Bizim 5 tane Lumia 920 Çekilişlerinin Tarihini Unuttum

• 26 Eylül 2012
  • 981 Okunma
  • 20 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Herkese İyi Akşamlar; Nokia 5 Tane beleş Lumia dağatacaktı ya...Onun açıklanması ne zaman Bu Pazar mı yoks abaşka gün mü? e-posta ile bildirilecek ama.1200 küsür E posta var her gün Facebook. falan zırtpırt E-posta geliyo arada kaybolmasın diye soruyum dedim.Bir de saatini söylerseniz sevinirim.

Bir de çıkmasa da blgilendiriyorlar mı?Yani çıkmadı diye bi e-posta bekliyorum da:ehe

NOT:Bu çekilişe katılan kaç kişiyiz?Lumiacıları görelim....:megafon:

Yazan: IVI-Elia
  2. çıkmayana mail yok :D tarihi ben de bilmiyorum

3. Ben de katılmıştım ama çekiliş tarihini hatırlamıyorum.
    Sanırım Nokia'nın resmi facebook sayfasında yayınlarlar önümüzdeki günlerde.
    Zaten kazanana bir şekilde ulaşırlar diye düşünüyorum.

4. bende katıldım.. bende mail bekliyorum. kazandınız veya kazanmadınız diye :(

5. Bende Katildim .. Ama Tarihini Bende Bilmiyorum ..

Bir Arastirayim .. :close_tema:

6. Hala katılınabiliyomu ? Nasıl yapılıyo ? :hmmm

7. malesef geçti

8. bende bekliyorum :D

9. gecmiş gecmiştir. İnsanlari soyledikleri yuzunden yargilamak bizim işimiz degil. Lutfen daha dikkatli olalim:oke:

n000k bunu beğendi.
  10. haklısın abi. söyleyecek çok şeylerim var böyle insanlarada fazla uzatmak istemiyorum.. aynen geçmiş geçmiştir.. ama windows 8 çıktığı zaman ilk başta övüp sonra yenden saçma sapan konuşmaya başlarsa beni tutma :)

11. Çıksın wp 8 ilk önce övcem sonra sövcem . senide kimse tutmasında bende göriyim neler olucak

12. Ben katılamadım:vur

13. çekilişler belli oldu türkiyeden kimseye çıkmamış, nokia facebook sayfasından bakabilirsiniz

14. Ahhhh..Çook üzülüm :agla:agla:agla2::agla2::agla2::agla2::agla2::agla2::agla:agla

n000k bunu beğendi.
  15. aynen bizde yine yok :hmmm

16. uzulmeyin daha cok kampanya olur:D

17. o değil de abi hep htc yi iphone u s3 ü falan karalayanlara vermiş ohneler :D

n000k bunu beğendi.
  18. aynen bunu bende farkettim.. propagandamı yapsaydık acaba?

19. bi daha ki sefere :D

20. Ben de ıos, iphone ve androidi sevmiyorum demiştim ama bana vermediler

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/11/2018 - 23:21