BIMCell Süpermiş

Sponsorlu Bağlantılar

Never Back Down

Never Back Down

Üye
Çekme sorunu vs... hiç bir problem yoktur tamamen bunlar kişilerin kendi kafasında kurduğu şeylerdir 'bimcell mi ya o ne çekmez ki' internet içinde arama içinde aveanın alt yapısını kullanıyor ve doğal olarak dağın başında bile çekiyor ayrıca hızlı 3 lü paket diye resmen öğrenci işi harika bir paketi var 19 tl ye 250 dakika her yöne 500 mb internet ve 5000 sms her yöne harika bir paket bimcelli olmak ayrıcalıktır :) yıllarca boşuna sömrülmüşüm türkcell de
çekme olayını ispatlayamassın
ama ben sana çekmediğini ispatlarım sade ben değil yüzlerce insan ispatlar

MertcaN9

MertcaN9

Üye
çekme olayını ispatlayamassın
ama ben sana çekmediğini ispatlarım sade ben değil yüzlerce insan ispatlar

ispatla o zaman yanlız ispat nasıl olur biliyorsun dimi gidip teknolojinin bile ulaşmadığı yerden bir caps alıp al işte çekmiyor demek ile olmaz o yerde diğer gsm lere de bakacaksın bimcell sadece çekmiyorsa o zaman bimcelin kapsama kalitesini eleştireceksin ayrıca adamlar avea baz istasyonlarını ve alt yapısını kullanıyor e aveanın da çekim oranı yüzde 97 sen şimdiden o yüzde 3 lük bir yeri bulmayı bak tamam ;)

Never Back Down

Never Back Down

Üye
ispatla o zaman yanlız ispat nasıl olur biliyorsun dimi gidip teknolojinin bile ulaşmadığı yerden bir caps alıp al işte çekmiyor demek ile olmaz o yerde diğer gsm lere de bakacaksın bimcell sadece çekmiyorsa o zaman bimcelin kapsama kalitesini eleştireceksin ayrıca adamlar avea baz istasyonlarını ve alt yapısını kullanıyor e aveanın da çekim oranı yüzde 97 sen şimdiden o yüzde 3 lük bir yeri bulmayı bak tamam ;)
ben şuan aveayım tamammı okulumda avea çekmiyor
ve turkcell olan arkadaşlarımki full çekiyor vodafone hakeza

Invoke

Invoke

Üye

Abartı rakamlar bence... Aynısı diğer gsmler içinde geçerli, %97ymiş yok %95miş =P Şişiriyorlar...

xavxmaxi

xavxmaxi

Emekli Yönetici
Sakin olalım :op:

monteboy

monteboy

Üye
avea neyse bimcell de o'dur arkadaslar tartismanin alemi yok

Never Back Down

Never Back Down

Üye
Kabullenemedi.arkadas gercekleri

coolasker54

coolasker54

Üye
Bi hatta benmi alsam ? Siz böyle iştahlı iştahlı yazınca canım çekti :zong:

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Abartı rakamlar bence... Aynısı diğer gsmler içinde geçerli, %97ymiş yok %95miş =P Şişiriyorlar...
O cümlelerde kelime oyunu var ve tüm operatörlerde aynı kelime oyununu yapıyor. Türkiye'nin %97 sini kapsıyoruz demiyorlar Türkiye nüfusunun %97 sini kapsıyoruz diyorlar.

• Beğen
Tepkiler: Uhops, xayko, phasan ve 1 kişi daha
Invoke

Invoke

Üye
O cümlelerde kelime oyunu var ve tüm operatörlerde aynı kelime oyununu yapıyor. Türkiye'nin %97 sini kapsıyoruz demiyorlar Türkiye nüfusunun %97 sini kapsıyoruz diyorlar.

Olabilir...

MertcaN9

MertcaN9

Üye
Kabullenemedi.arkadas gercekleri

gerçekleri diyor ya :D arkadaşık kazık yemek hoşuna gidiyorsa ballandıra ballandıra seve seve yemeye devam et bu beni bağlamaz senin sorunun ama benim kullandığım hat şu an çekmediği hiç olmadı ucuzluğundan da gayet memnunum boş boş konuşmanın anlamı yok ;)

Never Back Down

Never Back Down

Üye
gerçekleri diyor ya :D arkadaşık kazık yemek hoşuna gidiyorsa ballandıra ballandıra seve seve yemeye devam et bu beni bağlamaz senin sorunun ama benim kullandığım hat şu an çekmediği hiç olmadı ucuzluğundan da gayet memnunum boş boş konuşmanın anlamı yok ;)
para benim ;)

0MG90

0MG90

Üye
Cok avantajlı gibi bende mi geçsem ne yapsam :D numara taşıma var mı?

Üst Alt