bir donma ve ardından gelen felaket :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
*<hayta>*

*<hayta>*

Üye
bir donma ve ardından gelen felaket :)
telefonum n79.normal bir kullanıcıyım ama bazı zamanlar telefona aşırı yüklendiğim olmuştur;fakat sonuç olarak böylesiyle hiç karşılaşmamıştım.dün operanın son sürümü(12.00(2255)) ile internette geziniyordum.nadir de olsa hafıza dolu uyarısı alıyordum ama bu sefer biraz fazlaca ve peşpeşe almaya başladım hem de sadece 2 sekme varken(7-8 sekmeyle kullandığımı bilirim).bunun sonucunda operayı alta alıp x-plore den boş hafızaya bakmak istedim ve 12 mb boş hafıza gördüm.ne olduysa çıktıktan sonra oldu ve telefonun bütün uygulama düzeni alt üst oldu.bunun sonucunda x-plore ye yine girdim ve 42 mb boş hafıza gösteriyordu.işin ilginç yanı hafıza kartında 80 mb boş yer varken saniyesinde 145 mb lık yer oluşmasıydı.60 mb uçtu gitti sanki.şans eseri farkettiğim kadarıyla herhangi bir resim,video klip,ses/müzik dosyası,belge kaybı olmadı ama dediğim gibi uygulamalarda şunlar oldu;
-opera ve sensiblesudoku2 programları(hafıza kartı yeni takıldığında uygulamaların göründüğü yapboz şekli gibi)kaldı ve açılmıyor.
-nimbuzz,situations,best screen snap,ringtone maker,shazam,talking tom lite(şimdilik aklıma gelenler bunlar,daha da var nitekim) programlarından hiçbir iz yok(ne uygulama yöneticisinde yüklü diye ne de onun günlüğünde kaldırıldı diye);ama yüklemeye kalktığımda zaten var diyor.(zaten varsa bu 60 mb nerde?nitekim yine yükleyeceğim umarım kaydedilmiş bilgiler falan silinmez..)
-whatsapp programında favoriler birden silindi ama onda pek bi sorun yok,geri geldi yenilemeyle.
-2 gün öncesinin metin mesajları uçtu gitti.

arkadaşlar saçma mı desem garip mi desem bilemedim ama başına daha önce böyle bir şey gelmiş olan var mı??yoksa siz de benim gibi yavaş yavaş en hardcore undan bi format hakettiğini mi düşünüyorsunuz :D

AHKE

AHKE

Üye
bencede formatı at.rahatlatırsın teli.hafıza dolu uyarısı demesi ilginç ben hç karsılasmadım:).tavsiyem program yukleme tele programlar yapıyor bu kasmaları bnde n79 16gb h.kartı bos yer 1.5gb var ama telefonda bsey yok hızlı kasma olmuo hiç sadece teli acarken biraz bekliyor

dejavu178

dejavu178

Üye
aynen bi format çekmende fayda var.

:ehe:

ismail

ismail

Üye
pcde geri yükleme gibi telin de öyle bikey yapmış gibi duruyo.

Ben opera 6.5 de rahat 15 sekme açıyom. Mesela fanatike giriypm okumak istediğim habeeleri yeni sekmede açıp tek tek dolaşıyom

WaLLcoT

WaLLcoT

Üye
65'ten fazla sekme :d: :d:

- - - Eklendi - - -

Saydım tam 65 :d:

*<hayta>*

*<hayta>*

Üye
bencede formatı at.rahatlatırsın teli.hafıza dolu uyarısı demesi ilginç ben hç karsılasmadım:).tavsiyem program yukleme tele programlar yapıyor bu kasmaları bnde n79 16gb h.kartı bos yer 1.5gb var ama telefonda bsey yok hızlı kasma olmuo hiç sadece teli acarken biraz bekliyor

n79 16 gb ı kaldırıyor mu?bende yanında gelen 4 lük var ama ben en fazla 8 kaldırır diye düşünüyordum..

- - - Eklendi - - -

pcde geri yükleme gibi telin de öyle bikey yapmış gibi duruyo.

Ben opera 6.5 de rahat 15 sekme açıyom. Mesela fanatike giriypm okumak istediğim habeeleri yeni sekmede açıp tek tek dolaşıyom

senin dediklerine ve resimdekilere bakılırsa siz normal operadan bahsediyorsunuz galiba ama ben mobileden bahsediyorum.onda yüzlerce açsan ne olacak(gerek de olmuyor ya neyse).kolaysa mobile de çift hanelilerde açmaya çalış sonra gel benim halime:D

dejavu178

dejavu178

Üye

O zaman opera mobile'den ekran görüntüsü atarız :ehe:

Metin MF

Metin MF

Üye
çek hard formatı rahatlat telefonu kardeşim :)

AHKE

AHKE

Üye
kaldırıyor 16gb tı hatta 1.5 gb lık yer kaldı bi sorun da yok gayet iyi calısıyor:)

*<hayta>*

*<hayta>*

Üye
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt