Bomba Gibi Oyun!! Modern Combat 4: Zero Hour v1.0.1 Rootsuz+Offline Yeni Sürüm Eklendi !!!

Sponsorlu Bağlantılar

cukuleaks

Üye
Oyunu az önce bitirdim.Buradaki anlatımlarda atlanan 2 şey var. 1.si oyunu açmaya çalıştığınızda hala lisans kontrolü yapmaya çalışırki bunu lucky patcher ile aşarsınız. 2.si Oyun tam başlarken ekrandan atar bunuda titanium backup programı ile çözmeniz gerekir.
Buna gerek yok. Offline versiyonuda var (rootsuzlar için ) . Türkçe anlatımlı paylaştım ama yaklaşık 6 saattir onayda hala onaylanmadı.

- - - Eklendi - - -

root yoksa oynamayayağız yani
Rootsuzuda var ben sd dosyalarıyla beraber açtım konu onayda.

Remember Me

Remember Me

Üye
    Konu Sahibi
Apkmania da şöyle bir talimat var napıcam acaba
  • Install APK
  • Download cache file and extract 'main.100.com.gameloft.android.ANMP.GloftM4HM.obb' file to 'sdcard/gameloft/games/GloftM4HM/' folder
  • Launch the game offline (No need internet connection @ 1st run)
arkada$lar merak etmeyin bugün türkçe talimatlari ve sd dosyalari ekleyecegim,birde bu oyun beta a$amasindadir söylemeden geçmeyeyim!

- - - Eklendi - - -

bu offline apk yükledim açılırken buy game falan diyor
karde$ bugün rootsuz apk ve anlatimlari payla$acagim!

- - - Eklendi - - -

Note 2 sd dosyasını yuklemeden çıkıyor. Yorumlara baktığım kadarıyla kimsede oyunu acamamis zaten. Oyunun genelinde problem var galiba.
atmanin sebebi daha beta a$amasinda oldugu için!

- - - Eklendi - - -

Oyunu az önce bitirdim.Buradaki anlatımlarda atlanan 2 şey var. 1.si oyunu açmaya çalıştığınızda hala lisans kontrolü yapmaya çalışırki bunu lucky patcher ile aşarsınız. 2.si Oyun tam başlarken ekrandan atar bunuda titanium backup programı ile çözmeniz gerekir.
adam hakli beyler

- - - Eklendi - - -

rica ederim

- - - Eklendi - - -

root yoksa oynamayayağız yani
merak etme karde$ bugün rootsuz olani ekleyecegim

- - - Eklendi - - -

rica ederim

Jaunus

Üye

Diğer konu kapatıldığı için buraya atıyorum.Buradaki titaniumbackup dosyasını sdcardda(telefonun kendi hafızası) bulunan titaniumbackup klasörünün içine atın (yoksa kendiniz titaniumbackup diye bir klasör açın).Titanium backup programını açın.Üstte yedekleme/geri yükleme sekmesine gelin.Orada oyunu bulun sadece bir kere tıklayın.geri yükleye ve sadece veriye(data) basın evet diyin.hepsi bu kadar sonra oyuna internetsiz takılmasız beklemesiz anında girin...Oyun samsung dışında şimdiye kadar çalışanını duymadım okumadımda.

Bu arada APKmania dahil bu oyunu oynamanın yöntemini yanlış anlatıyor.Benim anlattığım yöntem kesin çözümdür ve ilk girişte bile internet istemez

burakkeklik2010

Üye
oldu arkadaşlar galaxy wonder da hiç kasmıyor

cukuleaks

Üye
At gibi ugras 8 saat 10 saat onceden konuyu ac hemde turkce anlatimli sd dosyali gel konuyu kapa. Adalet...

Ben101 sana laf çatmıyorum yanlış anlama :)

Jaunus

Üye
At gibi ugras 8 saat 10 saat onceden konuyu ac hemde turkce anlatimli sd dosyali gel konuyu kapa. Adalet...

Ben101 sana laf çatmıyorum yanlış anlama :)

bence %100 haklısınız destekliyorum.ben bu forumda asla ve asla konu açmam.Bugüne kadar açtığım konular aldığım teşekkürler kendini moderatör zanneden birisi yüzünden silindi.O yüzden asla konu açmıyorum.Buradan da hiçbir şey indirmiyorum tamamen yabancı forumlardan indiriyorum.Buradaki yöneticilerin tek birinin bile emeğe saygısı olmadığını 2005den beri üye olduğum bu sitede defalarca gördüm.

cukuleaks

Üye
bence %100 haklısınız destekliyorum.ben bu forumda asla ve asla konu açmam.Bugüne kadar açtığım konular aldığım teşekkürler kendini moderatör zanneden birisi yüzünden silindi.O yüzden asla konu açmıyorum.Buradan da hiçbir şey indirmiyorum tamamen yabancı forumlardan indiriyorum.Buradaki yöneticilerin tek birinin bile emeğe saygısı olmadığını 2005den beri üye olduğum bu sitede defalarca gördüm.

Ben son 1 aydır boyle bi yargiya variyorum . Ozelliklede 2 gunden beri resmen dengesiz karar veriliyor...

Jaunus

Üye

Ben son 1 aydır boyle bi yargiya variyorum . Ozelliklede 2 gunden beri resmen dengesiz karar veriliyor...
En son bundan 1 ay önce bir konu açmıştım bende sizin gibi saatlerce uğraştım.Ve hiçkimsenin anlatamadığı şekilde kesin çözüm ile anlattım ama konuyu açmadılar.yani daha doğrusu x şahıs konumu kapattırdı.Neyse ben kendi adıma bir daha konu açmıyorum emeğime yazık gerek yok yani...

• Beğen
Tepkiler: HacKLess
D u M a N

D u M a N

Üye

Diğer konu kapatıldığı için buraya atıyorum.Buradaki titaniumbackup dosyasını sdcardda(telefonun kendi hafızası) bulunan titaniumbackup klasörünün içine atın (yoksa kendiniz titaniumbackup diye bir klasör açın).Titanium backup programını açın.Üstte yedekleme/geri yükleme sekmesine gelin.Orada oyunu bulun sadece bir kere tıklayın.geri yükleye ve sadece veriye(data) basın evet diyin.hepsi bu kadar sonra oyuna internetsiz takılmasız beklemesiz anında girin...Oyun samsung dışında şimdiye kadar çalışanını duymadım okumadımda.

Bu arada APKmania dahil bu oyunu oynamanın yöntemini yanlış anlatıyor.Benim anlattığım yöntem kesin çözümdür ve ilk girişte bile internet istemez

apkmania daki yöntem yanlış degil ben o yöntemle çalıştırdım oda offline

- - - Eklendi - - -

bu arada ideos x5 ics romunda kasmadan açıldı bu telefonu her oyun cikisinda daha cok seviyorum <3

cliolar

Üye
wifi ile indirdigim oyunda bi sikinti farkettim dokunmalarimi gec algiliyo ates ettikden bir saniye sonra tepki weriyo

mustafa5395

mustafa5395

Üye
xperia s de çalışıyormu

burakkeklik2010

Üye
afferim karde$im,nasil yaptim?

- - - Eklendi - - -

afferim karde$im,nasil yaptin?

arkadaşın dediği gibi indirdim sd dosyasını sonra wifi yi açtım apk yi lucky pack la lisansını iptal ettim oyuna girdim açıldı tek kötü yanı her girdiğinde internete baglanmadan açılmıyor bide 2. level de ses yok ama görselleri çok iyi kontroller oyunun 3. serisiyle aynı hemen hemen

cukuleaks

Üye
En son bundan 1 ay önce bir konu açmıştım bende sizin gibi saatlerce uğraştım.Ve hiçkimsenin anlatamadığı şekilde kesin çözüm ile anlattım ama konuyu açmadılar.yani daha doğrusu x şahıs konumu kapattırdı.Neyse ben kendi adıma bir daha konu açmıyorum emeğime yazık gerek yok yani...
:oke: Bana defalarca oldu ama artık yeter .

guamcukuru

Üye
ARKADAŞLAR OYUNU ÇALIŞTIRAMAYANLAR FARKLI DİZİNE ATSINLAR yani hafıza kartının ana dizini( gameloft/games/GloftM4HM ) ama obb dosyası indirenler içini 7zip programıyla açıp klasör olmadan dosyaları GloftM4HM dizinine atsınlar ) cihazım arc s 2.3.4 gb rootsuz , OYUNU KESİNLİKLE İNTERNETE BAĞLANMADAN AÇACAKSINIZ . benim cihazda cıncık gibi grafikler hiç pürüz yok ,yağ gibi akıyor camdan ayrıca isteyenlere direct link verebilirim tek parça halinde , max sn/1mb hızla indirebilirler , İYİ EĞLENCELER tüm android severlere

narod.ru/disk/64176472001.b9ed09fe9694ccbbc2c301e9528e28b6/com.gameloft.android.ANMP.GloftM4HM.rar.html

link'in başına eksik olan http yi koymayı unutmayın

- - - Eklendi - - -

BU OYUNU SEVENLER CONTRACT KİLLER 2 zombies origin oyununa bayılacaklar , ilk oyunu oynayanlar güzel olduğunu biliyor zaten açıklama yapmıyorum , linki veriyorum :))

narod.ru/disk/64190982001.abd6387773feda229b17c7a3e38d5a84/com.glu.ckzombies2.rar.html

eksik olan linkin başına http katmayı unutmayın

acer-a500.ru//uploads/files/1354358080_contract-killer-zombies-2-v1.0.0-acer-a500.ru.apk

yukardaki link sd data , aşağıdaki ise kurulum dosyası yani apk

direct sıkıştırılmış parçadan çıkan dizini android/obb klasörü dizinine atarsınız ,

buda süpriz olsun , benden : )

görsel ekleyemedim yeni kaydoldum siteye o yüzden link paylaşamıyorum , ama başına siz eksik olan http yi katarsanız resimleride paylaşıyorum ,

acer-a500.ru/uploads/posts/2012-12/thumbs/1354358034_screen_20121201_1540_2.jpg

ayran3883

ayran3883

Üye
Yeter be başlarim symbian a hiç oyun yok android e geçiyorum artik

suffer455

Üye
çok güzel paylaşım teşekkürler . kurdum oynuyorum hafif kasıyor ama yeterli (xperia neo v) kurmak yordu biraz o yüzden anlatıyorum başkları yorulmasın..
önce apk yi kurup açıyoruz. otomatik olarak kapanıyor. sonra sd dosyası içerisindeki obb dosyasını 7zip ile çıkartıp andrid/data/com.gameloft.android.ANMP.GloftM4HM/file içerisine atıyoruz ve keyifle oynamaya başlıyruz. :DD

extra24

Üye
s3 de bi denemek lazım :D

musatan

musatan

Üye
.obb dosyasının içindekileri sdcard/android/data/com.gameloft.android.ANMP.GloftM4HM/files klasörüne attım. Sorunsuz çalışıyor internet bağlantısı da istemedi. Oyun için teşekkürler.

Üst Alt