Telefon ve tabletim çalışan kulaklığı algılamıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Trabz10lee

Trabz10lee

Üye
    Konu Sahibi
Telefon ve tabletim çalışan kulaklığı algılamıyor
Merhaba yaklasik 5-6 aydir kullandigim kulakligi bir gun aniden telefon ve tabletim algilamamaya basladi. O gune kadar iki cihazda da sorunsuz calisiyordu. Telefon tabletin kulaklık girislerinde sorun yok baska kulakliklari algiliyorlar sadece o kulakligi algilamiyorlar. Kulaklikta da sorun yok baska cihazlarda calisiyor. İnternette arastirdim forumlarda falan baktim hatta maxicepde de birisi yasamis bu sorunu ama kesin cozumu bulamadim. Neden kaynaklaniyor olabilir acaba ve cozumu var midir? Bilgisi olan birileri yardim edebilir mi? Veya sunu sunu yap dene tarzi biseyler soyleyebilir misiniz?
Telefon:Sony Xperia M5
Tablet:General Mobile E-Tab5
Kulaklik:Lg G3 QuadBeat 2 Orjinal

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
kulaklık girişlerine toz filan kaçmıştır belki diğerlerini algılayabilir toz filan kaçtıysa
veya kulaklığı tak çizik yerleri var ya onlardan bir tık dışarıda kalsın öyle görebilir

Trabz10lee

Trabz10lee

Üye
    Konu Sahibi
kulaklık girişlerine toz filan kaçmıştır belki diğerlerini algılayabilir toz filan kaçtıysa
veya kulaklığı tak çizik yerleri var ya onlardan bir tık dışarıda kalsın öyle görebilir
simdi denedim kulakligin o tek cizgisi disardayken tablete takili olunca tablet algiladi ama telefon algilamadi yine

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
simdi denedim kulakligin o tek cizgisi disardayken tablete takili olunca tablet algiladi ama telefon algilamadi yine
o şekilde algılıyorsa kulaklık uyumlu değil veya dediğim gibi tozlanmış girişler üfle filan

Trabz10lee

Trabz10lee

Üye
    Konu Sahibi
o şekilde algılıyorsa kulaklık uyumlu değil veya dediğim gibi tozlanmış girişler üfle filan
kulakligi uzun zamandir kullaniyordum uyumlu olmamasi imkansiz da toz kacmis olabilir sasirdigim sey diger kulakliklari nasil algiliyor ve de hem tablete hem de telefona ayni anda nasil oldu

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
kulakligi uzun zamandir kullaniyordum uyumlu olmamasi imkansiz da toz kacmis olabilir sasirdigim sey diger kulakliklari nasil algiliyor ve de hem tablete hem de telefona ayni anda nasil oldu
çok garip bir olay her şey olabilir

Üst Alt