BIMCell Süpermiş

Sponsorlu Bağlantılar

nereharme

nereharme

Üye
Kalite varsa para verilir arkadaş... Tabi çok parası olan için. Ben 2kez Turkcell e tasıttım numaramı. Fakat para yetiremedim . Tamam cekim gücüne lafım yok ama bende de çok para yok.

adepsi_11

adepsi_11

Üye
Arkadaşlar bende bimcell li oldum ayda 25 tl 500 dk heryöne + 2 gb internet on numara mesela vodafonedaydim ben aç kapat paketindeki dakikalardan 1 dakika konuşmuşsun gibi 1 dakika kesiyolardı ama bimcellde ne kadar konuşursan o kadar düşüyor

Invoke

Invoke

Üye
Bimcellde sürekli değişik değişik reklamlar geliyordu.
500 dk 5000sms 2gb net avea whoopsta zaten var ve 23 lira, tabi 26 yaş altı olanlara.

adepsi_11

adepsi_11

Üye
agacım biz geçtik o yaşları yav

• Beğen
Tepkiler: Invoke
kfahaa

kfahaa

Üye
:)

Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
ben olsam net için geçerdim bimcele ama gerek yok turkcell den handler beleş net kullanmaya devam :ehe
ben turkceli sömürürüm o beni değil :ehe

• Beğen
Tepkiler: phasan

ManintheShadow

Üye
BİMcell den iyisi yok bunuda bilelim arkadaşlar Avea Vodafone Turkcell Artık DEAD.BİMcell:yavrum:

phasan

phasan

Üye
Avea alt yapısı kullanıyor unutmayalım

hsno7

hsno7

Üye
geçen hafta bende geçtim sms paketleri konusma falan baya uygun :D daha önceden de bu konuya yazmısım :D

stnstkdi55

stnstkdi55

Üye
ben aveayım bimcelle nasıl geçicem?

Davut420042

Davut420042

Üye
Turkcell'liyim Taşınmayı Düşünmüyorum Hele Şirket Olmayan Bir Operatöre Asla...! Turkcell'de SINIRSIZ 1GB İnternet Paketini 14.90TL'ye Alıyorum Ve Hızı Falan Harika :)

• Beğen
Tepkiler: ozakin70
ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
şimdi bu türkcellde nasıl sınırsız 1 gb 15 tl mi yaw :)

bahaddin53

bahaddin53

Üye
burda çekmeme problemi oluyor olmasa pttcell bimcell iyi ya

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
Evet 6 Ay Boyunca 14,9TL! 6. Ay Sonrası gnctrkcll'liysen 19TL! Değilsen 25TL! Devam Eder :)
6 Ay Boyunca 14,9TL! 6. Ay Sonrası gnctrkcll'liysen 19TL! Değilsen 25TL! Devam Eder :)
hızı ne kadar mesela 1 ay yapıp daha sonraki ay yapmama gibi imkanımız var mı :)

Üst Alt