Bu Kılıfı Nasıl Sipariş Verebilirim Samsung Galaxy S6 Incipio’nun Offgrid

Sponsorlu Bağlantılar

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Bu Kılıfı Nasıl Sipariş Verebilirim Samsung Galaxy S6 Incipio’nun Offgrid
Adı Verilen Bu kılıf Su Özelliklere Sahip Ve Türkiyede Mevcut Değil Ben Bu kılıfı Nasıl Sipariş Veririm Elimde Patlarmı ?

Amazon Da mevcut link:

Alıntı :
'' Incipio’nun Offgrid adı verilen şarjlı kılıf 3.700 mAh pil ile birlikte geliyor.Böylece Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge‘in kullanım süresi ikiye katlanıyor. SD kart girişi 128 GB’a kadar microSD kartın kullanılmasına izin veriyor. Ancak microSD kart ve ekstra pilin aynı anda kullanılmasının mümkün olmayacağı belirtiliyor. Ayrıca telefonun daha kalın olmasına neden olan kılıf takıldığında, 6,8 milimetre olan telefonun kalınlığı 15,24 milimetreye yükseliyor. Eğer microSD kart desteğine kavuşmak ve Galaxy S6’ya fazladan kullanım süresi sağlamak adına tasarımdan feragat etmek sizin için sorun değilse 89 dolara satılıyor ''

Resimler:
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

0MG90

0MG90

Üye
Amazon'dan sipariş vereceksin işte diğer sitelerde sipariş verir gibi. Kargo ücretsiz olmuyor ama.

• Beğen
Tepkiler: djhiguramos
hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Amazon'dan sipariş vereceksin işte diğer sitelerde sipariş verir gibi. Kargo ücretsiz olmuyor ama.
Gümrükte takılır mi kargo ne kadar dır

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

0MG90

0MG90

Üye
Gümrükte takılır mi kargo ne kadar dır

Hayır 80 dolara kadar takılmıyor. Sepete atıp bakabilirsin kargo ücretine. Ürüne göre değişiyor. En yavaş kargo 10 güne getirir.
Şimdi baktım Türkiye'ye gönderim yapmıyorlarmış. Alamazsın. :D

• Beğen
Tepkiler: djhiguramos, UpOneTR ve hikmet366
hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Hayır 80 dolara kadar takılmıyor. Sepete atıp bakabilirsin kargo ücretine. Ürüne göre değişiyor. En yavaş kargo 10 güne getirir.
Şimdi baktım Türkiye'ye gönderim yapmıyorlarmış. Alamazsın. :D
Tüh vay arkadaş şansıma tüküreyim ama kılıf çok iyi bir kılıf Türkiye'ye gelse alırım .

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bence ona O Parayı Vermek Anlamsız.Git Bir Tane Taşınabilir Şarj Aleti Al 70 TLye Yurt İçi Daha İyi

• Beğen
Tepkiler: hikmet366
hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Bence ona O Parayı Vermek Anlamsız.Git Bir Tane Taşınabilir Şarj Aleti Al 70 TLye Yurt İçi Daha İyi
Taşınabilir şarj aletim var ama taşımak istemiyorum hem hafıza kartı da takılıyor o yüzden istemiştim ama olmadi

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Taşınabilir şarj aletim var ama taşımak istemiyorum hem hafıza kartı da takılıyor o yüzden istemiştim ama olmadi

Performans Vermez Bence 120 TLye Değmeyecektir.

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Performans verir bildiğin org bağlantısı flash bellek kullanıyorum USB 3.0 otg li SanDisk 30mb 35mb yazma hızı görüyorum ve bu hafıza kartına göre değişir.

hayyam482

Üye
Giriş yerini mahvedebilir. Daha önce s3 cihazım için kullandım. Fazla memnun etmedi beni. Birde cebimde çok kalın duruyordu. Alırsanız dar veya kot giymeyin. Çok yanlış anlaşılabilir.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Telefona bunu takınca fazlasıyla kaba oluyor tavsiye etmem 300 tl harcadığına değmez.
Bu arada devamlı seyahatmı ediyorsun yani priz bulmada sıkıntınmı var? Bu kapağın vereceği gücü ortalama yarım saatte şarj aletiyle elde edebilirsin :)

• Beğen
PalmerTech

PalmerTech

Üye
Adı Verilen Bu kılıf Su Özelliklere Sahip Ve Türkiyede Mevcut Değil Ben Bu kılıfı Nasıl Sipariş Veririm Elimde Patlarmı ?

Amazon Da mevcut link:

Alıntı :
'' Incipio’nun Offgrid adı verilen şarjlı kılıf 3.700 mAh pil ile birlikte geliyor.Böylece Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge‘in kullanım süresi ikiye katlanıyor. SD kart girişi 128 GB’a kadar microSD kartın kullanılmasına izin veriyor. Ancak microSD kart ve ekstra pilin aynı anda kullanılmasının mümkün olmayacağı belirtiliyor. Ayrıca telefonun daha kalın olmasına neden olan kılıf takıldığında, 6,8 milimetre olan telefonun kalınlığı 15,24 milimetreye yükseliyor. Eğer microSD kart desteğine kavuşmak ve Galaxy S6’ya fazladan kullanım süresi sağlamak adına tasarımdan feragat etmek sizin için sorun değilse 89 dolara satılıyor ''

Resimler:
Paranıza yazık olur almayın yurtdışından. Pil ve bataryalar gümrükte kalmaya başladı. Sanıyorum ki kısıtlama geldi. Fiyatı gümrükten geçebilecek gibi görünse de, içerikten dolayı kalması çok yüksek ihtimal.

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Telefona bunu takınca fazlasıyla kaba oluyor tavsiye etmem 300 tl harcadığına değmez.
Bu arada devamlı seyahatmı ediyorsun yani priz bulmada sıkıntınmı var? Bu kapağın vereceği gücü ortalama yarım saatte şarj aletiyle elde edebilirsin :)
İş yerinde yim boş bulduğum zaman telefonla vakit geçiriyorum şarj kablosu kırılıyor sonra ısınmaya başlıyor servis yolu gözüküyor uyuz oluyorum şarj aleti ile dolaşmak istemiyorum

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Sabah molasında %80 e düşüyor öğle molası %40 akşam molasında şarj bitiyor mesayi ye falan kaldığında sıkıntı

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
İş yerinde yim boş bulduğum zaman telefonla vakit geçiriyorum şarj kablosu kırılıyor sonra ısınmaya başlıyor servis yolu gözüküyor uyuz oluyorum şarj aleti ile dolaşmak istemiyorum

Tamam işte yarım saat kullanmadan şarj etsen %60 rahat olur şarjdan çıkar kullan. :)
Cihazı şarj olurken kullanınca hızlı şarj olmuyor.
Powerbank olarak buda güzel kablosuz şarj özelliğide var
33$
VINSIC Qi Kablosuz Şarj

(from AliExpress Android)
Paranıza yazık olur almayın yurtdışından. Pil ve bataryalar gümrükte kalmaya başladı. Sanıyorum ki kısıtlama geldi. Fiyatı gümrükten geçebilecek gibi görünse de, içerikten dolayı kalması çok yüksek ihtimal.

Hat takılan akıllı saatlerden aldım sıkıntı olmadı, bataryada filan sıkıntı çıkacağını sanmam :)

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Tamam işte yarım saat kullanmadan şarj etsen %60 rahat olur şarjdan çıkar kullan. :)
33$
VINSIC Qi Kablosuz Şarj

Hat takılan akıllı saatlerden aldım sıkıntı olmadı, bataryada filan sıkıntı çıkacağını sanmam :)
33$
VINSIC Qi Kablosuz Şarj

Güzel Ürünmüş Aslında Ama Pek Hızlı Sarj Etmez Gibi Düşünüyorum

PalmerTech

PalmerTech

Üye
33$
VINSIC Qi Kablosuz Şarj

Tamamen şansınıza geçmiş. Aliexpress'te benzer hat takılan saat alan yorumcuları okursanız Türkiye'den sipariş veren, gümrükte takıldıklarını göreceksiniz :) Ucuz fiyatlarda risk alınabilir belki de, GSM destekli herhangi bir cihazın gümrükten geçme ihtimali ciddi anlamda düşük. Batarya konusuna dönersek, robotik amaçlı arkadaşlarımın sipariş ettiği tüm li-po bataryalar gümrükte kaldı maalesef. İnternette daha sonra bu konuda bir çok kişi mağdur olduğunu yazdı.

Belki buna rağmen, bu cihazlara ait batarya kılıf gibi ürünlerde dikkat etmiyorlardır. Deneyip görmek lazım :)

Üst Alt