Bir şeyler yiyeceğim

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yumurta kabuğu

yumurta kabuğu

Üye
    Konu Sahibi
Bir şeyler yiyeceğim
merhaba arkadaşlar. yarın bir değişiklik yapıp hamburger yemeye gideceğim. o tip yerlerde hamburgerler ve değişik şeyler oluyor. patates kızarmasıydı, kolasıydı, tavuk falan işte. şimdi ben oraya gideceğim ve en köşeye oturacağım. çünkü orta yerlere oturduğum zaman çok rahatsız oluyorum. sanki herkes seni izliyormuş gibi. neyse ben gideceğim fakat ne tür şeyler yiyeceğimi bilmiyorum. bunların isimleri oluyor galiba. böyle toplu halde getiriyorlar. anlatabildim umarım. bana önerebileceğiniz bir şeyler varsa yazarsanız sevinirim. ciddi yorumlar lütfen. bir de reklama falan giriyorsa belirtirseniz memnun olur, konuya karşı ilgimi çekerim. iyi geceler.

• Beğen
Tepkiler: Tuba.Erva

-Psygnosis-

-Psygnosis-

Üye
merhaba arkadaşlar. yarın bir değişiklik yapıp hamburger yemeye gideceğim. o tip yerlerde hamburgerler ve değişik şeyler oluyor. patates kızarmasıydı, kolasıydı, tavuk falan işte. şimdi ben oraya gideceğim ve en köşeye oturacağım. çünkü orta yerlere oturduğum zaman çok rahatsız oluyorum. sanki herkes seni izliyormuş gibi. neyse ben gideceğim fakat ne tür şeyler yiyeceğimi bilmiyorum. bunların isimleri oluyor galiba. böyle toplu halde getiriyorlar. anlatabildim umarım. bana önerebileceğiniz bir şeyler varsa yazarsanız sevinirim. ciddi yorumlar lütfen. bir de reklama falan giriyorsa belirtirseniz memnun olur, konuya karşı ilgimi çekerim. iyi geceler.

Eğer herkes sizi izliyor düşüncesine kapılırsanız o zaman strese girersiniz. Onun için eğer bir arkadaşınız ile beraber gittiğiniz zaman, sürekli sohbet edeceğinizden dolayı o düşünce kafanızda olmayacaktır.

Ayrıca reklam olmaz merak etmeyin. Eğer McDonalds'da yiyecekseniz;

Toplu hâlde gelen menunun ismi örneğin Happy Meal. Patates kızartması, kola, hamburgeri ve dondurması yanında gelir. Bunların dışında: Big Mac, McChicken, McRoyal, 6'lı Nuggets'lar, bu Nuggetsların yanında patates ve kola da olabilir. Bunların arasından Big Mac'i tavsiye ederim.

Eğer Burger King de yiyecekseniz: Tavuk Burger Menu, Chicken Wings 6'lı Menu ( Tavuk, patates, kola) veya Steakhouse menuyu tavsiye ederim. Yurtdışında sürekli gittiğim için artık ezberliyorum. Aslında sağlıksızdır. Fakat insan görünce dayanamıyor :)

• Beğen
Tepkiler: Tuba.Erva
arslansem

arslansem

Üye
Yumurta kabuğumuza ilk defa böyle ciddi bi cevap geldi :ehe

• Beğen
Tepkiler: Bilişim Profesörü
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Üyenin eski nickine baksana :D

• Beğen
Tepkiler: Necmati
arslansem

arslansem

Üye
Bu da onlardan mı diyorsun Mert :ehe

yumurta kabuğu

yumurta kabuğu

Üye
    Konu Sahibi
Eğer herkes sizi izliyor düşüncesine kapılırsanız o zaman strese girersiniz. Onun için eğer bir arkadaşınız ile beraber gittiğiniz zaman, sürekli sohbet edeceğinizden dolayı o düşünce kafanızda olmayacaktır.

Ayrıca reklam olmaz merak etmeyin. Eğer McDonalds'da yiyecekseniz;

Toplu hâlde gelen menunun ismi örneğin Happy Meal. Patates kızartması, kola, hamburgeri ve dondurması yanında gelir. Bunların dışında: Big Mac, McChicken, McRoyal, 6'lı Nuggets'lar, bu Nuggetsların yanında patates ve kola da olabilir. Bunların arasından Big Mac'i tavsiye ederim.

Eğer Burger King de yiyecekseniz: Tavuk Burger Menu, Chicken Wings 6'lı Menu ( Tavuk, patates, kola) veya Steakhouse menuyu tavsiye ederim. Yurtdışında sürekli gittiğim için artık ezberliyorum. Aslında sağlıksızdır. Fakat insan görünce dayanamıyor :)
çok teşekkür ederim, burada 1 aylık yemek menüm çıkmış vaziyette. fakat arkadaşlar sırasıyla bu ingilizce kelimeler nasıl okunuyor söyler misiniz. en alıcı nokta aslında burası. rezil olmaktan bıktım ve artık düzgün telaffuz etmek istiyorum.

Tuncay.erol

Tuncay.erol

Üye
Kardeş sen bence bi dürümcüye git

• Beğen
Tepkiler: minoo
-Psygnosis-

-Psygnosis-

Üye
Big Mac = Big Mek diye söylenir. McChicken = Mek çikın diye söylenir. McRoyal = Mek Royal diye söylenir. Nuggets = Naggıts diye söylenir. Chicken Wings = Çikın vayngs diye söylenir. Steakhouse'da = Stikhavs diye söylenir.

Düzgün telaffuz ve aksan için çok çalışmanız gerekir. Yani bu İngilizce kelimeleri, Türkçe'de düz cümle okur gibi okumak biraz garip olur.

maxirabit

maxirabit

Üye
Yazdıklarından anlaşılırsa zaten böyle yerlere önceden gitmişsin.
''rezil olmaktan bıktım ve artık düzgün telaffuz etmek istiyorum''

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Daha önceleride bakkaldan first alıyordu orada rezil olmuş olmalı. Ben ona birde "okey" adlı sakızı almasını önermiştim. Çiğnedimi ki ? :islik

dgkallday

Üye
:d:

arslansem

arslansem

Üye
Koptum yaa :kop:

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Vesselάm;3384259' Alıntı:

Bence bu bızden biri Edwirdde de böyle olmuştu :hmmm

Yumurtanın kalbini kırmaaaa :ağlarım:

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
deme öyle yaaa :züü:

Sidretül Münteha

Üye
Sensinnn oooooo :hmmm

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Onu üzüyorsunuz :(

Sidretül Münteha

Üye
Üzmedik Amaa :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt