Bilgisayarınızda Hangi Oyunlar Var

Sponsorlu Bağlantılar

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
    Konu Sahibi

Bırak ya ,en son bi ara dönek dedik arkadaşlarla çağırdılar gittim 30B çektim çarı anca adam akıllı dizerim diye plus flnda gold ile alıcaktım fakat ,Salı günleri bakım oluyor ya, Salı günü çara bi girdim bomboş ,2-3 parça değerli itemlerimde MALAZ_PK Diye janganda bi stall çarında satılıyordu ,sonra sinirlendim baktım eski tadıda kalmadı ,id pw fln global attım kapan kaptı çarı ,ama çok koydu bana o soyulması ,ve şifreyi benden başka kimse bilmiyor hep kendi pc im de giriyorum ,ve soyulduğu zamanlarda herkesin çarı soyuluyordu ,benim gibi kaç kişi öyle bıraktı oyunu :)

- - - Eklendi - - -

İnternet cafenin pc sinin ekran resmini çekip atmadın demi ? :naughty:

Hangi internette bu kadar oyun var bu oyunların tamamını 2 ay da indirdim

panorama_ömer16

panorama_ömer16

Üye
Serious Sam 3 en güzeli.Oyunun görüntü kalitesi, müzikleri bile güzel.

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
    Konu Sahibi
evet indirmeyi düşünüyorum şu an tom raider 2012 indi ve şimdi sleeping dogs iniyor %40 hard disk bitti valla

Yunkaai

Yunkaai

Üye
Pcde

Lol
Tf2
Mw3
Mw3
Dota2
Sims3
Dc universe
Minecraft
Bf3

Xboxda

Ac3
Crysis3
Blackops 2
Warfighter
Skyrim

Bunlar güncel oynadığım oyunlar.

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
    Konu Sahibi
dota 2 hangisi oluyor kardeş

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
ets 2
pes 13
far cry 3
black ops 2
nfs run

far cry'a sardım bu ara türkçe alt yazı yaptım falan oyunda türkçe baya sarıyor. Black ops bitti 1 ve 2. 2'ye yeniden başladım ama oynamıyorum bitirdim ya oynayasım yok onun dışında haricimde oyunlar var assasins serisi falan gta 4 falan ama yüklemedim runu seviyorum ama çabuk bitiyor diye oynamak istemiyorum bu most wanted nasıl çözemedim oynadım arkadaşın pcde yarış yok birşey yok boş boş geziyorsun iyimi o oyun bir de kaç tane var o oyundan ? :)

• Beğen
Tepkiler: x-scarface
BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
    Konu Sahibi
abi most wanted nfs serisinin en iyi oyunu bence ve carbon var ama kariyeri kısa most wanted mükemmel ama 2 si pek sarmadi beni

- - - Eklendi - - -

sleeping dogs u bilen varmı onu indiriyorum da baya iyiye benziyor ama ağır ya %75 şöyle mafya oyunu gibi bilen varsa anlatabilir mi nasıl oyun

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
abi most wanted nfs serisinin en iyi oyunu bence ve carbon var ama kariyeri kısa most wanted mükemmel ama 2 si pek sarmadi beni

- - - Eklendi - - -

sleeping dogs u bilen varmı onu indiriyorum da baya iyiye benziyor ama ağır ya %75 şöyle mafya oyunu gibi bilen varsa anlatabilir mi nasıl oyun
biliyorum 1'i zaten bitirdim eski o onu demiyorum sonra 1 tane daha çıktı ondan sonra yine çıktımı ?

sincarezindan

sincarezindan

Üye
Silkroad online

x-scarface

x-scarface

Üye
Most wanted 2 nin oynanışı zor geldi bana onun için sarmadı kaldırdım hemen :islik

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
    Konu Sahibi
yok abi 2 oyunu var ışte 2. Pek begenmedim birde bende kasıyor 8 gb ram 4 gb ekran kartı var yinede sorun var gibi format atsam olurmu birde windows 7 kurulu 8 de var 8 mi kuram yoksa 7 yimi

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Sleeping Dogs başlarda eğlenceli ama sonra sıkmaya başlıyor.GTA'da sıkıyor gerçi beni ^.^

MrFinito

MrFinito

Üye
Sayayım mı :D
#Need For Speed
-Most Wanted 2
-Hot Pursuit
-The Run
Fifa 13
Pes 12-13
Sniper Ghost Warrior 1-2
Battlefield 3
Assasin's Creed 2-Revelations-3
Cs 1.6 ve GO(olmazsa olmazlarım:p)
Splinter Cell Conviction Theory
Call of Duty Black Ops-MW3-BO2-WaW
NBA 2K13
Virtua Tennis 4
#Lord of The Rings
-Battle for Middle Earth
-Conquest
-War of the Ring
-Return of the King
-War in the North
#Harry Potter
-Order of Phoenix
-Deathly Hallows1-2
Tomb Raider
Hitman Absolution
#Grand Theft Auto
-Vice City
-3
-4
-San Andreas
Mafia 2
Silkroad
Ghost Recon Future Soldier
Driver San Francisco
F1 2011
Eurotruck Simulator 1-2

Aklıma gelirse eklerim daha çok var :)

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
doofus

MrFinito

MrFinito

Üye

Lyradayım fakat pasif oyuncuyum eskisi gibi tadı kalmadı arada girip ftw lere gidiyorum çıkıyorum sonra ,kendim private server açtım felan artık eskisi gibi tadı yok ,önceden sabah 4-5 lere kadar pvp yaptığımızı bilirim

Hacı private kurmayı anlatabilir misin?

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
hitman

Üst Alt