iPhone 4Gve3GS 4.0.1Jailbreak&Unlock(iPhone 4G Unlock Çıktı ve Maxicep'te)

Sponsorlu Bağlantılar

DjFumpingChoons

DjFumpingChoons

Üye
    Konu Sahibi
iPhone 4Gve3GS 4.0.1Jailbreak&Unlock(iPhone 4G Unlock Çıktı ve Maxicep'te)
JAİLBREAK YAPILIŞI

Arkadaşlar 3gs telefonumuzu itunese bağlıyoruz(sync yapıyoruz). İphone'un kendi explorerından(safariden) adresine giriyoruz.

Orada şöyle bir resim göreceksiniz........

Slide to jailbreak kısmını elimizle sürüyerek en sona getiriyoruz ve yükleme başlıyor.(MOR EKRANDA KALANLAR TEKRAR KAPATIP AÇSIN TELEFONU)

Dosyalar kendi kendine yüklenmeye başlıyor ve size kalan sadece beklemek. Jailbreak olduktan sonra şöyle bir yazıyla karşılaşacaksınız;

"Cydia Has Been Added to the home screen. Have fun! "

Tebrikler. Artık cydia iphonunuza yüklenmiş durumda. Yani telefonunuz artık jailbreakli.

iPhone 3GS&4G İÇİN UNLOCK

Jailbreak işlemini yapan arkadaşlar, bu işlemden sonra unlock kısmına geçebilirler. İphonedaki "cydia" menüsüne giriyoruz ve

buradan sağ altta 4.sekmede yer lan "MANAGE" sekmesine , oradanda "SOURCES" sekmesine giriyoruz.

Orada yer alan repo666.ultrasnow.com yazan adrese tıklıyoruz. Ultrasnow(iphone devteam's 3g and 3gs software)

"CONFİRM" tuşuna basıyoruz. Program kendi kendine yuklenmeye baslıyor. Daha sonra reboot device sekmesine tıklayın

ve iphonunuz tekrar başlayana kadar bekleyin. Sim kilidiniz varsa şifrenizi girin ve işlem tamamdır. Artık telefonunuz unlock oldu

Unlock olma kısmında biraz beklemeniz gerekiyor. Bazen hemen aktif olmayabilir sim. 5 dakika içerisinde kesin olarak aktif olucaktır telefonunuz.

Şuan için JB yapılabilen İphone Modelleri ve İos Sürümleri Şunlar;

iPod 1G on 3.1.2
iPod 1G on 3.1.3
iPod 2G on 3.1.2
iPod 2G on 3.1.3
iPod 2G on 4.0
iPod 3G on 3.1.2
iPod 3G on 3.1.3
iPod 3G on 4.0
iPad on 3.2
iPad on 3.2.1
iPhone 3G on 3.1.2
iPhone 3G on 3.1.3
iPhone 3G on 4.0
iPhone 3G on 4.0.1
iPhone 3G on 3.1.2
iPhone 3G on 3.1.3
iPhone 3G on 4.0
iPhone 3G on 4.0.1
iPhone 4 on 4.0
iPhone 4 on 4.0.1

Dikkat : Telefonunuzda herangi bir sorun oluşursa maxicep ve ben sorumlu değilimidr bilginize.

• Beğen
Tepkiler: fly06, daymoon ve bahadir613

rapege

rapege

Üye
arkadaşım bu konudan sitede 3 tane var :D ama bu daha resimli :D

DjFumpingChoons

DjFumpingChoons

Üye
    Konu Sahibi
fakart arkadaşım 48 saat içinde 4g için unlock yükleyeceğim

DjFumpingChoons

DjFumpingChoons

Üye
    Konu Sahibi
sağol kardeşim'de iphone kullanmaktan 5800 boşladık :] :]

DjFumpingChoons

DjFumpingChoons

Üye
    Konu Sahibi
valla linki verirsen süper olur ortaklaşa yapmış oluruz. ben arıyorum çünkü .

DjFumpingChoons

DjFumpingChoons

Üye
    Konu Sahibi
ok sağol

--------------- Ekleme ---------------

rapege çok sağol ama bu 3g 3gs için yinede çok sağol düşünmen yeter kardeşim.

scrtfckr

scrtfckr

Üye
iphone 3g 3.1.3 at&t 16 gb. (Amerikadan) iphone icinde gecerlimi bu yukaridakiler? Kitlemeyelim makineyi sonraa!!1

scrtfckr

scrtfckr

Üye
bu iso4 için geçerli :)
heee! peki ben nasil yapabilirim jailbreak bu telefona. Formlari tariyorum ama yurtdisi iphone lara yok falan diyolar olsada at&t hattininda olmasi lazimmis. Bende bi at&t hattii var ama bu hat telin kendi kontratli hatti deil. Ben amerikaya giderken almistim bu hatti. Olur mu bu hat ile jailbreak?

rapege

rapege

Üye
iphone 3g 3.1.3 at&t 16 gb. (Amerikadan) iphone icinde gecerlimi bu yukaridakiler? Kitlemeyelim makineyi sonraa!!1

heee! peki ben nasil yapabilirim jailbreak bu telefona. Formlari tariyorum ama yurtdisi iphone lara yok falan diyolar olsada at&t hattininda olmasi lazimmis. Bende bi at&t hattii var ama bu hat telin kendi kontratli hatti deil. Ben amerikaya giderken almistim bu hatti. Olur mu bu hat ile jailbreak?

tam olarak yurt dışı ile ilgili bir bilgiye sahip değilim

scrtfckr

scrtfckr

Üye
eyvlhh. Ben konu acayim o halde

DjFumpingChoons

DjFumpingChoons

Üye
    Konu Sahibi
Sadece iOS 4.0.1 versiyonu için geçerlidir...

DjFumpingChoons

DjFumpingChoons

Üye
    Konu Sahibi
tamam uyardığın için sağol kardeşim :)

hikmet_hb

Üye
"Cydia Has Been Added to the home screen. Have fun! "
ben bu yazıyı alamadan kutucuk kapanıyor ve jb olmuyor.. ne yapmam gerek yardım ederseniz sevinirim..

Üst Alt