bimcelle geçen varmi

Sponsorlu Bağlantılar

_erdal_

_erdal_

Üye
Her yerden çekiyor mu? Her yer dediğim genel olarak yani diğerleri gibi mi? Konuşurken falan sorun oluyor mu? Ne biliyim durduk yere kesilir falan? Aveanın alt yapısını kullanıyormuş o zaman avea ile aynı kaliteyi mi veriyor? Aveanın çektiği yerden çekiyor mu? Ben de geçecem de galiba :D

evet, avea nın alt yapısını kullanıyor ve avea ile herşeyi aynı ( fiyat haricinde : )) )
tercih sizin ama konusma olarak çok iyi, özellikle aç kapa gibi konusmalarda su an tek derim

Xelord

Xelord

Üye
evet, avea nın alt yapısını kullanıyor ve avea ile herşeyi aynı ( fiyat haricinde : )) )
tercih sizin ama konusma olarak çok iyi, özellikle aç kapa gibi konusmalarda su an tek derim

Teşekkürler.

rapchi55

Üye
onu bunu geçinde ekranın ortasında 'bimcell' yazıyo mu ? :D bide aradığınız abone bimcell'i felan diyomu :D :ehe

neksussword

Üye
bimcell neden alıosunki arkadaşım türkcell wodafone veya avea varken hiç

- - - Eklendi - - -

yok yere konu açmayın millet aradığını bulamıo sonra

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Tercih meselesi diye düşünüyorum

CanturkDaSilva33

Üye
bimcell kullanıyorum süper memnunum herkese tavsiye edeerim :)

NewSoldier

NewSoldier

Üye
herkez e bimcell i tavsiye ederim beyler konuşma yönünden 10 numara

adepsi_11

adepsi_11

Üye
25 tl ikili 500 paketi,heryöne 500dk + 2 gb internet diğer operatörlerdeki gibi her açıp kapatmada 1 dak. Düşmüyor ne kadar konuştuysan okadar düşüyor

Davut420042

Davut420042

Üye
az önce tl yüklemek için girdiğim bim mağazasında çalışan arkadaş bana bimcelli önerdi. hepimiz geçtik öneririm sana da dedi. vodafone'da 3 ayımı doldurup geçmeyi planlıyorum ben de :D
3 Ay Dolmasına Gerek Yok Hatta 1 Hafta Bile Dolmasına Gerek Yok!

killlerman

Üye
Ben turkcellden geçtim İnternetime hız geldi

Üst Alt