BİM'in en çok nelerini seviyorsunuz :)

Sponsorlu Bağlantılar

Bimin en çok nelerini seviyorsunuz

• Kullanılan toplam oy
    31
Morpheuz

Morpheuz

Üye
    Konu Sahibi
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Baydırman ve achambo

omerdeniz99

omerdeniz99

Üye
Gofreti güzel :-)

• Beğen
Tepkiler: KsmCN
stalker67

stalker67

Üye
Arkadaşlar bildiğiniz gibi Bim'in malları ucuz ama kalitesiz değil. En azından ben böyle düşünüyorum :) Konuyu açmamdaki sebep : Bi sebebi yok sadece merak :) Neyse ben çoğunu severim ama şeftalili icetea nin tadı bi başka :D Söyleyin bakalım siz nelerini seviyorsunuz? (Bimi bilmeyecek kadar zenginseniz derhal konuyu terkedin :) ) Şaka şaka :D Anketi de cevaplamayı unutmayın.Birden fazla cevap hakkı vardır.

Mayonezi tek geçerim :cigara:
Bu arkadaş her gün Alman malı çikolatalardı , tobleronelardı efendime söylim en kaliteli şeyleri yiyormuş

geçen kasadan algida magnum çikolataya benzer çikolatadan aldım magnumu aratmadı hatta daha iyi diyebilirim :D

• Beğen
Dumbledore

Dumbledore

Üye
Le Cola ve Teatone İce Tea :)

• Beğen
Tepkiler: Baydırman, Morpheuz ve omerdeniz99
Morpheuz

Morpheuz

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Baydırman
The SLayeR

The SLayeR

Üye
valla bende ice tea hastasyim lipton ice tea seftali forever :)

bluee_06

Üye
Konu lezzet değil işte. Lezzetli olabilir. Neyse siz bilirsiniz. İyi eğlenceler.

Katiliyorum ve destekliyorum

Sen sadece lezzetli şeylerimi yiyorsun arkadaşım? Konu tabiki sadece lezzet değil. İcerisindeki maddeler, kalitesi vs. cok ama cok onemli. Farkindaysaniz yazilarin cogunda yok pringles in "çakması var" "halley in cakmasi var cok guzel" "ice tea nin cakmasi var cok guzel" çakma çakma çakma.. Tabi bunların yanında yoğurt ve ayranini gercekten severim ki kaliteli bi marka dost yogurt.
25 kuruşa çikolatalı gofret satılıyor sen gerçek cikolatanin suan ki fiyatini biliyormusun? Ulker gofreti 75 kurusa neden satiyor diye dusunuyorsun acaba ? %1000 kar etsin diye mi ? Mantikli olalim biraz lutfen :) hadi onu geçtim bilinmedik bir garnitür markasi 3 tl iken begendik migros gibi buyuk marketlerde kaliteli bilindik bir markanin garnitur fiyati 3.15 tl iken 15 kuruş için neden kaliteli bi marka almayim ki ?

Morpheuz

Morpheuz

Üye
    Konu Sahibi

Sen sadece lezzetli şeylerimi yiyorsun arkadaşım? Konu tabiki sadece lezzet değil. İcerisindeki maddeler, kalitesi vs. cok ama cok onemli. Farkindaysaniz yazilarin cogunda yok pringles in "çakması var" "halley in cakmasi var cok guzel" "ice tea nin cakmasi var cok guzel" çakma çakma çakma.. Tabi bunların yanında yoğurt ve ayranini gercekten severim ki kaliteli bi marka dost yogurt.
25 kuruşa çikolatalı gofret satılıyor sen gerçek cikolatanin suan ki fiyatini biliyormusun? Ulker gofreti 75 kurusa neden satiyor diye dusunuyorsun acaba ? %1000 kar etsin diye mi ? Mantikli olalim biraz lutfen :) hadi onu geçtim bilinmedik bir garnitür markasi 3 tl iken begendik migros gibi buyuk marketlerde kaliteli bilindik bir markanin garnitur fiyati 3.15 tl iken 15 kuruş için neden kaliteli bi marka almayim ki ?
Ben öğrenciyim cepte dolar yok tapporo dan kazanmaya çalışıyorum ama daha 5$ olmadı neyse konu bu deil ama ben seviyorum orjinali kadar tatlı oluyor :) Başkası öyle düşünüyorsa yıllardır alıştığımdan vazgeçemem lisemin az yukarısında bim var zaten tam öğrenci işi :D

• Beğen
The SLayeR

The SLayeR

Üye

yaw he he kardesim ben orda brinin lafina yonelik cevap verdim sut urunlerini ordan alirim demis ben ole dedim uzatmayalim ve ayrica lezetli olsun fiyat umrumda olmaz valla ister en ucuzu olsun ister en pahalisi urunun lezzet hangisindeyse onu alirim :)

The SLayeR

The SLayeR

Üye
ayrica o kadar uzun yazmaya erinmedinmi ya :)

• Beğen
hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Tablet çikolata fıstıklı si
Ama bim de müşterinin gözünde kaçan birsey var . Bazı kampanya malları öyle pahalı oluyor ki şok oldum ve şoka gitmek istedim bi an.
Balık oltasi emin önünde 30 tl aynısı Bim de 80 tl idi buyrun ucuzluk

• Beğen
Tepkiler: KsmCN ve stalker67
Morpheuz

Morpheuz

Üye
    Konu Sahibi
Tablet çikolata fıstıklı si
Ama bim de müşterinin gözünde kaçan birsey var . Bazı kampanya malları öyle pahalı oluyor ki şok oldum ve şoka gitmek istedim bi an.
Balık oltasi emin önünde 30 tl aynısı Bim de 80 tl idi buyrun ucuzluk
Ben Uşak'ta yaşıyorum eminönü yok ve deniz olmadıından rahatım yani olta molta almıypm :)

Silinen Üye 2502581

Silinen Üye 2502581

Kapalı Hesap
valla dostum hiç kaliteli değil ben bi cips aldım salyangoz çıktı bi ekmek aldım yarısından çoğunda küf vardı inanmazsan @.caner. sorabilirsin :) Usame bin Ladin sahibi bimin diyorlar zaten :/

Morpheuz

Morpheuz

Üye
    Konu Sahibi
valla dostum hiç kaliteli değil ben bi cips aldım salyangoz çıktı bi ekmek aldım yarısından çoğunda küf vardı inanmazsan @.caner. sorabilirsin :) Usame bin Ladin sahibi bimin diyorlar zaten :/
Yok artık :)

• Beğen
Silinen Üye 2502581

Silinen Üye 2502581

Kapalı Hesap
Morpheuz

Morpheuz

Üye
    Konu Sahibi
cidden çıktı hatta kasiyere bu ekmek küflenmiş diye şikayete gittim cipsi direk fırlattım onu söylemedim ama ekmeğin fotosu vardı duruyosa atarım :)
Bana hiç denk gelmedi öyle :)
ama le cola icetea falan çok seviyorum bimde :oke:

• Beğen
stalker67

stalker67

Üye
cidden çıktı hatta kasiyere bu ekmek küflenmiş diye şikayete gittim cipsi direk fırlattım onu söylemedim ama ekmeğin fotosu vardı duruyosa atarım :)
sana öyle denk gelmiş,yoksa dediklerin mümkün değil ama cipsleri güzel değil gerçekten o konuda haklısın :)

Üst Alt