BİMcell sahur internet kampanyası


yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Kampanya katılan müşterilerimize 10 Mayıs- 03 Haziran 2019 tarihleri ve 02:00-06:00 saatleri arasında yurt içi 10GB cepten internet hakkı verilecektir. Abonelerin kampanya kaydından 48 saat önce ya da kampanya kaydından sonra tek seferde 25 TL ve üzeri yükleme yapması gerekmektedir.
 
  • Beğen
Tepkiler: Buğra ve Eren Değerli

Benzer Konular

yeumyang
Cevap
2
Görüntüleme
252
yeumyang
yeumyang
Cevap
0
Görüntüleme
410
yeumyang
yeumyang
Cevap
0
Görüntüleme
168
yeumyang


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt