BIMCell Süpermiş

• 9 Mart 2013
  • 10167 Okunma
  • 92 Cevap

1. 1 ay oldu geçeli 1tl 1 ay yetiyor konuş konuş bitmiyor aç kapa çok hesaplı sms 10 kuruş bimcell = rahatlık istediğimi rahat rahat çaldırıyorum açsa bile problem yok 1 kuruş vodafone den yedik yiyeceğimiz kadar kazık aramaya korkardik simdi bol bol süper geçmenizi tavsiye ederim :)

Yazan: ByKatre
  2. sınırsız internet vamı kardeş :)

3. bende geçmek isterim ama çekme sorunu varmış

4. Ayne kardeş türkcell beni sömürdü ya bu bim olmasa var ya halk acından ölür valla :D

5. Sinirsiz internet şu an için yok ama sürekli yeni tarifeler geliyor

- - - Eklendi - - -

avea alt yapısı fazla bir problem yok 3g baya hızlı

- - - Eklendi - - -

:ehe şu vodafone den kurtuldum ya

musamfugurlu bunu beğendi.
  6. Arkadaşlar kalan internet paketini nasıl ögrenicem ?

7. 9333

8. AVEA dan hesaplı olamaz ama avea izin vermez

MzKARTAL bunu beğendi.
  9. bimcelle gectim rahatladım öyle tarife bitti derdide yok 6sn 1krş konuş konuş bitmiyor vodafondan kurtuldum

10. Arkadaşlar 1 yıl küsür bimcelliyim hiç bir şkeilde problem olmadı son derece memnunum.turkcell in gazabından kurtuldum :oke: geçmek için düşnünenlere kseinlikle tavsiye ederim beğenmesseniz aynı gün eski şebekeye geçiş yapabiliyorsunuz bir kuru öedmeden... :good:

11. bende tavsiye ederim daha paketlerimi hiç bitiremedim vodafone somurdu bizi

12. Ben bimcelle gecsem sms paketi yapsam avealilarla mesajlasirken heryonedenmi gider avea icindenmi ? :P

MertcaN9 bunu beğendi.
  13. Çekım sorunu var bıraz

14. nanosim var mı ?

15. micro sim?

Archonn bunu beğendi.
  16. heryöne 10 kuruş konuşmada heryöne 6 sn 1 kuruş :smdance:

17. 19 tl'ye 250 dk+5000 sms+500 mb ve heryöne...

18. Yok nanosim hani küçük olanlar

19. Çekim sorunu olup olmadığını bilmiyordum C3 kullanırken fu ll çekiyor ama LG L5e geçince aynı ortamda bir iki diş oluyor. konuşmaya mesaja engel olmuyor

20. Çekme sorunu vs... hiç bir problem yoktur tamamen bunlar kişilerin kendi kafasında kurduğu şeylerdir 'bimcell mi ya o ne çekmez ki' internet içinde arama içinde aveanın alt yapısını kullanıyor ve doğal olarak dağın başında bile çekiyor ayrıca hızlı 3 lü paket diye resmen öğrenci işi harika bir paketi var 19 tl ye 250 dakika her yöne 500 mb internet ve 5000 sms her yöne harika bir paket bimcelli olmak ayrıcalıktır :) yıllarca boşuna sömrülmüşüm türkcell de

rrecep bunu beğendi.
Yüklüyor...
22/09/2018 - 20:33