Böyle bi telefonu yapamana beddua etmek lazım asıl

Sponsorlu Bağlantılar

yaren_dede

yaren_dede

Üye
Akıllı telefonlardan 1 gün şarj bekleme bence...

Telefonu elinden dusurmeyip sonrada sarj yetmiyor demekte biraz sacma bir dusunce tarzi!
3310 olsa cebinden cikartmazsin zaten telefon calmadikca yada bir yeri arama ihtiyaci duymadikca
Yani beklenti ne anlamis degilim arkadasim 4 gun kullaniyor s3 telefonunu tek sarj ile sadece arama msj muzik dinliyor

.caner.

.caner.

Üye
Telefonu elinden dusurmeyip sonrada sarj yetmiyor demekte biraz sacma bir dusunce tarzi!
3310 olsa cebinden cikartmazsin zaten telefon calmadikca yada bir yeri arama ihtiyaci duymadikca
Yani beklenti ne anlamis degilim arkadasim 4 gun kullaniyor s3 telefonunu tek sarj ile sadece arama msj muzik dinliyor
Bunu demeye çalışıyorum, kullanmazsan gitmez.

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
    Konu Sahibi
G2 nasıl oluyor o zaman onu aaçıklayın bide? arkadaşımin G2si var ayarlardan pil grafiğine baktım telefon 58 saattir açık ve Ekran süresi 7 saat şarj hala 48 idi bu tamamen yazılıma bağlı ve Samsung 4.3 ile içine etti telefonun

yaren_dede

yaren_dede

Üye
Bunu demeye çalışıyorum, kullanmazsan gitmez.

Bende o yorumu yapan arkadaslarin beklentisi ne onu merak ediyorum sanki telefon sonsuz bir kaynaktan guc aliyor butun gun kurcala telefonu sonrada telefonda kabahat ara :hmmm
Birazda kabahati kendilerinde aramalari lazim... bi telefonu cebine koyda dinlensin bakalim, 2 dakika koşsan nerenden nefes alacagini sasirirken beklenti biraz daha seviyeli olmali, abartili beklentiler var

• Beğen
Tepkiler: .caner.
Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
    Konu Sahibi
Bende o yorumu yapan arkadaslarin beklentisi ne onu merak ediyorum sanki telefon sonsuz bir kaynaktan guc aliyor butun gun kurcala telefonu sonrada telefonda kabahat ara :hmmm
Birazda kabahati kendilerinde aramalari lazim... bi telefonu cebine koyda dinlensin bakalim, 2 dakika koşsan nerenden nefes alacagini sasirirken beklenti biraz daha seviyeli olmali, abartili beklentiler var

telefonda maksimum 4 saat ekran süresi görüyorum bu ciddi bir sıkıntı

Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
    Konu Sahibi
5 saat e.süresi görenler var

M@cros

M@cros

Üye

Alın bu telefonu şarjı 1 hafta rahat yeter.:oke:

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede ve .caner.
.caner.

.caner.

Üye
sabaha kadar bitmez ama millet nasıl 5s ekran s görüyor ona hayret ediyom
Adamlarin yaptığı şey cpu yu asiri tuketmiyordur ! Sen 1 saat Atiyorum Jungle Heat oynarsin 4 cekirdegide 1600 mhz de calistiriyor sarj 1saatte biter belki o adam saatlerce e-book okuyor?

Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
    Konu Sahibi
Adamlarin yaptığı şey cpu yu asiri tuketmiyordur ! Sen 1 saat Atiyorum Jungle Heat oynarsin 4 cekirdegide 1600 mhz de calistiriyor sarj 1saatte biter belki o adam saatlerce e-book okuyor?

sen bi 4.3 e güncelle bakalım telefonu bak 2 gün içerisinde ana avrat girmezsen telefona bende adam değilim

.caner.

.caner.

Üye
sen bi 4.3 e güncelle bakalım telefonu bak 2 gün içerisinde ana avrat girmezsen telefona bende adam değilim
4.3 e guncellersem 1 hafta boyunca alo alo yaparsam o 1 hafta da sadece 1 kere takarim şarja. Ama oyle 3-4 saat ekran açık olursa elbette şarj gidecek, suç telefonun değil senin.

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede ve esmeran3
esmeran3

esmeran3

Üye
Asabi Geliştirici Şahsen ben kullanıyorum internet oyun müzik ve sarjım 16 17 saat gidiyor !!! tabi cebimde durduğuda cabası bataryan şişmiş belliki karın ağrın bundan git samsung servisine adamlar hemen yenisini veriyo !! Tutupta dediklerine bak ! Arkadaşda G2 var benimkiyle aynı bitiyor nerdeyse Lumia 920 var bizimkinden erken bitiyor ! arkadaşın s3ü var benimkinden çabuk bitiyor ondan daha çok oynuyorum hemde ! Bizde nasıl bitmiyor sarj ! batarya şişti benim sarj bu aralar 1 saat daha erken bitiyor yarın öğlen samsung servisine gidip değiştirip geleceğim ve eski haline dönecek!!! Git o zaman al bi 10,000 mA bi arka kapak kullan kesin o da sizde 1 saatte biter :) LÜTFEN adam akıllı yorumlar yapın DEVİR AKILLI TELEFON DEVRİ HER DOKUNUŞUNUZ İLE GPU ÇALIŞIYOR !!! HANGİ TELEFON İNTERNETE GİRİP OYUN OYNANINCA SARJI 2 GÜN GİDİYOR BEN ALACAĞIM DİREK SATIP S4 ü

• Beğen
Tepkiler: .caner.
İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
1.8 ile 2.0 motorun farkı :hmmm

• Beğen
Tepkiler: esmeran3
esmeran3

esmeran3

Üye
1.8 ile 2.0 motorun farkı :hmmm

Kardeşim bunlar Bişey var zannediyorlar ya 50 Beygir bi araba ile 550 beygir bi arabayı karşılaştırıyorlar hangi araba daha çok yakar diyorlar ve 550 beygir arabanın hem performansı ile kullanıyor hemde çok yakıyor diye kendileri yakınıyorlar

• Beğen
Tepkiler: .caner. ve İhtiyar007
Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
    Konu Sahibi
Asabi Geliştirici Şahsen ben kullanıyorum internet oyun müzik ve sarjım 16 17 saat gidiyor !!! tabi cebimde durduğuda cabası bataryan şişmiş belliki karın ağrın bundan git samsung servisine adamlar hemen yenisini veriyo !! Tutupta dediklerine bak ! Arkadaşda G2 var benimkiyle aynı bitiyor nerdeyse Lumia 920 var bizimkinden erken bitiyor ! arkadaşın s3ü var benimkinden çabuk bitiyor ondan daha çok oynuyorum hemde ! Bizde nasıl bitmiyor sarj ! batarya şişti benim sarj bu aralar 1 saat daha erken bitiyor yarın öğlen samsung servisine gidip değiştirip geleceğim ve eski haline dönecek!!! Git o zaman al bi 10,000 mA bi arka kapak kullan kesin o da sizde 1 saatte biter :) LÜTFEN adam akıllı yorumlar yapın DEVİR AKILLI TELEFON DEVRİ HER DOKUNUŞUNUZ İLE GPU ÇALIŞIYOR !!! HANGİ TELEFON İNTERNETE GİRİP OYUN OYNANINCA SARJI 2 GÜN GİDİYOR BEN ALACAĞIM DİREK SATIP S4 ü

benim download sayacım 1 vaziyette servise telefonu yollasam garanti dışı diyip mevzuya uyanır cakallar o yüzden götüremiyom

ayrıca sen 4.3 sürümü mu kullanıyorsun

esmeran3

esmeran3

Üye
evet 4.3 kullanıyorum sayacını sıfırla kardeşim tutupda telefona suç atma batarya problemi var adamlar bağıra bağıra gidin ücretsiz değişim yapsınlar dedi ama siz yok söyle yok böyle benimkide şişti ve 1 saat azaldı kullanım süresi gidip değiştircem bataryayı yarın

enterneoll

enterneoll

Üye
ben mesajların tamamını okuyamadım şu an bana özet geçermisin sorun ne telefondaki ?ben mesajların tamamını okuyamadım şu an bana özet geçermisin sorun ne telefondaki ?

M@cros

M@cros

Üye
ben mesajların tamamını okuyamadım şu an bana özet geçermisin sorun ne telefondaki ?ben mesajların tamamını okuyamadım şu an bana özet geçermisin sorun ne telefondaki ?
3310 un s4 karşısındaki gücünü konuşuyoruz.

Üst Alt