BİMcell Yeni Abonelere Özel HEDİYE 300 dk, 300 SMS ve 9 GB İnternet


sinan yüksel

sinan yüksel

Üye
    Konu Sahibi
BİMcell’den yeni hat alan abonelere özel HEDİYE 30 gün kullanabileceğiniz yurt içi her yöne 300 dakika, 300 SMS ve 9 GB cepten internet fırsatı!
Hattınız aktif olduktan sonra, 30 gün içerisinde BIMCELL BONUS yazıp 4551’e göndermelisiniz!

 
  • Beğen
Tepkiler: fatihmentes
phasan

phasan

Üye
Numara taşıyanlara da olmalı
 
  • Beğen
Tepkiler: sinan yüksel
sinan yüksel

sinan yüksel

Üye
    Konu Sahibi
Numara taşıyanlara da olmalı
Olsun tabiki. Eskiden 5 liraya hat alınıyordu. 85 lira nedir telefon hattı mı satıyorlar, yoksa dolmuş hattı mı bilemedim :hmmm
Bimcell yine iyi ötekiler hepten azıttı, gerçi bu da azıtmaya başladı alt limit daha dün 10 liraydı şimdi 25 oldu.
Hat taşıyanlara en büyük + sı o sene telsiz vergisi almaması olabilir. Vergi deyip geçmeyin yılda 30 küsür lira vergiye gidiyor.
Bir de hat taşıyanlara 1 lira para veriyor üste, soğuk su için diyor :D
 
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Ben geçtiğimde böyle kampanya yapmaz.
 
  • Üzüldüm
Tepkiler: sinan yüksel

Benzer KonularMaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt