Bir Hack Yöntemi Ancak Bu Kadar Kolay ve Pratik Olur (Buyrun)

Sponsorlu Bağlantılar

IOgUzHaNI

Üye

ilyas beyin verdiği link olmazsa eğer şu linkten indirip kurun. daha sonra programa girip zip dosyasıni açın direkt o Tm ile başlayan klasörün üzerine gelin 4'e basın ve c sürücüsünün üzerine gelip seçim tuşuna basın gerisini de uygulamaya devam edin.

Çok Teşekkür Ederim Gerçekten Çok Yardımcı Oldunuz En Sonunda Hack'liye bildim Sizin Sayenizde :) Tekrar Teşekkürler

koc61

Üye
ohhhhh yeahhhh diyorum aylardır uğraşıyordum oldu ulenn

• Beğen
Tepkiler: Symbianist

yamadan19

Üye
Allah razı olsun kardeş ilk rompatcherle su ilk yama aktif olmuodu ama dat dosyasıyla yaptım

• Beğen
Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
konuyu üst konu yaptım tekrar teşekkürler konuya elimizden geldiği kadar konu dışı mesajlar yazmamaya özen gösterelim arkadaşlar kolay gelsin :oke:

• Beğen
Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
konuyu üst konu yaptım tekrar teşekkürler konuya elimizden geldiği kadar konu dışı mesajlar yazmamaya özen gösterelim arkadaşlar kolay gelsin :oke:
ilgi ve alakanizdan dolayı çok teşekkür ederiz.

place3461

place3461

Üye
nokia 5320 expres music sertifika sorununu bu yolla hallettim:) öncelikle paylaşım için tsk ediyorum ve şunu da belirtmek isterim ilk 1. Aşamada telefonun tarihini 2008 yapıp hellocarbide programını yüklememiz gerekiyor ardından bu bağlantıyı açıp gerekli sertifikalarida indirmek gerekli... maxicep.com/s60-3rd-sistem-modifikasyon-uygulamalari/yeni-ve-en-basit-system-hack-sertifika-sorununa-son-hellocarbide-145522.html..
Bu sitedeki gerekli programları indirdikten sonra telefonun tarihini değiştirin ve ardında burada bulunan siseditör programını indirin sonrası 1. Aşamada bulunan mobile securite programına siseditör programı ile sertifika verin ondan sonra işlemleri burda dediği gibi 4 aşamada yapın iş tamam :D

• Beğen
acati

acati

Üye
inşaallah bu tyüklediğiniz programlar signeddir...

h716043

h716043

Üye
signedtir sen yükle oluyor

• Beğen
Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
Evet signed .yoksa bir anlamı kalmaz zaten.

camper61

Üye
Şu klasörü x plore aracılığıyla ovi suite üstünden atılmıyor nasıl atacağız telefona bilgisayardaki dosyayı ?

----------Eklendi @ 19:50:26 ---------- Yazıldı @ 19:42:18 ----------

Yok kardeş onu hallettim de rompatcher e girince sys/bin/ Patcher*DLL not found hatası verdi

Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
Şu klasörü x plore aracılığıyla ovi suite üstünden atılmıyor nasıl atacağız telefona bilgisayardaki dosyayı ?----------Eklendi @ 19:50:26 ---------- Yazıldı @ 19:42:18 ----------Yok kardeş onu hallettim de rompatcher e girince sys/bin/ Patcher*DLL not found hatası verdi
onun sebebi guarantine klasöründeki dosyaların ilk programla restore yapılamamis olması. Istersen baştan bir daha dene o klasorun doğru oluşturulup restore yapılması önemli. Işin temeli o zaten

• Beğen
Tepkiler: tuhera

camper61

Üye
Dosyayı atmadan başlıyorum tekrar tqu.... dosyasını.

Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
Yeniden denemelerde hepsini sırasına göre baştan yapmak daha doğru. Bir de xplore ile atılsa o klasör daha iyi olur. Benzer hatayı yaşayan bir arkadaş bu şekilde düzeltti. Oradaki sıra numarasına da riayet etmek önemli.

camper61

Üye
Kardeş benim o dosya şu an depo hafızasında. C ye atacağım ama orada kopyala gibi bir seçenek yok ki?

Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
Olmaz iste c'de olması lazım xplore kullanmayi biliyor musun? Bilmiyorsan eğer birkaç sayfa önce yazmıştik. Bir göz atıver.

camper61

Üye
Dosyanın üstüne geliyorum da basılı tuttuğum anda yeniden adlandırma, gönderme falan var. 4 e basın demişsin de, hangi 4 bu :D cahilliğime ver :O

Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
Gerçi seninki dokunmatik değil mi? O zaman çıkart yazanı seçip c sürücüsü olarak belirleyeceksin.

tuhera

Üye
dostum bu müthiş bir yöntem e 72 yüzde 1000 çalışıyor bu bir devrim bukadar kolay hack olamaz eline sağlık teşekkürler hertürlü övgüyü hakediyor bu konu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!her türlü.

• Beğen
Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
dostum bu müthiş bir yöntem e 72 1000 çalışıyor bu bir devrim bukadar kolay hack olamaz eline sağlık teşekkürler hertürlü övgüyü hakediyor bu konu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!her türlü.
hayırlı uğurlu olsun. E72'yi hack yapmak zulümdü bir zamanlar iyi bilirim az uğraşmadim. Bende de 6710 var aynı şekilde çok zordu bir zamanlar ama artık kolay.

place3461

place3461

Üye
x ploreyi bu siteden indirin ovi movi bahane hellocarbideyi de indirin ki indirdiğiniz x plorede sertifika hatası vermesin

• Beğen

Üst Alt