Böyle bi telefonu yapamana beddua etmek lazım asıl

Sponsorlu Bağlantılar

esmeran3

esmeran3

Üye
ben mesajların tamamını okuyamadım şu an bana özet geçermisin sorun ne telefondaki ?ben mesajların tamamını okuyamadım şu an bana özet geçermisin sorun ne telefondaki ?

Kardeşim bazı adamlar hem telefona room rot atıyo daha sonra sayaç 1 olduktan sonrada batarya şişiyo sarj süresi kısalıyo sonrada millet telefonu eleştiriyor. Yok kötü yok dandik yok söyle yok böyle bende telefonu ortalama bir gün rahat kullanıyorum :)
Hemde geceye kadar. Herneyse kendi kendilerine tribe giriyorlar yani

UpOneTR

UpOneTR

Üye
beğenmiyosan telefonu bana hediye et kurtul o.O

• Beğen
Tepkiler: .caner. ve esmeran3
İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Daha fazla üstüne gelmeyiniz lütfen sopa:

Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
    Konu Sahibi
evet 4.3 kullanıyorum sayacını sıfırla kardeşim tutupda telefona suç atma batarya problemi var adamlar bağıra bağıra gidin ücretsiz değişim yapsınlar dedi ama siz yok söyle yok böyle benimkide şişti ve 1 saat azaldı kullanım süresi gidip değiştircem bataryayı yarın

sayaç sıfırlama şuan mümkün değil i9500 olan modelde yani hapı yutmuş vaziyetteyim şuan eğer telefonu servise yollarsam en az 2 hafta beklerim adamlsr çok uyuşuk çalışıyor çünkü bi bataryayi bile 2 haftada zor değistiriyorlar hem ben servise yollasam sayaçtan dolayi garanti disi derler telefona

• Beğen
Tepkiler: esmeran3
esmeran3

esmeran3

Üye
sayaç sıfırlama şuan mümkün değil i9500 olan modelde yani hapı yutmuş vaziyetteyim şuan eğer telefonu servise yollarsam en az 2 hafta beklerim adamlsr çok uyuşuk çalışıyor çünkü bi bataryayi bile 2 haftada zor değistiriyorlar hem ben servise yollasam sayaçtan dolayi garanti disi derler telefona

O zaman kardeşim sıfır batarya alacaksın yada telefonu düzelteceksin.

enterneoll

enterneoll

Üye
hayır hem s3 hem s4 kullanıyorum anlamıyorum millet neden bu kadar sorun yapıyor bence çok güzel telefon ve keyifle kullanıyorum ama s3'den geçince s4 bana pek süpriz olmadı o kadar

• Beğen
Tepkiler: .caner. ve esmeran3
esmeran3

esmeran3

Üye
hayır hem s3 hem s4 kullanıyorum anlamıyorum millet neden bu kadar sorun yapıyor bence çok güzel telefon ve keyifle kullanıyorum ama s3'den geçince s4 bana pek süpriz olmadı o kadar

kardeşim bende s3 ten s4 e geçtim aynen bek bir süpriz olmadı ama sensörler felan çok hoş yani. ha bide s4 daha fazla güncellemeler alacak:) daha yeni özellikler sensörler gelecek millet niye kasıyor kendini bu kadar anlamıyorum bi anlasam bende satacağım telefonu

MaxipmaN

Üye
s4 ele oyuncak gibi geliyor ayrıca güzel kılıf ta görmedim

enterneoll

enterneoll

Üye
kardeşim bende s3 ten s4 e geçtim aynen bek bir süpriz olmadı ama sensörler felan çok hoş yani. ha bide s4 daha fazla güncellemeler alacak:) daha yeni özellikler sensörler gelecek millet niye kasıyor kendini bu kadar anlamıyorum bi anlasam bende satacağım telefonu
ben ikisinide seviyorum ama s3'ün yeri bi ayrı bende :D satcak olsam sanırım s4'ü satardım ki öyle bir planım yok ama çok isteyen kişi geçer iphone'a küçük ekranla takılır ihtiyacını karşılıyorsa çünkü androidden anca ios'a geçilir diğerleri kesmez ios'da zaten eksiklik çekersin

• Beğen
uguro

uguro

Üye
katılmıyorum..

• Beğen
Fatic

Fatic

Üye
Allah evlerini ateşe versin deseydin birde son zamanların gözde beddualrından.

• Beğen
Tepkiler: uguro
uguro

uguro

Üye
hahahaha çok güldürdün eyvallah :alkis:thumbup:

• Beğen
Tepkiler: Fatic
Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
    Konu Sahibi
Allah evlerini ateşe versin deseydin birde son zamanların gözde beddualrından.

samsung kurucusuna atfen:

allah evine ateş düşürsün şirketini batirsan mafyadan borç para alsın ailesini kacirsinlar fidye istesinler

• Beğen
Tepkiler: Fatic
ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
Üstte gözüksün diye bir yıldız vedim

Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
    Konu Sahibi
eyvallah

Üst Alt