arkadaslar merhaba bana casper via t8b tablet yazilimi lazim cok acil yardimci olabilecek arkadas varmi

Sponsorlu Bağlantılar

yasar42furkan

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar merhaba bana casper via t8b tablet yazilimi lazim cok acil yardimci olabilecek arkadas varmi

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
konu neki recovery modundan sıfırla olmadı?=

• Beğen
Tepkiler: gonyalı
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
batarya sağlammı

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
onu bilmiyorum ama konuyu açan şahış biliyi
bi sor batarya arızalıysa ondanda olur. normalde şarj ekranı vs açılması lazım. hiç olmadı batarya voltajı ölçülür. bazen soket kısa devre yapabiliyor

• Beğen
gonyalı

gonyalı

Üye
Tablet çalışıyor fakat sadece beyaz ekranda kalıyor ses tuşları çalışıyor.bilgisayara baglaniyor
bi çözüm bulunabilir
pc ye bağlanması iyi
bu konularda pek hatta hiç bilgim yok
@DarkredBlue61 yardımcı olabilir sana

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Tablet çalışıyor fakat sadece beyaz ekranda kalıyor ses tuşları çalışıyor.bilgisayara baglaniyor
kanka beyaz derken ekranda hiç dokunmatik vs çalışmıyor mu? cihazi düşürdün mı hiç? o zaman cihaz açılıyor ama göremiyorsun? otg ile deneyebilirsen klavye fare bişey bağla bi bak ekran kilidi vs açılıyormu ediyor mu. belki ekran soketi çıkmıştır gevşemiştir o yüzden beyaz ekranda kalıyordur. deneyebilirsen yakınlarda telefoncu bul. tableti sök getir ekranı dene 2 dk orada görüntü geliyorsa lcd gitmiştir.

hatta sanki usb ile bilgisayarda bağlayınca bazı program vs lerle pcden telefonu yönetebiliyordun ekranı filan. ha bak şuda olabilir tabletse hdmı çıkışı filanda vardır bence. olmadı tv ye filan bağla bak görüntü verecek mi.

• Beğen

Üst Alt