Blackmart Alpha 0.49.92 - Alternatif Market Uygulaması (Çalışan sürüm).. Herşey bedava :)

Sponsorlu Bağlantılar

Heroata

Heroata

Üye
Supeer bisey xd

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

Heroata

Heroata

Üye
Ama ck yavas

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

ibrahimsenyurt

Üye
galaxy w crash hatası veriyor.eski sürümündede yeni sürümündede. indirmede sıkıntı yok ama yükleniyor ekranı gitmiyor.üst bildirim çubuğunda üçgen içinde ünlem var. yardım edecek varmı acaba

emreolol

Üye
emek hirzizligi deilmi sizce yanlis anlamayin arkadaslar biz oyle bedava indirdikmi adamlarin sonucta bi kazanci olmuyor.adamlarda haliyle uygulama yapmaktan soguyor genede siz bilirsiniz

LeYFeaR

Üye
bende inmedi linkmi kırık?

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
Ben programı başka yere yükleyip mod arkadaşa bildirmiştim. Sanıyorum konudaki link güncellenmiş. PRogramı bugün kurdum ve tek bir oyun denedim, çalışıyordu. Ancak oyunun hemen yan tarafında çıkan reklam yüzünden, oyunu tam manasıyla oynayamadım. Her uygulamada böyle oluyorsa anlamı olmaz programın. Teşekkürler.

cyberboogey

cyberboogey

Üye
tesekkurler

Meditern

Üye
teşekkürler bende bunu arıyordum. :)

eeenzo

Üye
hersey iyide bazi uygulamalara ***** istiyor mesela asphalt 7 minecraft pocket editon vb. Nasil ***** yapicam ***** yapmadan yukliiince oyundan atiyor yardim lutveNnnnnnnn.

09Samet60

Üye
indirmeyın 5 mbyi 15 dakıkada yukluyor

habbuj

habbuj

Üye
:tşk:

drummer68

Üye
Slm arkadaslar ben bu programi nasil indiricem biri yardimci olsa sevinirim

marowak

Üye
black markttan bikaçtane oyun indirdim google playda ücretli olan çalıştırmadı yukluyor ama oyun baslamıyo

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Teşekkürler

CriminaLayS

Üye
Şu anda kurdum konuyu hortlattım ama güncellleme yaptı deneme aşamasındayım 2-3 tane ücretli program kurdum sorun olmadı bakalım büyük boyutlu oyunlarda sıkıntı verecek mi...

Üst Alt