BİM'in en çok nelerini seviyorsunuz :)

Sponsorlu Bağlantılar

Bimin en çok nelerini seviyorsunuz

• Kullanılan toplam oy
    31

bluee_06

Üye
yaw he he kardesim ben orda brinin lafina yonelik cevap verdim sut urunlerini ordan alirim demis ben ole dedim uzatmayalim ve ayrica lezetli olsun fiyat umrumda olmaz valla ister en ucuzu olsun ister en pahalisi urunun lezzet hangisindeyse onu alirim :)

Fiyat umrunda olmaz tabiki ulkemizde iyisinden bi kere almak varken kotusunden 3-4 tane alma kulturu var malesef sonra diyoruz GDO hormon vs vs :) sen dogru yoldasin sknti yapma.

sana öyle denk gelmiş,yoksa dediklerin mümkün değil ama cipsleri güzel değil gerçekten o konuda haklısın :)

[emoji2][emoji2] dediklerin mumkun degil deyip sana denk gelmis diyosun yaa [emoji2] meshur oldun el salla

• Beğen
Tepkiler: The SLayeR

The SLayeR

The SLayeR

Üye
Fiyat umrunda olmaz tabiki ulkemizde iyisinden bi kere almak varken kotusunden 3-4 tane alma kulturu var malesef sonra diyoruz GDO hormon vs vs :) sen dogru yoldasin sknti yapma.

[emoji2][emoji2] dediklerin mumkun degil deyip sana denk gelmis diyosun yaa [emoji2] meshur oldun el salla
gdo manyagi olduk ulkece :) organik pazarida baya pahali ama ya

• Beğen
Tepkiler: KsmCN
The SLayeR

The SLayeR

Üye
Lezzetli ama sağlıksız ve kalitesiz. Arkadaş da konuya açıklık getirmiş. Benim de kast ettiğim buydu.
ha tamam kardesim haklsiinda ama tabi insanimiz damak tadina onem verdgi icin dedgin geri planda kaliyor sadece bazi yiyeck ve iceceklerde bende lezzete onem vermiyorum

vaterfa

vaterfa

Üye
sari top seklindeki cipsinin tadi cok kotu misirli diye aliyosun 5 dakka falan yedikten sonra limona doner gibi oluyo

The SLayeR

The SLayeR

Üye
vaterfa

vaterfa

Üye
her cipsin dibinde oluyo ya oyle kiriklar cok var diyosan bana hic denk gelmedi

• Beğen
stalker67

stalker67

Üye

valla ne bileyim buradaki bimde hiç öyle bir sıkıntı yaşamadım,10 numara 5 yıldız :)

• Beğen
Morpheuz

Morpheuz

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Baydırman
Morpheuz

Morpheuz

Üye
Foruma en sevdiğim ve en çok tutan konum ile comeback yapayım 😁
02.10.2014 - 12.10.2019
5 yıl olmuş 😳😌

• Beğen
Baydırman

Baydırman

Moderator
Uzun süredir içmiyorum durum ne bilmiyorum konuda da bol bol övgü alan şeftalili ice tea iyiydi :hmmm

• Beğen
Tepkiler: Morpheuz
Morpheuz

Morpheuz

Üye
Uzun süredir içmiyorum durum ne bilmiyorum konuda da bol bol övgü alan şeftalili ice tea iyiydi :hmmm
Her şey eskiden daha güzeldi 😔 Baya değişti tadı yaa ama her türlü Bim'deki en iyi icetea şeftalili olanı 👍🏻

• Beğen
Baydırman

Baydırman

Moderator
Limonlusu kötüydü :lac:

• Beğen
Tepkiler: Morpheuz
Baydırman

Baydırman

Moderator
İyi ki geldin ya eski üye görmek güzel oluyo kalıcı olursun inşallah :hmmm