BİMCELL 2022 Zamlı Fiyatlar

Sponsorlu Bağlantılar

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
    Konu Sahibi
BİMCELL 2022 Zamlı Fiyatlar
ESKİ FİYATLAR
26 TL
karşılığında 3gb internet, 250 Sms, 750 dk Heryöne ve Bimcelliler ile sınırsız konuşma için Dost KÜÇÜK
30 TL
karşılığında 6gb internet, 250 Sms, 750 dk Heryöne ve Bimcelliler ile sınırsız konuşma için Dost ORTA
35 TL
karşılığında 9gb internet, 250 Sms, 750 dk Heryöne ve Bimcelliler ile sınırsız konuşma için Dost BÜYÜK
43 TL
karşılığında 15gb internet, 250 Sms, 750 dk heryöne ve Bimcelliler ile sınırsız konuşma için Dost MEGA

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

YENİ FİYATLAR
-34 TL
karşılığında 3gb internet, 250 Sms, 750 dk Heryöne ve Bimcelliler ile sınırsız konuşma için Dost KÜÇÜK

26TL------>34TL

%33 ZAM

-39 TL karşılığında 6gb internet, 250 Sms, 750 dk Heryöne ve Bimcelliler ile sınırsız konuşma için Dost ORTA

30TL------->39TL

%30 ZAM

-45 TL karşılığında 9gb internet, 250 Sms, 750 dk Heryöne ve Bimcelliler ile sınırsız konuşma için Dost BÜYÜK

35TL------->45TL

%28 ZAM

-43 TL karşılığında 15gb internet, 250 Sms, 750 dk heryöne ve Bimcelliler ile sınırsız konuşma için Dost MEGA

43TL------->56TL

%30 ZAM

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Şaşırdım
  • Beğen
Tepkiler: TheNightMare. ve rear2011

Blue023

Üye
ben dost küçük kullanıyordum banada dün geldi zam mesajı :(

emin dayı

emin dayı

Üye
PTT cle geçsek Dicem onada zam gelir:hmmm:hmmm

• Şaşırdım
  • Beğen
Tepkiler: Coolwhisper ve PALA.
PALA.

PALA.

Üye
PTT cle geçsek Dicem onada zam gelir:hmmm:hmmm
Maalesef sadece renk farkı var (lacivert)
Hepsi fırsatçı olmuş bunların, eskiye göre paketlerin içeriğini düşürdükleri gibi fiyatları yükseltiyorlar.
Bimcelliler ile sınırsız konuşma vermeside müşteri toplamak için yapılmış bir uygulamadır.
Demek istiyorlar ki; istersek saçar savurur tüm sınırları kaldırırız bol bol veririz, istersek gıdım gıdım veririz.

Müşteriye telsiz vergisi ödetmeleri zaten maksatlarını özetliyor, tercih ettiğimiz operatör devtede ödemesi gereken hava parasını bize ödettiriyor.

• Beğen
Tepkiler: Coolwhisper
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
    Konu Sahibi
Resim eklenmiştir.

PALA.

PALA.

Üye
Böyle Dost Paket Düşman başına...
Hizmet aynı ama fiyat artıyor, 6 aya yeni bir zam gelir.

• Beğen
Tepkiler: Coolwhisper
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
    Konu Sahibi
Böyle Dost Paket Düşman başına...
Hizmet aynı ama fiyat artıyor, 6 aya yeni bir zam gelir.
valla pala vites düşürdük dostu düşmanı bilmem de artık 3 gb alacağım

esilay

Üye
zam geri mi alındı acaba dost mega paket 56 TL gösteriyor du onlinede şimdi 43 TL gösteriyor bilgisi olan var mı

bilisimler

bilisimler

Üye
Bence dost büyük paketin fiyatı diğer operatörlere göre iyi . Bimcelde 3 aylık paketler olsa geçerdim ama yok.

PALA.

PALA.

Üye
Bence dost büyük paketin fiyatı diğer operatörlere göre iyi . Bimcelde 3 aylık paketler olsa geçerdim ama yok.
Yakında paketleri daha fazla küçültürler, Dost yarım, Dost çeyrek, falan çıkar.
Teknolojiye kıran girdi galiba paket boyutu da fiyatı ile orantılı artması gerekirdi.

Geçen sene 2021 paketlerinden, 20 gb olan paket 42 liraydı, artık hiçbirini önermiyorum, gerekmedikçe paket felan yapmayın, Bimcell kötünün iyisidir.

• Kahkaha
  • Beğen
Tepkiler: Da®kness, Coolwhisper ve bilisimler
Da®kness

Da®kness

Üye
Yakında paketleri daha fazla küçültürler, Dost yarım, Dost çeyrek, falan çıkar.
Teknolojiye kıran girdi galiba paket boyutu da fiyatı ile orantılı artması gerekirdi.

Geçen sene 2021 paketlerinden, 20 gb olan paket 42 liraydı, artık hiçbirini önermiyorum, gerekmedikçe paket felan yapmayın, Bimcell kötünün iyisidir.
Bimcell yetkililerine duyurulur. Yeni paket ismi arayışınız olursa buyrun; Dost Yarım, Dost Çeyrek, Dost Gram, Dost Gümüş, Dost Zırnık, Dost Tırnak Ucu... :ehe

• Beğen
  • Kahkaha
Tepkiler: kancasis ve PALA.
emin dayı

emin dayı

Üye
Kaç kere aradım böyle fahiş fiyat olmaz diye ama dinleyen kim her aramada aynı şey söylüyorlar bizimle alakası yok diye ama içimden bir ses diyorki yakında uygun bir paket çıkacak mesela 500dk 500 SMS 2gb paket sadece 22tl gibi olacak demedi demeyin ben hislerimde yanilmam bakalım neler olacak 😉

• Beğen
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
500dk 500 SMS 2gb paket sadece 22tl gibi olacak demedi demeyin ben hislerimde yanilmam bakalım neler olacak 😉
Artık konuşmayı bıraktık zaten, dediğiniz gibi bimcell ve pttcell ara sıcak uygulamaları oluyor ama 6 ay olmadan yeni bir zam geliyor.
Ekmek gibi önce 250 gramdan 200 grama düşürerek gizli bir zam yapılır, sonra normal zam yapılır, sonra ekmek tekrar 250 grama çıktı diye zam.

Baydırman

Baydırman

Moderator
Güya ucuz hat 6 ayda bir zam yiyor.

• Beğen
Tepkiler: PALA.

Üst Alt