Galaxy Note 5 tasarımı koruyucu kılıf üzerinden geldi

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Galaxy Note 5 tasarımı koruyucu kılıf üzerinden geldi
Yine klasik samsung tasarım anlayışı bu cihazda da sürecek gibi görünüyor :hmmm

Samsung’un yeni akıllı telefonu Galaxy Note 5’in tasarımı koruyucu kılıf üreticilerinden gelen render görseller üzerinden ortaya çıkıyor.

Samsung, gelecek ay düzenleyeceği etkinlikle iki yeni akıllı telefon modelini resmi olarak duyuracak. Bu yeni cihazlardan bir tanesi Galaxy Note 5 adı ile S-Pen destekli gelen Galaxy Note ailesinin en yeni üyesi olurken, diğeri de firmanın Mart başında MWC 2015’de duyurduğu ve iki yanı kavisli ekran ile gelen, Galaxy S6 edge’nin büyük ekranlı versiyonu Galaxy S6 edge+ olacak.

12 Ağustos tarihinde duyurulacak olan cihazların ayrıca 21 Ağustos tarihinde de satışa sunulacağı kaydedilirken, kısa süre önce Galaxy Note 5’e ait olduğu iddia edilen bazı render görseller ortaya çıkmıştı. Şimdi de yeni cihazın tasarımına dair ip uçları koruyucu kılıf üzerinden geldi.

Akıllı telefonları için koruyucu kılıflar sunan bir firma olan Obliq, Galaxy Note 5 için tasarladığı kılıfın görsellerini sundu. Obliq’in koruyucu kılıfları 34.99€ fiyat etiketine sahip ve beyaz/gümüş, siyah/titanyum, siyah, metalik altın ve siyah şampanya altın renk seçenekleri sunulacaklar.

Daha önce ortaya çıkan renderlar ve bu yeni koruyucu kılıf görselleri karşılaştırıldığında, kontrol düğmelerinin aynı olduğu görülürken, önde yer alan sensörlerin ise farklı yer de yer aldığı gözlerden kaçmıyor.

Galaxy Note 5 akıllı telefon henüz kesin olmayan bilgilere göre 5.67″ büyüklüğünde 2560×1440 piksel Quad HD dokunmatik ekran ile gelecek. Samsung’un CPU+GPU+RAM çözümü sunan Exynos 7422 yonga setinde güç alan cihaz 4GB sistem belleği ve 32GB dahili veri kapasitesi ile sunulacak.

Android Lollipop mobil işletim sistemi ile satışa çıkacak olan akıllı telefonun ayrıca ön yüzünde 5MP çözünürlükte Selfie kamerası da bulunacak.

Galaxy Note 5 tasarımı koruyucu kılıf üzerinden geldi - MaxiCep

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
#GalaxyNote5
Arkası çok güzel oval hafif.
Telefonun ince olup ele oturmadığının düşünen zihniyete aykırı bir tasarıma benziyor.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Buğra
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
#GalaxyNote5

Son düzenleme:
  • Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
s6 benzer bir tasarım olacak herhalde :hmmm

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Yeni renderlar #GalaxyNote5

Dedigim gibi arkası kavisli

• Beğen
Tepkiler: Deathwings3 ve Buğra
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Güzel görünüyor bakalım ülkemizde maç lira olacak

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Snapdragon 820 Konarsa Bu Cihaz Yanar

0MG90

0MG90

Üye
Güzelim cihazın içine etmişler

yeumyang

yeumyang

Moderator
820 tanıtıldı mı

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
820 tanıtılmadı fakat yapılan testlerde 810 gibi bir ısınma olduğundan bahsediliyor fakat işlemci seri üretime geçene kadar piyasaya çıkana kadar düzeltmeleri lazım

• Beğen
0MG90

0MG90

Üye
Ben sanmıyorum düzelteceklerini, 810 gibi haberler çıkacak
Öyle olursa da bu Exynos ve MTK'nın işine gelir

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Note 5 prototip cihaz olduğu söylenen görsel:

Sonuçta bir prototip ama çok fazla köşeli mi bana mı öyle geliyor :hmmm

• Beğen
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Note 5 prototip cihaz olduğu söylenen görsel:

Sonuçta bir prototip ama çok fazla köşeli mi bana mı öyle geliyor :hmmm

Samsung'un tizen dışında bu kadar köşeli bir cihazını ilk kez görüyorum. Bu olmaz yukaridakiler olacak bence %90

0MG90

0MG90

Üye
Kılıf var gibi orada

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
#GalaxyNote5
Arka taraftan edge gibi olması elde hissedilenin daha ince olmasını sağlıyor.

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Aslında samsung sevmem ama s6 ile gelen arka yüzey tasarım hoşuma gidiyor :ehe

şöyle 1000 lira civarında adam gibi bir cihaz getirse bizde faydalansak :bud:

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Umarım tuş S6 daki gibi bir vaka olmaz. Yanılmıyorsam S6'da bulunan tuş hafif oynuyormuş.

Üst Alt