Bing anasayfası kendiliğinden açılıp duruyor??

Sponsorlu Bağlantılar

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
    Konu Sahibi
Bing anasayfası kendiliğinden açılıp duruyor??
Arkadaşlar bugün Throne Wars isimli oyunu indirip oynamaya başladım. Malum K. Vadisi var bu akşam. Dizi başlarken şarjım ful idi. Elime alıp pek oynamasam bile telefonun kilit ekran süresini uzatıp oyunu ekranda tutmaya çalıştım. Çünkü kilit ekranı devreye girince oyun duruyordu. Dizi bittiğinde bir de baktım şarj %15'e olmuş. Telefonu şarj olsun diye şarja taktım. Ne olduysa artık, Bing sayfası kendiliğinden açılmaya başladı. Hem de bir kere açılıp kalmıyor. Aynı sayfayı üç dört kez peş peşe kapatıp açıyor. Bir süre sonra aynı hareketi yeniden yapıyor. Ses yükseltme + güç tuşlarıyla reset attım ama aynı şey devam ediyor. Ne olmuş olabilir sizce. Ekrana sürekli Bing anasayfası geliyor.

ON9

ON9

Üye
Arama tuşu basılı kalmış olabilir. Bana ilk bu çağrışım yaptı

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Şarj dikkatimi çekti film 1.5 saatlik ve şarj 100den 15e düşüyor bence bing olayı Bi sistem hatasından kaynaklı

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
    Konu Sahibi
ya bir yıldır hiç sorun yaşamamıştım. şimdi telefona kriz geliyor. bi anda ard arda on yirmi kez explorerda bing ana sayfayı açıyor. bir de surekli titreşim yapıyor. telefon parçalıyor sanki kendini öldürmeye çalışıyor gibi. bi yandan ekranda surekli açılıp kapanan explorer sayfası bir yandanda dokunmatik tuşa basıyormuşum gibi titreşim sesleri. yani karaya vuran balığa döndü telefon. yazılımsal bir sorunmudur acaba?

osmanmert99

osmanmert99

Üye
ya bir yıldır hiç sorun yaşamamıştım. şimdi telefona kriz geliyor. bi anda ard arda on yirmi kez explorerda bing ana sayfayı açıyor. bir de surekli titreşim yapıyor. telefon parçalıyor sanki kendini öldürmeye çalışıyor gibi. bi yandan ekranda surekli açılıp kapanan explorer sayfası bir yandanda dokunmatik tuşa basıyormuşum gibi titreşim sesleri. yani karaya vuran balığa döndü telefon. yazılımsal bir sorunmudur acaba?
Roman okur gibi okudum, sorun kesinlikle yazılımsal soft reset sorunu çözmediyse tek çare hard reset.

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin
luckysleven

luckysleven

Üye
ekran hassasiyeti yuksek oldugu zaman oluyordu bende kapadim birdaha olmadi

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
    Konu Sahibi
sabah aynı şeyi yine yaptı. bir saat önce filan dokunma hassasiyetini normale aldım. şimdilik düzeldi gibi bakalım. yine yaparsa bildiririm.

ON9

ON9

Üye
internetin seçeneklerinden anasayfayı yandex veya Google yapın bu seferde bu sayfaları açıyorsa kapasitif tuşta sorun var demektir. Yazılımsal bir şey olduğunu sanmıyorum

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
    Konu Sahibi
internetin seçeneklerinden anasayfayı yandex veya Google yapın bu seferde bu sayfaları açıyorsa kapasitif tuşta sorun var demektir. Yazılımsal bir şey olduğunu sanmıyorum

sabah dokunmatik hassasiyeti ayarını normale aldığımdan beri sorunu tekrarlamadı. eğer yine olacak olursa söylediğini de denerim. teşekkür ederim.

Üst Alt