BMW X4 Concept


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibi


BMW, SUV pazarındaki liderlik koltuğunda kalıcı olabilmek için yeni X4 modelini hazırlıyor.Alman üretici X5 ile yakaladığı SUV pazarındaki liderliği X6 ile güçlendirmiş, küçük SUV modelleri olan X1 ve X3’de ise beklediği başarıyı yakalayamamıştı. Şimdi X4 ile başarısını kalıcı hale getirmeyi hedefleyen BMW, yeni X4 modelini konsept olarak Detroit Los Angeles Otomobil Fuarında tanıtmaya hazırlanıyor.Dünyanın önde gelen otomobil organizasyonlarından birisi olan Detroit Otomobil Fuarı, Ocak ayında düzenlenecek ve tüm dünyanın önde gelen otomobil üreticileri katılacak. Hemen her otomobil üreticisinin özel bir model ile katılacağı fuarın hazırlıkları şimdiden başladı.Amerikalı üreticilerin özellikle ağarlık verecekleri ve iç pazara yönelik yeni modellerini sergileyecekleri fuar için Avrupa ve Asyalı üreticilerde başta Amerikan pazarına yönelik olmak üzere tüm iddialı modellerini Detroit’de sergileyecekler.
BMW yeni X4 modeli ile ilgili ilk ipucunu 2010 yılında vermişti. Sizlerle paylaştığımız o haberin ardından marka hem ilk somut adımı atmaya karar verdi hem de şu anda konsept olan arabası için üretim tarihi verdi.2013 Detroit Otomobil Fuarında konsept olarak tanıtılacak olan BMW X4, 2014 yılında yollarda olacak.
BMW X4 Konsept baktığımızda X5 ile X6 arasındaki farklılıkların X3 ile X4’de olacağını görüyoruz. Yeni model X3 üzerine kurulacak ancak onun daha sportif versiyonu olacak. 4.65 metre uzunluğundaki arabanın SAC (Sport Active Coupe) kategorisinde satışa sunulacak diğer bir deyişle X6’nın küçüğü olacak.Motor seçenekleri ile de X3’ün devamı niteliğindeki arabada ayrıca bir M paketin olması bekleniyor. BMW X4 M ismi ile satışa sunulması beklenen arabanın serinin diğer modellerine göre çok daha güçlü olması bekleniyor.BMW yeni X4 modelinin üretim yeri olarak Güney Carolina’da bulunan Spartanburg fabrikasını seçmiş.Yeni BMW X4 ve Detroit Otomobil Fuarında sergilenecek olan diğer modeller hakkında bilgi edinmek için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.
 
BYFECI

BYFECI

Üye
Perfect :oke:
 
x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibi
:ehe
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

x-scarface
Cevap
2
Görüntüleme
373
x-scarface
x-scarface
Cevap
0
Görüntüleme
341
x-scarface
x-scarface
Cevap
1
Görüntüleme
566
BYFECI
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt