Bilgisayarınızda Hangi Oyunlar Var

Sponsorlu Bağlantılar

By_Casparov

By_Casparov

Üye
ekran görüntüm böyle. bence biten oyunlar hemen silinmeli :)

• Beğen
Tepkiler: ozakin70

MaxiHan

MaxiHan

Üye
Hitman absolution
Crysis 2
Crysis 3
Euro truck
Manager 2013
Age of empire III
La noire
Far cry 3
Call of duty black ops 2
Medal of honor warfighter
Call of duty mw3
Battlefield3
Mass effect 3
Assasins creed tüm serisi :oke:

bunlar bazıları işte :ehe

Hitman sıkıcı geldi bana :hmmm

RaplexTR

RaplexTR

Üye
TORCHLİGHT 2 (ölürüm bu oyuna) , Pes 2013 , Euro truck simülator 2 , Nfs Mostwanted

smh60

smh60

Üye
Crysis 3 - Fifa 13 - Pes 13 - Assassins Creed 3 - Call of Duty MW3 ve 9 - Far Cry 3 - GTA IV

xmustx

xmustx

Üye
Resident evil revelation fakat oynamıyorum

Uhops

Uhops

Üye
Gta IV-far cry3-crysis3-lef4dead2- serious sam 2 ve 3- need for speed run ve mw 2012-dead ısland riptide- trackmania 2 canyon- crysis 2-portal2-gta san anderas var fakat pc gene bozulcak gibi gene format yiyecek heralde :( :( :( :(

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Gta IV-far cry3-crysis3-lef4dead2- serious sam 2 ve 3- need for speed run ve mw 2012-dead ısland riptide- trackmania 2 canyon- crysis 2-portal2-gta san anderas var fakat pc gene bozulcak gibi gene format yiyecek heralde :( :( :( :(

napıyorsun makineye anlamadımki aynısı bende var o kadar zorladım bilmem naptım senden çok önce aldım senin kadar format atmadım :D

Invoke

Invoke

Üye
AC3
Proto2
Skyrim
Dota2
Skyrim Legendary Edition
Portal2
WorldofWarcraft
Lotr conquest
:pro:

Uhops

Uhops

Üye

napıyorsun makineye anlamadımki aynısı bende var o kadar zorladım bilmem naptım senden çok önce aldım senin kadar format atmadım :D

ne yaptığı bende anlayamıyorum. Win7 zaten hdd'de yüklü geç açılıyordu şimdi 20dk uğraşıyorum |-)
setup yüklerken toolbar bile yüklemiyorum nerden geliyo böyle şeyler anlamıyorum netten bişeyde indirmiyorum.

tirisis07

tirisis07

Üye
Pes 13 Gta San Andreas Metin2 18 Wheels Of Steel American Long Haul

baby_face_

baby_face_

Üye
Pes 13, Gta San Andreas, Sniper ghost Warrior, Baatlefield 3, Football Manager 2013 ve tabiki FLIGH SIMULATOR :)

Uhops

Uhops

Üye

ozakin70

ozakin70

Üye
An itibari ile NFS RİVALS de eklendi ;)

ozakin70

ozakin70

Üye
ekran görüntüm böyle. bence biten oyunlar hemen silinmeli :)
Aynen katılıyorum gereksiz yere alan isgal etmeye gerek yok ben guncellikten yanayim biten veya sevmedigim oyunu siler tekrarda yuklemem tek bir istisna var oda GTA serisi ilk sefer gorev oynarim sonrasinda mod lari kurup online;)

orxan_92

orxan_92

Üye
Pes 2013,Fifa 14(pes oynamaktan vakit kalmiyor fifaya) COD MW2 (MW3 yukleniyor) Dead island,Resident evil revelation,007 james bond (en son cikan)

delimatkap

delimatkap

Üye
öyle işte arkadaşlar bf 3-4 bitti - metro öylesine görmek istedim-medal of honnor öyle bir hevesle yüklemiştim -diğerleri yalan

Yusuf0111_Oğuzhan

Yusuf0111_Oğuzhan

Üye
Hitman absolution
Crysis 2
Crysis 3
Euro truck
Manager 2013
Age of empire III
La noire
Far cry 3
Call of duty black ops 2
Medal of honor warfighter
Call of duty mw3
Battlefield3
Mass effect 3
Assasins creed tüm serisi :oke:

bunlar bazıları işte :ehe
batilfailed dışında sendekiler ayrıca
1.BLUR
2.GTA 4,5,SAN ANDREAS
3.NFS MW,RUN,RİVALS
4.PLANT VS ZOMBİES
5.SERİUS SAM 2
6.TRNSFORMERS THE GAME
7.JUST2
8.THE AMAZİNG SIPİDERMAN
9.PUNİSHER(CEZALANDIRICI)
10.ASPHALT7( WİN 8 MAĞAZADAN :D)
11.X-MEN ORİGİNGS WOLVERİNE
Bunlarda benim bilgisayardan aklıma gelenler :)

RecepKayaTR

RecepKayaTR

Üye
ETS 2 - PES 13 - PES 14 - BLUR - NFS U2- CS 1.6 -CS GO - NARUTO SHİPPUDE - NARUTO - GTA SA - GTA SA B13NFS - F1 2012 - AOE 2 HD FORGOTTEN

Üst Alt