bu durumu yasadiniz mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
benler hiç haftalık almadım desem yeridir. Bu yıl 10 oldum ama hala bi otobüs parasını birde fazladan 1lirayı alır çıkarım. Susuz kalınca harcarım birtek o 1lirayı da. Ama gitara gitceksem yada sinema filan söylerim gerekenin biraz fazlasını alır çıkarım. Yani bu haftalık insanı tedirgin ediyor. Dershaneye giderken 2 hafta aldım 20 lira falan insan uyuyamıyor yav yarın ne kadar harcaeım falan diye:ehe bence bu parayı kafaya takmamak gerek nasılsa gerekeni harcasan yeter.
Katılıyorum...

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
üniversite de arkadaşımın 2tl döner parası olmadıgından
yemek yemezdi ona eşlik etmek için bende yemezdim

• Beğen
Tepkiler: время
paradox07

paradox07

Üye
Oha ya üniversiteye geldim ben bile günlük 7.5 lira harcamıyorum,değişik bir durum olmadıkça :)

tempestshine

tempestshine

Üye
Tüm gün okulda olunca zor oluyor.Bir yerden sonra insanın karnı acıkıyor :s

paradox07

paradox07

Üye
Tüm gün olunca olabilir :)

seytan_avcisi

seytan_avcisi

Üye
    Konu Sahibi
Bunu derken her halde kuzenin olduğu aklından çıkmıştı. Bu yazıyı yazmandaki amacı algılayamadım. Ben olsaydım kuzenim için yardımcı olurdum. Burada paylaşım yapman çok yanlış dostum ;)
Kim ollduğumu biliyor musun ? hayır halamın kızı kim onu biliyor musun? hayır ayrıca maxicep benim 2. ailem özel hayatı forumla buluşturmak konusunu bi oku istersen.Ayrıca o bana sorunca nezaketen sordum

CasuS_87

CasuS_87

Üye
onu bulamayanlarda var .. ama büyük şehirde zor tabi .. mesela ben haftada belki 5 tl bile almıyorum gerek olmuyo çünkü :)

Mert045

Mert045

Üye
Ben hiç harçlık almıyorum çünkü yok... annem 500 tl çalışıyor 2 çocuk okutuyor. Okula giderken yanıma 1 tl bile almıyorum, alamıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt