar düşebiliyor takip edebilirsen kapabilirsin öyle.

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Valla hocam netten almiycam vatan yada teknosa birisinden max 100 veririm oneriniz varsaGuncel

AHKE

AHKE

Üye
senhieser da seste en iyisi zaten sadece ses üzerine ürun çıkarıyolar.ben cx 150 kullanıyorum memnunum baya o bi üst modeli daha iyidir tabiki

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
senhieser da seste en iyisi zaten sadece ses üzerine ürun çıkarıyolar.ben cx 150 kullanıyorum memnunum baya o bi üst modeli daha iyidir tabiki
ipod shuffle nasi gider

AHKE

AHKE

Üye
ipodların cıkışi iyidir sonuçta apple baya saglam ve yüksek çıkar sesler

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Bende shuffle var da kullandigim kulaklik mdr ex 50 lpv bu sennheizer bundan iyimidir
sony philips nokia creative vs bir sürü marka model kulaklık kullandım fakat 6 yıl önce sennheiserla tanıştıktan sonra başka hiçbir kulaklık kullanmıyorum şu an bendeki de 5. yılını doldurdu başına neler neler geldi ama hala ilk günkü gibi sağlam ve temiz, CX200 ü kullanmadım ama biraz daha para verip CX300 ii pre alabilirsen daha iyi olur bence, bazen kliksa'da 129 liraya kadar düşebiliyor takip edebilirsen kapabilirsin öyle.
Usrlta bu nasihttp:// ama baya pahali ucuza bulacagim bi yer varmi ki

meg1ddo

meg1ddo

Üye
Bende shuffle var da kullandigim kulaklik mdr ex 50 lpv bu sennheizer bundan iyimidir
Usrlta bu nasihttp:// ama baya pahali ucuza bulacagim bi yer varmi ki
shuffle ı kullanmadım ama sennheiser ses sistemleri üzerine kurulu bir şirket bana göre de alanında dünyada bir numaradır, ie800 kulakiçi modeli 2500 tl civarındadır bu bile nasıl kaliteli bir marka olduğunu gösteriyor, çok sayıda ünlü müzisyenin tercihidir, örneğin U2 nun solisti bono da stad konserlerinde de sennheiser ın mikrofonunu ve ses sistemlerini kullanır. cx300 ii iyi bir modeldir her türlü tatmin eder ama bu biraz pahalıya kaçmış, normalde 149 tl seviyelerinde olur, sennheiser ın türkiye deki tek resmi distribütörü Metan dır direk ordan sorarsanız belki daha uygun fiyat verirler ama perakende satışları varmı bilemiyorum, onun dışında kliksa da medimarkta istanbul bilişim de sitelere bakın bazen kampanya olabiliyor dediğim gibi 129 tl ye kadar düştüğünü hatırlıyorum, takipte kalacaksınız mecbur.

Son düzenleme:
fk555897

fk555897

Üye
Bahsettiğin model iyi bir kulaklık. Silikon kablosu sayesinde kablo birbirine karışmıyor, tasarımı oldukça şık ve ses kalitesi de sitelerde iyi diye söylenmiş.

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Cx200 fiyati uygun ama kotumu kalitesi mdr ex50 lp

Invoke

Invoke

Üye
Sen shuffle ı kaça almıştın?

AHKE

AHKE

Üye
cx 150 den önceki kulaklıgım sony mdr ex50lp di. arasında fark var cx 150 daha yüksek çıkarıyor ve bası daha iyi sony çok tiz cıkarıodu bu cx150 linin daha dengeli tizi falan rahatsız etmiyor

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
cx 150 den önceki kulaklıgım sony mdr ex50lp di. arasında fark var cx 150 daha yüksek çıkarıyor ve bası daha iyi sony çok tiz cıkarıodu bu cx150 linin daha dengeli tizi falan rahatsız etmiyor
Cx 150 vs 200 dersek ?

Üst Alt