Faturasız BİMcell 2021 Paketleri ve Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

Da®kness

Da®kness

Üye

Ayın 10'unda paket yenilenecekti. iki gün daha müsade etmemiş. Yılbaşıdan evvel zammı yapıştırdılar.​

Degerli musterimiz, Bimcell Dost XL Paketinde 09.12.2021 itibariyla ucret degisikligi yapilacak olup paket ucreti 50TL/30 Gun olacaktir. Ilgili paket hattinizda tanimli ise iptal etmediginiz surece belirtilen tarih itibariyla yeni ucret uzerinden yenilenecektir. Bilginize sunariz. B001​

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve PALA.
PALA.

PALA.

Üye
    Konu Sahibi

Ayın 10'unda paket yenilenecekti. iki gün daha müsade etmemiş. Yılbaşıdan evvel zammı yapıştırdılar.​

Degerli musterimiz, Bimcell Dost XL Paketinde 09.12.2021 itibariyla ucret degisikligi yapilacak olup paket ucreti 50TL/30 Gun olacaktir. Ilgili paket hattinizda tanimli ise iptal etmediginiz surece belirtilen tarih itibariyla yeni ucret uzerinden yenilenecektir. Bilginize sunariz. B001​

Bim ilk açıldığında herşeyi piyasanın yarı fiyatına sattı, şimdi marketlerden daha pahalı satar oldu, aynısı operatörü içinde geçerli.
Milleti müşteri olmaktan çıkartıp, kendilerine muhtaç ettiler.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
Benim paket ücretimi de 34 tl yapmışlar "1 tl daha ver toplamda 9 gb internet verelim" dediler. Kabul ederim büyük ihtimalle. Hala daha hesaplı mobil tarife yok, internetin olmadığı yerlerde 750 dakika işimi görüyor.

benim gibi macera severseniz, dağ yürüyüşlerinde 4.5G 'nin bol bol "E" düştüğüne şahit olursunuz :)

11-12 yıl kadar önce oparatör konuları altında bedava internet kampanyaları olurdu aylarca idare ederdik hay gidi..

• Beğen
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
DOST M Paketinde 09.12.2021 itibariyla ucret degisikligi yapilacak olup paket ucreti 34TL/30 Gun olacaktir.Ilgili paket hattinizda tanimli ise iptal etmediginiz surece belirtilen tarih itibariyla yeni ucret uzerinden yenilenir. Dilerseniz +1 TL farkla 9GB, 750 DK, 250 SMS iceren Dost Buyuk Paketine DOST Buyuk yazip 4551e gondererek kayit olabilirsiniz. B001

• Beğen
PALA.

PALA.

Üye
    Konu Sahibi
Bimcelle arayıp söylesim var, bu iş böyle olmaz, daha büyük zam yapsın ve dost kazığı paketi çıkartsın.

• Beğen
  • Kahkaha
Tepkiler: rear2011, MAERKEK ve gonyalı
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
12gb pakedi vardı bende. 8TL zam geldi 40 tl oldu. Yine de ucuz ama bimcell içinde de bakınca.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
DOST M Paketinde 09.12.2021 itibariyla ucret degisikligi yapilacak olup paket ucreti 34TL/30 Gun olacaktir.Ilgili paket hattinizda tanimli ise iptal etmediginiz surece belirtilen tarih itibariyla yeni ucret uzerinden yenilenir. Dilerseniz +1 TL farkla 9GB, 750 DK, 250 SMS iceren Dost Buyuk Paketine DOST Buyuk yazip 4551e gondererek kayit olabilirsiniz. B001
Bana niye 1 tl fazlalıkla 9GB vermiyor yahu ?

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.

derya1978

Üye
dost küçük paketi 1 şubat 2022 den itibaren 34 tl ücretlenecekmiş

% 33 oranda zam yapılmış

• Beğen
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
    Konu Sahibi
13 ay önce açmıştım bu konuyu, ilk mesaja isteyen bakabilir, en pahalı paket 42 lira + 3 lira vergi 45 liraya geliyordu ve 20 gb internet veriyordu.
Aynı şekilde 32 liralık Dost L paket + 3 lira vergi 35 liraya geliyordu ve 12 gb internet veriyordu, 750 dk, 750 sms.

dost küçük paketi 1 şubat 2022 den itibaren 34 tl ücretlenecekmiş

Eğer bu kadar zam yapılacaksa, en ucuz paket 34 lira + 4 lira vergi 38 lirayı geçiyor ve aldığınız internet 3 gb kıyaslamayı size bırakıyorum.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve derya1978

derya1978

Üye
13 ay önce açmıştım bu konuyu, ilk mesaja isteyen bakabilir, en pahalı paket 42 lira + 3 lira vergi 45 liraya geliyordu ve 20 gb internet veriyordu.
Aynı şekilde 32 liralık Dost L paket + 3 lira vergi 35 liraya geliyordu ve 12 gb internet veriyordu, 750 dk, 750 sms.

Eğer bu kadar zam yapılacaksa, en ucuz paket 34 lira + 4 lira vergi 38 lirayı geçiyor ve aldığınız internet 3 gb kıyaslamayı size bırakıyorum.

dost mega paket 43 tl idi o paket ne kadar oldu bilginiz varmı

diğer operatörlerde 26 / 30 tl 3 gb varmıdır

PALA.

PALA.

Üye
    Konu Sahibi

Henüz bilgim yok, güncellenmedi.
Mesaj birleştirildi:

Konuşma paketlerine de zam gelmiş, 17 den 25 liraya çıkmış. 17 - 25 Aralık operasyonu yapıyorlar galiba :hmmm

Son düzenleme:
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Bimcell'in suyu iyice kaynadı. Zam yeni yapılmıştı bu neyin zammı? Önceden 20 gb 42tl, 12 gb 32 tl, 8 gb 28tl, 4gb 24tl idi.
Geçen sene Bimcell'in suyu kaynadı demiştim fakat artık kaynayacak su kalmadı ocaktaki tencere de yandı. fakat yapacak bir şey yok onun yaptığı zammın misliyle fazlasını diğer operatörler yaptı.

Baydırman

Baydırman

Moderator
Çekmeyen bir hat için fazla pahalı :bleh:

• Düşünceli
  • Şaşırdım
Tepkiler: gonyalı ve MAERKEK
Baydırman

Baydırman

Moderator
Yerden yere göre değişiyor olabilir köyde falan da değilim :ehe

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve gonyalı
PALA.

PALA.

Üye
    Konu Sahibi
Bimcellin çekiminde sıkıntı olmuyor da şu zam işi asıl olmayan.
Zam yapıyorsan verdiğin internet vb. miktarını da yükseltmesi gerekir.
Anca 4,5G kampanyası diyorlar ulan, telefonlar gelişti, çağın internet kullanımı arttı, ne bu gıdım gıdım internet paketleri ?
Yukarıda da yazım, geçen sene en pahalı paket 42 lira + 3 lira vergi 45 liraya geliyordu ve 20 gb internet veriyordu.

Ne hikmetse fiyatı yükselttikleri gibi 3-6-9-15 gb gibi komik sınırlar getirdiler, her ne kadar SMS kullanımı azalsada 250 sms nedir ? yap şunu 1000 sms felan. Bimcellin bana göre en büyük artısı (şuan için diyelim, ileride ne olur bilinmez) Bimcelliler ile sınırsız konuşma vermesi, fiyat olarak da 1 tık daha hesaplı olması, koperatif ürün satan market gibi operatör :)

• Beğen
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
YENİ FİYATLAR
-34 TL
karşılığında 3gb internet, 250 Sms, 750 dk Heryöne ve Bimcelliler ile sınırsız konuşma için Dost KÜÇÜK

26TL------>34TL

%33 ZAM

-39 TL karşılığında 6gb internet, 250 Sms, 750 dk Heryöne ve Bimcelliler ile sınırsız konuşma için Dost ORTA

30TL------->39TL

%30 ZAM

-45 TL karşılığında 9gb internet, 250 Sms, 750 dk Heryöne ve Bimcelliler ile sınırsız konuşma için Dost BÜYÜK

35TL------->45TL

%28 ZAM

-43 TL karşılığında 15gb internet, 250 Sms, 750 dk heryöne ve Bimcelliler ile sınırsız konuşma için Dost MEGA

43TL------->56TL

%30 ZAM

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve gonyalı