BMP Clean Forever - KENDİ YAPIMIM - GELMEZSEN ÇOK ŞEY KAYBEDERSİN

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
By Murat Pack

By Murat Pack

Üye
    Konu Sahibi
BMP Clean Forever - KENDİ YAPIMIM - GELMEZSEN ÇOK ŞEY KAYBEDERSİN
Evet programın amacı şu.Bilgisyarınızdan Delete tuşuyla sildiğiniz dosyaları ve Geri dönüşüm kutusundan sildiniğiz dosyaları bir kaç program ile geri getirebilirsiniz.Ama kendi yaptığım program BMP Clean Forever ile sonsuzadek silebilirsiniz ve hiç bir program geri getiremez.

Ayrıca programın ana dili türkçe olup ek diller ispanyolca ingilizce portekizce slovakça ve daha fazlası

NOT : DOSYAYI WiNrar dan çıkardıktan sonra Lütfen autorun dosyasını açın aksi halde yüklenmez

EMEĞE SAYGI HİÇ DEĞİLSE YORUM YAPIN

Buyrun Link - Tekrar Emeğe Saygı

Nedensiz-Sebebsiz

Nedensiz-Sebebsiz

Üye
teşekkürler türk yapımı hemde :) yan etkisi var mi pc ye sorun çıkartır mi

By Murat Pack

By Murat Pack

Üye
    Konu Sahibi
eskbxl

eskbxl

Üye
eline emegine saglik

---------- Eklendi @ 18:35:52 ---------- Yazıldı @ 18:28:45 ----------

usta yukleyemedim windows 7 home premium sayfa boyle kaldi nerde hata yaptim

By Murat Pack

By Murat Pack

Üye
    Konu Sahibi
eline emegine saglik

---------- eklendi @ 18:35:52 ---------- yazıldı @ 18:28:45 ----------

usta yukleyemedim windows 7 home premium sayfa boyle kaldi nerde hata yaptim

sorun yok yüklenmiş kardeşim sadece resim senin monitöre küçük gelmiş yüklendi yani sorun yok

eskbxl

eskbxl

Üye
cok saol ama ikonu beyaz tikladigimdada acilmiyor eline saglik buyuk ihtimalle bende sorun var bir cok programda sorun yasiyorum :)

Nedensiz-Sebebsiz

Nedensiz-Sebebsiz

Üye
eklenti olarak koysan daha iyi olmaz mi siteye

abandonware

abandonware

Üye
ben de otarz bi prog yazmıştım. dosyanın üzerine bir txt dosyası yazıyo ve öle siliyodu :) olsun dönüştürülebiliyordu fakat dönüştükten sonra bi işe yaramıyordu. neyse güzel olmuş. benim yazdığım şu programa bi göz at bi yorumunu alalım :) :

http://www.maxicep.com/pc-yazilim-g...pheli-islemleri-bulun-663260.html#post4879423

- - - Eklendi - - -

Eğer sorun olursa ver adresi gelirim.Çünkü okadar sağlam bi program tam 2 ay uğraştım :D

hakkatten 2 ay uğraştın mı? bende bir proga 2 ay uğraşmıştım fakat o 450 MB olmuştu :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt