Bir şeyler yiyeceğim

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yumurta kabuğu

yumurta kabuğu

Üye
    Konu Sahibi
Big Mac = Big Mek diye söylenir. McChicken = Mek çikın diye söylenir. McRoyal = Mek Royal diye söylenir. Nuggets = Naggıts diye söylenir. Chicken Wings = Çikın vayngs diye söylenir. Steakhouse'da = Stikhavs diye söylenir.

Düzgün telaffuz ve aksan için çok çalışmanız gerekir. Yani bu İngilizce kelimeleri, Türkçe'de düz cümle okur gibi okumak biraz garip olur.
siz çok yaşayın. tekrar tekrar teşekkürler.

Yazdıklarından anlaşılırsa zaten böyle yerlere önceden gitmişsin.
''rezil olmaktan bıktım ve artık düzgün telaffuz etmek istiyorum''
merhaba. daha önce de böyle tip şeyler başıma geldiği için rezil olmuş, hayata küsmüştüm. özgüvenimi yakalama çabasındayım.

arkadaşlar yarın gidip afiyetle yiyeceğim. şu anda annem katmer yapmış onu yiyeceğim. heyecanlı oluşum umarım herhangi bir aksilik yaratmaz da günüm kusursuz geçer.

• Beğen
Tepkiler: Tuba.Erva

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
bişey olmaz deısıklk iyidir hava almıs olursun hem az..

cehili

cehili

Üye
Kardeşim yazdıkların ve açtığın konulara bakılırsa sen kabuğundan çıkarken biraz hasar görmüşsün :oke:

Aege

Aege

Üye
hamburgerin nasıl yendiğini biliyor musun ? Çatal falan isteme sakın görevlilerden yoksa hayata küsersin yine :)

• Beğen
Tepkiler: Mert, minoo ve Revengeful
Utku

Utku

Üye
gene mi sen lan :D

minoo

minoo

Üye
Öldüm yaa :d::d: Kabuk, iyi ki döndün aramıza. Çok özlemiştik seni. Lütfen bize yeni maceralarını yaz olur mu? :(

Mert

Mert

Üye
hamburgerin nasıl yendiğini biliyor musun ? Çatal falan isteme sakın görevlilerden yoksa hayata küsersin yine :)
Evet buda var.
Yerken çok bastırma sakın. Kenarlardan fışkırır. Farketmezsin üzerine şıp şıp ketçap mayonez akar. Ketçap neysede mayonez biraz sakata gelir:ehe

minoo

minoo

Üye
:zuhaha:

Sandrake

Sandrake

Üye
:zuhaha:

.BlueTR

.BlueTR

Üye
arkadasım acaba aklında bi sorunmu var?

Necmati

Necmati

Üye
bizim burda egg Donald's var gel istersen ..
Yumurtalara özel tahsis edildi..

3 meni alıyosun sana 1'ini veriyolar anladın sen..

• Beğen
Tepkiler: Bilişim Profesörü
'Enver'

'Enver'

Üye
konuyu görünce canım omlet çekti ve şuan sucuklu omlet yiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt