Bir şeyler yiyeceğim

 • 20 Nisan 2011
 • 1854 Okunma
 • 36 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. merhaba arkadaşlar. yarın bir değişiklik yapıp hamburger yemeye gideceğim. o tip yerlerde hamburgerler ve değişik şeyler oluyor. patates kızarmasıydı, kolasıydı, tavuk falan işte. şimdi ben oraya gideceğim ve en köşeye oturacağım. çünkü orta yerlere oturduğum zaman çok rahatsız oluyorum. sanki herkes seni izliyormuş gibi. neyse ben gideceğim fakat ne tür şeyler yiyeceğimi bilmiyorum. bunların isimleri oluyor galiba. böyle toplu halde getiriyorlar. anlatabildim umarım. bana önerebileceğiniz bir şeyler varsa yazarsanız sevinirim. ciddi yorumlar lütfen. bir de reklama falan giriyorsa belirtirseniz memnun olur, konuya karşı ilgimi çekerim. iyi geceler.
   


  Yazan: yumurta kabuğu
  Tuba.Erva bunu beğendi.
 2. Eğer herkes sizi izliyor düşüncesine kapılırsanız o zaman strese girersiniz. Onun için eğer bir arkadaşınız ile beraber gittiğiniz zaman, sürekli sohbet edeceğinizden dolayı o düşünce kafanızda olmayacaktır.

  Ayrıca reklam olmaz merak etmeyin. Eğer McDonalds'da yiyecekseniz;

  Toplu hâlde gelen menunun ismi örneğin Happy Meal. Patates kızartması, kola, hamburgeri ve dondurması yanında gelir. Bunların dışında: Big Mac, McChicken, McRoyal, 6'lı Nuggets'lar, bu Nuggetsların yanında patates ve kola da olabilir. Bunların arasından Big Mac'i tavsiye ederim.

  Eğer Burger King de yiyecekseniz: Tavuk Burger Menu, Chicken Wings 6'lı Menu ( Tavuk, patates, kola) veya Steakhouse menuyu tavsiye ederim. Yurtdışında sürekli gittiğim için artık ezberliyorum. Aslında sağlıksızdır. Fakat insan görünce dayanamıyor :)
   
  Tuba.Erva bunu beğendi.
 3. Yumurta kabuğumuza ilk defa böyle ciddi bi cevap geldi :ehe
   
  Bilişim Profesörü bunu beğendi.
 4. Üyenin eski nickine baksana :D
   
  Necmati bunu beğendi.
 5. Bu da onlardan mı diyorsun Mert :ehe
   
 6. çok teşekkür ederim, burada 1 aylık yemek menüm çıkmış vaziyette. fakat arkadaşlar sırasıyla bu ingilizce kelimeler nasıl okunuyor söyler misiniz. en alıcı nokta aslında burası. rezil olmaktan bıktım ve artık düzgün telaffuz etmek istiyorum.
   
 7. Kardeş sen bence bi dürümcüye git
   
  minoo bunu beğendi.
 8. Big Mac = Big Mek diye söylenir. McChicken = Mek çikın diye söylenir. McRoyal = Mek Royal diye söylenir. Nuggets = Naggıts diye söylenir. Chicken Wings = Çikın vayngs diye söylenir. Steakhouse'da = Stikhavs diye söylenir.

  Düzgün telaffuz ve aksan için çok çalışmanız gerekir. Yani bu İngilizce kelimeleri, Türkçe'de düz cümle okur gibi okumak biraz garip olur.
   
 9. Yazdıklarından anlaşılırsa zaten böyle yerlere önceden gitmişsin.
  ''rezil olmaktan bıktım ve artık düzgün telaffuz etmek istiyorum''
   
 10. Daha önceleride bakkaldan first alıyordu orada rezil olmuş olmalı. Ben ona birde "okey" adlı sakızı almasını önermiştim. Çiğnedimi ki ? :islik
   
 11. :yavrum:
   
 12. Koptum yaa :kop:
   

 13. Bence bu bızden biri Edwirdde de böyle olmuştu :hmmm
   
 14. Yumurtanın kalbini kırmaaaa :ağlarım:
   


 15. < Resmi açmak için tıklayın >


  Kendisi kırılmış kırılacağa kadar kabularına bak kk :dry:
  Çatlamışş :d:
   
 16. deme öyle yaaa :züü:
   
 17. Sensinnn oooooo :hmmm
   
 18. Onu üzüyorsunuz :(
   
 19. Üzmedik Amaa :)
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/02/2019 - 18:14