Bir Dokunmatik Nokia Telefonunu Açabilmek İçn Neye İhtiyacımız var ??

• 6 Mayıs 2011
  • 1923 Okunma
  • 17 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. merhabalar arkadaşlar bir nokia x6 veya 5800 kasalarını komple cıkartabılmek içn neye ihtiayac var
    nokia x6 içn özel bir alet lazımmıs onun ismi nedir acaba tornavidalar hangılerı olmalı ???
    şimdiden tşk ederm

Yazan: maxen8
  2. google flen araştırıpta bulabilirsin

3. Şahsen ben çekiç ve çiviyi tercih ederim; ama steril bir ortamda minimum uçlu yıldız tornavidayı deneyebilirsin.

4. aslnda darbelı matkap we hawalı tornawıdada olur

5. SéRD@R ~ bunu beğendi.
  6. :ehe dalga gecmeyin hacilar

7. geçen ekranın tozlandığını gördüm asfalt kırıcıyla gayet hızlı ve telefona zarar vermeden açtım öneririm :oke:

mangdaşire bunu beğendi.
  8. :eheufak bir tornavida saatçi tornavidası da diyorlar.saatçi tornavidalarıyla açmanı öneririm.telefonu asfalt kırıcıdan daha rahat açar :D(şakayla karışık saatçi tornavidası tavsiye ederim:oke:)

9. evet şakanın dozunu kaçırmayalım :) saatçi tornavidası olabilir, arkadaşın da dediği gibi. :)

10. eski telefonumu bn de saatçi tornavidasıyla açmıştım :oke:

11. benimde ekran tozlanmıstı 20kg c4 ü patlattm we açldi temizledm geri kaptm xD

12. nasıl kapattın abi? japon yapıştırıcısı filan mı :d:

13. uhuyla kapatmıştır.

14. ben tükürüyorum da kapatıyorum

15. 404 ile kapttım yha sorun olmadı :D

16. zift dök abi daha iyi oluyo hem orjinalliği de bozulmuyo :d:

17. dostum nokia telefonları açabilmen için T6 tornavida lazım hırdavatçıların çoğunda bulunmuyo ancak hepsiburada.com dan falan 5 liraya bulursun ;)

18. valla gittim bi saatçiye verdim 2-3 lira adam kendisi çıkarıp benim verdiğim yeni kapağı taktı. usta ya eli de yatkın şu şuymuş bu buymuş diye diye hayatında ilk kez 5800 kapağı değiştirmiş 15 dakika sürdü sadece

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/11/2018 - 17:13