Bomba Haber ! PR3.0 Symbian Belle hakkında haberler

Sponsorlu Bağlantılar

marky238

Üye
belkide bizim için yazmışlardır :D

komando04

komando04

Üye
arkadaşlar mayıs sonu geliyor anna ortası değil bizim annayı almamız haziranın onunu bulur

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
Windows Phone 7'nin Symbian Anna konsepti bakınız::

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
hadi bee ANNAsini BELLE sunun :ehe

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3
Uruloki

Uruloki

Üye

sizce doğru mu ?

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
doğrudur...
birde buraya bakınız. Youtube Nokia Home Base resmi sayfası. Sayfa üstü logolara dikkat !!!

Uruloki

Uruloki

Üye
evet zaten adam ordan almış resimleri ama hata mıdır yoksa öylesine birşey mi

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
yok hata olacağını sanmıyorum ki zaten symbian widgetleri şuan hep sabit boyutlu. daha sonra bunların farklı boyutta olacağı açıklanmıştı ki resimde de böyle görülüyor. Resmi Nokia Almanya sayfasının youtube kanalında hata olacağını sanmıyorum...

deniz-17

deniz-17

Üye
arkadaşlar ben bir zamanlar n8 kullanıcısıydım bakıyorumda pek bi gelişme olmamış hala şu tarihte şu çıkcak yok bu tarihte bu çıkacak durumlar vahim galiba

Uruloki

Uruloki

Üye
hayır hata değilde yanlışlıkla koyulmuş olablir yalnız şu an fark etmişlerdir bakalım kaldırcaklar mı ki ayrıca daha önce symbian konferanslarında farklı bir arayüz gözüküyorduve anna ikonları vardı

Utku

Utku

Üye
Anna çıkmadı noluyorsunuz

nonamex

Üye
Anna çıktıda bellenin derdine düştünüz ha :ehe:kop:

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
Anna çıktı sayılır. Son denemeler yapılıyor. Forum Nokia RDA (remote desktop access) lardaki X7'lere yüklenmiş. Her an Anna'lar gelecektir diyorum ben ??? ansızın...

Starsley

Anna 5 gün sonra gelir. Şuan kapıda :D

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
zorlarsak biz çıkarıcaz burada galiba...

Uruloki

Uruloki

Üye
evet çok yakında anna bizimle merak etmeyin şu t-mobile ın C7 si ve X7 nin server uptade resimleri iyice yaklaştığının kanıtı ayrıca twitterda çok konuşmaya başladılar

mesut1979

Üye
su navifirme bi gelseydi ürün kodu dinlemeyip flashen yapacam ama hala yok

synergy11

synergy11

Üye
Teşekkürler.. :)

cartel79

cartel79

Üye
beyler duyduguma göre Anne 18.05.2011 de gelecek bilginize sunulur

mesut1979

Üye
ya yokmu herhangi bir taraftan kacak indirip yükleme sansimiz,uruloki sen bu islerden iyi anliyorsun herhangi bir bilgin var mi

Üst Alt