Bomba Haber ! PR3.0 Symbian Belle hakkında haberler

Sponsorlu Bağlantılar

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
evet ya çok güzel yorumlar var şuan burada. İnşallah haberler doğrudur.

serhatoktar

serhatoktar

Üye
inanmayın boşuna n8 sahipleri genelde hep böle seylerle kendin avutuyor izin vermeyin!!!!!:nono::nono::nono::nono:

bakın n8 iz var..Kim nederse desin şuan nokia n8 ortalama 2000 tl fiyatlı İphone4 den daha iyi belki her alan dah değil ama genel anlamda 1000 tl lik n8 2000 iphone4 genelde açık ara üstün...Tabi her tel kullanıcısı burdaki donanısal bakmıyor buna emin olun...o yüzden pr 2.0 symbian anna veya pr 3.0 aldırış etmeyin telefonunuz güzelliklerinden yararlanmaya çalışın...Biz Türklere hiç bir sey yetmez :evet::evet::evet: saygılar

• Beğen
Tepkiler: Buraxlive

Starsley

Hayırlı olsun.

Buraxlive

Buraxlive

Üye
5800 a geliyomu beni o ilgilendiriyo :D

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
yok baba ya ne 58oo i :D

blackbird48

blackbird48

Üye
arkadaşlar bizler hala bu yalanlara inanacakmıyız yapmayın bu kadar saf olmayın ya önce pr2.0 sonra anna ama babbayı gördük şimdide belle ycekler ya akıllı olun ALLAH aşkına bunlar hepsi kuru sıkı üzlerek söylüyorum nokıa bitti bittiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii şunuda dipnot olarak belirtiyim ben nokıanın her modelini ilk çıktığı anda alan hastayım ama nokıa'ya ya ödediğim paralarım haram zıkkım olsun yanlış anlaşılmasın telefonlarımdan çok memnunum ama nokıa nın şu son zamanlarda yaptıkları ve bizleri sallak yerine koyarak boş vaadlerle kandırması zoruma gidiyor daha dünkü beş para etmez zırva ıphone piyasayı kasıp kavurdu nokıa hala sürünüyor bide son zamanlarda biz sadık müşterilerine sahte vaadlerde bulunması artık yeter uyanın beyler bayanlar anna dediler babba ya getirdiler şimdi belle diyolar artık bilemiycem nereyi belle ycekler uaynın uaynın

• Beğen
Tepkiler: iatis, Cezzbedici3 ve ozggurr

mesut1979

Üye
arkadaşlar bizler hala bu yalanlara inanacakmıyız yapmayın bu kadar saf olmayın ya önce pr2.0 sonra anna ama babbayı gördük şimdide belle ycekler ya akıllı olun ALLAH aşkına bunlar hepsi kuru sıkı üzlerek söylüyorum nokıa bitti bittiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii şunuda dipnot olarak belirtiyim ben nokıanın her modelini ilk çıktığı anda alan hastayım ama nokıa'ya ya ödediğim paralarım haram zıkkım olsun yanlış anlaşılmasın telefonlarımdan çok memnunum ama nokıa nın şu son zamanlarda yaptıkları ve bizleri sallak yerine koyarak boş vaadlerle kandırması zoruma gidiyor daha dünkü beş para etmez zırva ıphone piyasayı kasıp kavurdu nokıa hala sürünüyor bide son zamanlarda biz sadık müşterilerine sahte vaadlerde bulunması artık yeter uyanın beyler bayanlar anna dediler babba ya getirdiler şimdi belle diyolar artık bilemiycem nereyi belle ycekler uaynın uaynın

arkadas zaten nokia bitti kendileri 14 subatta söylediler symbiandan wp7 ye gececeklerini symbian dan birseyler beklemeniz hata 2015 e kadar symbian diye birsey kalmiyacak daha 2 gün evvel acikladilar symbian bölümünde calisan cogu iscilerine cikis vereceklerini ,artik bu saaten sonra symbian almaya gelmez ölecegi belli olan sisteme yatirim yapmis olursunuz.

4PuNiSHeR

4PuNiSHeR

Üye
nokia bizim n8'lerin annasını belleyecek :D güzel yorum olmuş :D

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Nokia bizim n8'lerin annasını belleyecek:d:
abi süpersin yaaa

----------Eklendi @ 05:06:31 ---------- Yazıldı @ 05:04:00 ----------

ister anna çıksın ister bella çıksın isterse isabella çıksın bu masal gece 12 dedimmi bitecek:ehe:d::kop:

• Beğen
Tepkiler: iatis
ozggurr

ozggurr

Üye
arkadas zaten nokia bitti kendileri 14 subatta söylediler symbiandan wp7 ye gececeklerini symbian dan birseyler beklemeniz hata 2015 e kadar symbian diye birsey kalmiyacak daha 2 gün evvel acikladilar symbian bölümünde calisan cogu iscilerine cikis vereceklerini ,artik bu saaten sonra symbian almaya gelmez ölecegi belli olan sisteme yatirim yapmis olursunuz.

Nokia bitti mi :)
Nokia

Nokia'nin bittigi vs yok, Milyar dolarlik yatirimlar yapiliyor ve programcilara tesvikler veriliyor, Microsoft ve Nokia gibi sektorlerinde lider iki firmanin ortakligi cok kaliteli urunlere gebedir.. Program konusunda sikinti kalmayacaktir, Oyun tutkunlarina da Xbox altyapisindan birseyler koklatsa yeter :)

Symbian da henuz bitmis degil, en az 150 milyon daha Symbian satmayi hedefliyorlar. %20'si Symbian^3 olsa Iphone kadar satis demektir.

Yanlisim varsa duzeltirsiniz.

Saygilar ve sevgiler

mesut1979

Üye
slm,arkadas tabiki nokia kendisi bitmedi biten sadece symbian ilerleyen yillarda tamamiyla wp7 sistemine gececek.

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
symbiandaki işçileri çıkarmadılar. Sadece nokia bünyesinden ayrıldılar. 3000 işçisiyle beraber Symbianı Accenture isimli firmaya devredecekler. Nokia wp7 üzerinde yoğunlaşırken Symbian yok olmayacak 2014 yılına kadar desteklenecek.

accman

accman

Üye
2014'e kadar symbian'ın desteklenmesi oldukça düşük bir ihtimal olarak göründü gözüme.

Ayrıca daha anna bile gelmeden insanları belle belle diye bu kadar heyecanlandırmak ayıptır arkadaş yaa :)

mc_mfi

Üye
valla arkadaşlar uzun zaman dır ne forumdaydım nede blog sitelerinde ama bu habdr gayet iyi oldu. Ben iphone almıştım ama şuan gene n8 i kullanıyom onu kardeşimr verdim ne olursa olsun vazgeçemiuor insan

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3

mesut1979

Üye
symbiandaki işçileri çıkarmadılar. Sadece nokia bünyesinden ayrıldılar. 3000 işçisiyle beraber Symbianı Accenture isimli firmaya devredecekler. Nokia wp7 üzerinde yoğunlaşırken Symbian yok olmayacak 2014 yılına kadar desteklenecek.

slm,tamam iste 2014 kadar destekleyecek ondan sonra ?, bende suan bitti birdaha cikarmiyacak demiyorum 2-3 sene daha destekleyecek sonra tamamiyle wp7 gececek.

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
valla arkadaşlar uzun zaman dır ne forumdaydım nede blog sitelerinde ama bu habdr gayet iyi oldu. Ben iphone almıştım ama şuan gene n8 i kullanıyom onu kardeşimr verdim ne olursa olsun vazgeçemiuor insan
vaayyy sende iphoneye yatay geçiş yapanlardansın demek en doğrusunu yapmışsın:oke:
darısı bizim başımıza:islik

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye

abi süpersin yaaa

----------Eklendi @ 05:06:31 ---------- Yazıldı @ 05:04:00 ----------

ister anna çıksın ister bella çıksın isterse isabella çıksın bu masal gece 12 dedimmi bitecek:ehe:d::kop:

zuhahuahu isterse isabella ciksin dior :kop::kop::kop:

Üst Alt