Blackra1n _3GS JAILBREAK

Sponsorlu Bağlantılar

gm11400

Üye
    Konu Sahibi
Blackra1n _3GS JAILBREAK
[size=14pt]KESİNLİKLE UNLOCK DEĞİLDİR
SADECE KAYITLI 2G VE 3G ile 3GS VODAFONE, TURKCELL VE FACTORY UNLOCK CİHAZLAR İÇİNDİR
SADECE JAİLBREAK YAPAR.
EĞER UNLOCK İHTİYACINIZ VARSA APPLE ORJİNAL FW LERDEN UZAK DURUN...
GERİ DÖNÜŞ OLMAYABİLİR...
ÖNCEDEN BASEBAND YÜKSELTMİŞSENİZ İŞE YARAMAZ BU PROGRAM...
MAC KULLANIYORSANIZ ÖNCE WİNDOWS'DA TEMİZ KURULUM YAPMANIZ GEREK. AKSİ HALDE JB OLMUYOR...
[/size]

[size=14pt]YÖNERGE TURKCELL DEN ALINMA 3GS İÇİN DENEDİ BAŞARILDI. ITUNES 9 VE WİNDOWS 7

1.TELEFONU ORJİNAL 3.1.2 YE RESTORE ETTİM.
2.BLACKRA1N İ ÇALIŞTIRDIM

3.TELEFON RECOVER MODE A ALINIYOR DİYE MESAJ ÇIKIYOR.
4.EKRANDA GEOHOT RESMİNİ GÖRECEKİNİZ.

5.TELEFON REBOOT ETTİĞİNDE EKRANDA BLACK RAIN IKONU ÇIKACAK

6.BLACKRAIN ÇALIŞTIRDIĞINIZDA SİZDE ICY-ROCK-CYDIA BIRINI VEYA HEPSİNİ SEÇMENİZİ İSTİYOR.
7.SEÇTİKTEN SONRA ISTALL DİYORSUNUZ.
8.CYDIA EKRANDA GÖRÜNMEZSE KORKMAYIN REBOOT EDİN İŞLEM TAMAMDIR.
APPSYNC 3.1 VE LI PROGRAMLAR SORUNSUZ ÇALIŞIYOR...
9.CYDIA ILK SEFERDE SUREKLİ REORGINIZING DURUMUNDA KALIRSA HER AÇTIGINIZDA TELEFONUNUZDAN BALCKRA1N'E GİRİP CYDIA'YI TEKRAR YÜKLEYİN DÜZELİYOR...[/size]

%100 alıntıdır...

--------------- Ekleme ---------------

kendı kullandıgım 3GS sorunsuz arkadaslar..ama asla yurtdısı cıhazlarda denemyın cunku UNLOCK degıl bırde 2G lerde olmadıgı soylenıyor ama 3GSler sorunsuz

• Beğen
Tepkiler: emrebatu93 ve hurricane34

karaoglanmustafa

Üye
cihaz dondu itunus yazıdı
baştan aktivasyonunu yaptım tekrar denedim yine aynı yerde kaldı başka bir yolu varmı acaba.yazılımınını 3.1.2. yi 3.0 veya 3.0.1 indirmenin

brktnzcll

Üye
bu işlermleri yaptım ben hepsi oldu fakan ne işe yaradıgını çözemedim nasıl oyun atıcam onuda bi yazarsanız cok makbule geçicek

gm11400

Üye
    Konu Sahibi
bu işlermleri yaptım ben hepsi oldu fakan ne işe yaradıgını çözemedim nasıl oyun atıcam onuda bi yazarsanız cok makbule geçicek
cydıa ya gırecen oradan ınstall yuklersen ındırdıgın heroyunu atarsın ıtunes ıle

brktnzcll

Üye
cok saol yaptım valla artık itunesden oyun attıgımda sorun vermiyo :oke:

hurricane34

Üye
bilgilerin için teşşekkürler arkadaşım .ama bu progrmamı yukleyıp jaılbreak yaptıktan sonra normal olarak uptade edebılecekmıyız telefonu yıne ıtunesdan uyaraı gelınce yoksa kabul etmememizmi gerkeiyor update yapmayı.

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
bilgi yanlış anlatım yanlış arkadşlar bu yontem basebandı 5,11 e yukselten yani 3.1 veya 3.1.2 için jb dir yeni cıktı yapmanız gereken
1.telefonunuzu orjinal 3,1,2 update ediyoruz
2,acil arama ekranı cıkınca görev yöneticisinden tum iphone uygulamalarını kapatın
3 linkte indirdiginiz blackra1n bilgisayardan çalıştırın
4 iphonenin masa üstune blackra1n gelcek çalıştırn
5. cydia ve snow seçip sağ usten ınstall
hayırlı olsun cihaz sorunsuz tum hatlara acık
not
1,2,3 işleme kadar telefon pc baglı olcak
4,5 wifi ile internete baglı olcaksınız

onur2093

Üye
Merhabalar,
benm iphone 3gs telim var yurtdışından geldi kayıtlı.3.1.2 ile restore ettm blackrain ve cydia işlemlerini de sorunsuz yaptım fakat telefonumda servis yok.Ne yapmam gerekiyor?

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
kardeşim orda snow olacak onu kurman gerekiyor..

onur2093

Üye
Kardeşim allah razı olsun oldu çok saol...

cemil95400

cemil95400

Üye
bunlari yaptim oyunlari kabul ettiremiyon nasil yapacaz cdyia da snow uda yukledim

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
cydiadan appsync i yüklemelisin..

theged

theged

Üye
benim 3gs modeli telefon yurt dışından falan alınma falan değil genpa garantisinden alınmış bir telefon. Bu işlemleri yapıtım.cydiayıda yukeledim oyun falan onları sorunsuz bir şekilde yaptım ama. telefonu kapatınca Jailbreaktan sonra tabi cihazın açılmaması için çözüm bulamadım.Ancak restore ederek orjinal hale getirebiliyorum. Bu sorunu çözen bir arkdaşım varsa beni bilgilendirirse sevinirim.

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
pardon manage kısmına gir..sources i aç..sağ yukrda edit olacak orya tıkla ve add e bas..sonra ekle..sonra appsync for 3.1 i yükle..

cemil95400

cemil95400

Üye
pardon manage kısmına gir..sources i aç..sağ yukrda edit olacak orya tıkla ve add e bas..sonra ekle..sonra appsync for 3.1 i yükle..

sagol cok tesekkur edrim oldu calisiyo

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
iyi günlerde kullan..

ferit34

Üye
benim 3gs modeli telefon yurt dışından falan alınma falan değil genpa garantisinden alınmış bir telefon. Bu işlemleri yapıtım.cydiayıda yukeledim oyun falan onları sorunsuz bir şekilde yaptım ama. telefonu kapatınca Jailbreaktan sonra tabi cihazın açılmaması için çözüm bulamadım.Ancak restore ederek orjinal hale getirebiliyorum. Bu sorunu çözen bir arkdaşım varsa beni bilgilendirirse sevinirim.

Arkadaşlar 2009'UN 39Uncu Haftasından Sonra Üretilen iPhone 3GS 3.1.2'lerde Güvenlik Açıkları Kapatıldıgı İçin Jailbreak ve Unlock Yaptıktan sonra HATA oluşuyor bu hata telefon kapanıp acılana kdr belli olmuyor yalnız telefonu kapatıp acarsanız telefon itunes'e baglamanızı ve restore etmenizi istiyor telefonu yani acılmıyor bunun şuan 2 çözüm yolu var

1- Direk telefonu baglayıp itunes'i kapatıp blackra1n yaparsanız hiçbirşey sılınmeden degişmeden en son kapanmadan oncekı halıne donuyor telefon sorunsuz
2- Bu çözüm ise daha kötü çünki itunes'e baglayıp telefonu restore ediyorsunuz buda butun yukledıgınız her + şey'in silinmesine telefonun unlocksuz programsız ve diger uygulama ve mobil eglencelerin yok olmasına sebep oluyor.

blackra1n üreticisi ve iphone üstadı olan kısı bunun sadece şuan bu şekilde düzelebilecegini söylemiş bulunmakta kendi blog sitesinde 1-2 ay içerisinde 3gs icinde gerekli sıkıntıyı giderecekleri yada yeni versiyon 04-01-2010 da çıktıgında o versiyondakı acıklarla bu işi gidericeklerini söyluyorlarlar umarım benım gibi iphone 3gs 16 yada 32 GB kullanan arkadaslar bosuna kendını üzmemiştir ben çok araştırdım maddi yada menevi hiçbirşey işe yaramıyor sadece bekliyeceksiniz benımkı 2009'un 42nci haftasi üretilen bir cihaz..
Hepimize Allah Sabır versin :==)

emrebatu93

Üye
ellerine sağlık kardeşim teşekkür butonunada bastım :)

Üst Alt