Bir Dokunmatik Nokia Telefonunu Açabilmek İçn Neye İhtiyacımız var ??

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

maxen8

Üye
    Konu Sahibi
Bir Dokunmatik Nokia Telefonunu Açabilmek İçn Neye İhtiyacımız var ??
merhabalar arkadaşlar bir nokia x6 veya 5800 kasalarını komple cıkartabılmek içn neye ihtiayac var
nokia x6 içn özel bir alet lazımmıs onun ismi nedir acaba tornavidalar hangılerı olmalı ???
şimdiden tşk ederm

SilentOne

SilentOne

Üye
google flen araştırıpta bulabilirsin

Del Rey

Del Rey

Üye
Şahsen ben çekiç ve çiviyi tercih ederim; ama steril bir ortamda minimum uçlu yıldız tornavidayı deneyebilirsin.

SilentOne

SilentOne

Üye
aslnda darbelı matkap we hawalı tornawıdada olur

ultrayer6

ultrayer6

Üye
ne gerek var ben hilti ile açıyorum xD

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 524728
'Patron

'Patron

Üye
:ehe dalga gecmeyin hacilar

bthn_997

bthn_997

Üye
geçen ekranın tozlandığını gördüm asfalt kırıcıyla gayet hızlı ve telefona zarar vermeden açtım öneririm :oke:

• Beğen
Tepkiler: mangdaşire
mangdaşire

mangdaşire

Üye
geçen ekranın tozlandığını gördüm asfalt kırıcıyla gayet hızlı ve telefona zarar vermeden açtım öneririm :oke:
:eheufak bir tornavida saatçi tornavidası da diyorlar.saatçi tornavidalarıyla açmanı öneririm.telefonu asfalt kırıcıdan daha rahat açar :D(şakayla karışık saatçi tornavidası tavsiye ederim:oke:)

ultrayer6

ultrayer6

Üye
evet şakanın dozunu kaçırmayalım :) saatçi tornavidası olabilir, arkadaşın da dediği gibi. :)

bthn_997

bthn_997

Üye
eski telefonumu bn de saatçi tornavidasıyla açmıştım :oke:

SilentOne

SilentOne

Üye
benimde ekran tozlanmıstı 20kg c4 ü patlattm we açldi temizledm geri kaptm xD

ultrayer6

ultrayer6

Üye
ben tükürüyorum da kapatıyorum

SilentOne

SilentOne

Üye
404 ile kapttım yha sorun olmadı :D

bu_rakrak

bu_rakrak

Üye
dostum nokia telefonları açabilmen için T6 tornavida lazım hırdavatçıların çoğunda bulunmuyo ancak hepsiburada.com dan falan 5 liraya bulursun ;)

hasanbaglan1981

Üye
valla gittim bi saatçiye verdim 2-3 lira adam kendisi çıkarıp benim verdiğim yeni kapağı taktı. usta ya eli de yatkın şu şuymuş bu buymuş diye diye hayatında ilk kez 5800 kapağı değiştirmiş 15 dakika sürdü sadece

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt