Blackmart Alpha 0.49.92 - Alternatif Market Uygulaması (Çalışan sürüm).. Herşey bedava :)

Sponsorlu Bağlantılar

pasha05

pasha05

Üye
Arkadaşar merhaba. Formunuza yeni üye oldum öncelikle paylaşımar için teşekkür ederim. Ama benim bir sorum olacak APPLANETin son sürümünü sitenizden indirdim ama açılıyor fakat hiç bir uygulama gözükmüyor. Bombos öyle duruyor. 2. Olarak blackmart i indirdim fakat istedim programları indirmek istediğim de " there is a problem while parsing this package " uyarısı veriyor. Yardımcı olabilir misiniz?
Arkdasım cokta tecrubem olmamakla beraber APPLANET in serverlerı kapalı buradan takıp edebılırsın su anda offlıne durumunda.2 sorunun sanırım paket ayrıstırma sorunu bu konuna da senın yapacagın pek fazla bırsey yok,cunku hatalı yukleme olmus olabılır..Dedıgım gıbı daha tecrubelı arkadaslar sana daha net bır cevap verebılır

devilspath

devilspath

Üye
Bu program guzel ama cok asiri yavas download yapiyor bu normal mi?

mc_shekil

mc_shekil

Üye
evet ayrıştırma hatası,ya programın yapımcısı tarafından doğru dürüst yapılmamıştır(becerememiştir:kotu:) yada mesela sen 2.1 kullanıyorsan 2.3 uyumlu bi programı kurmaya çalışırsan bu hatayı alırsın

milestone

milestone

Üye
teşekkürler

Bogard

Bogard

Üye
Allah razı olsun böyle bir şey arıyorum bende root yapmamak için cihazı =)

siber86

Üye
valla süper bende root yapmak istemiyodum telefonun garantisini bozmamak için bu iyi oldu ilaç oldu :))

milestone

milestone

Üye
bu programı ne zaman yüklesem super user sürekli hata veriyor... yinede teşekkürler,güzel paylaşım

davaci_18

davaci_18

Üye
ellerine sağlık çalıştı netim bu gün garipleştiği için henüz indirme yapamadım yarın indirmeye başlarım.

sinankrall

Üye
Bende bu programı iindirdim kurdum fakat programlar aşırı yavaş iniyor hatta inmiyor örneğin cut the rope indirmeye kalktım bayağı sürdü ve telefonu kenara bıraktım açtım uygulamadan eser yok yani bi işime yaramadı yardımlarınızı bekliyorum...

Treez

Treez

Üye
9mm oyununu indirdim,yukledim ama checking license uyarısından sonra markete yönlendiriyor acil yardım..

mucoyaho

mucoyaho

Üye
link gebermiş .

webmoose

Üye
çok güzel tşk

Kerim.

Kerim.

Üye
Link kırık

ahetahet

ahetahet

Üye
bu bedava uygulamalar denilen marketlerin hepsi yalan hepsini indirdim denedim sonunda elbet lisans istiyor yada ben yanlis biliorum bu kadar kisi karsisinda

asteg_34

asteg_34

Üye
Teeeskur
Karde

AYNA

AYNA

Üye
arkadaşlar sadece türkçe uygulamaları güncel bir şekilde bulabileceğim bir market var mı? program olarak tele yüklenecek bir market?

m.i.t

m.i.t

Üye
alternatif baska link koyabilirmisiniz

polat_karaduman

polat_karaduman

Üye
Link kırık

Üst Alt