Bilgisayarın üstünü bezle temizlersem virüsler silinir mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Bilgisayarın üstünü bezle temizlersem virüsler silinir mi?
ya arkadaşlar şimdi formatçıya götürmekle uğraşmak istemiyom. ekranı bezle silsem virüsler silinir mi? eğer silinmezse sabunla deniyim mi yada bilgisayarcıya ekranıda götürmeme gerek var mı?

• Beğen
Tepkiler: Baydırman

PALA.

PALA.

Üye
Hamama götür, göbek taşına yatır, sonra iyice bir kese yaptır.

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper, Silinen Üye 2553318 ve Baydırman
Baydırman

Baydırman

Moderator
Formatçıyı napcan tellağa götür

• Beğen
Tepkiler: DAL ADAM ve PALA.

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Kim ulan bu elon musk?
Kasım 2017’de Türkiye’de yüzbinlerce insanın kafasında, eminim bu videonun başlığındaki soru vardı. Sizi tenzih ederim. Daha önce videolarımda da bahsettiğim bu ilginç kişiliği siz zaten tanıyor ve takip ediyor olabilirsiniz. Ama 1 milyon kişinin tanıdığını pek sanmıyorum. Yine de neredeyse o kadar kişi onun Instagram’da paylaştığı şu fotoğrafı beğendi. Türkiye’ye ilk kez gelen ve Instagram’ından genellikle uzay ve roket fotoğrafları paylaşan bir adam neden böyle bir fotoğraf çektirip yayınlamış olabilir? Hayatının farklı yönlerine bakıp bu soruya birlikte cevap arayalım mı?

• Beğen
Baydırman

Baydırman

Moderator
Kasım 2017’de Türkiye’de yüzbinlerce insanın kafasında, eminim bu videonun başlığındaki soru vardı. Sizi tenzih ederim. Daha önce videolarımda da bahsettiğim bu ilginç kişiliği siz zaten tanıyor ve takip ediyor olabilirsiniz. Ama 1 milyon kişinin tanıdığını pek sanmıyorum. Yine de neredeyse o kadar kişi onun Instagram’da paylaştığı şu fotoğrafı beğendi. Türkiye’ye ilk kez gelen ve Instagram’ından genellikle uzay ve roket fotoğrafları paylaşan bir adam neden böyle bir fotoğraf çektirip yayınlamış olabilir? Hayatının farklı yönlerine bakıp bu soruya birlikte cevap arayalım mı?
Hayır teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: DAL ADAM

MaxipmaN

Üye
elon musk şu çılgın projelerden birini gerçekleştirdi mi merak ettim. boş boş sıkıyorlardı teknoloji haberlerinde.

• Beğen
Tepkiler: DAL ADAM ve Baydırman
Baydırman

Baydırman

Moderator
:hmmm

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: MaxipmaN ve Baydırman
Baydırman

Baydırman

Moderator
İşte biz o gün tükeneceğiz

• Beğen

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
İşte biz o gün tükeneceğiz
yalnız ciddiyim :zzz:
ama bi karışıklık olmuş :polis: 2023 de aya gidilecekmiş.

olsun biz de yol yaparız :türkiye1:

• Beğen
Baydırman

Baydırman

Moderator
yalnız ciddiyim :zzz:
ama bi karışıklık olmuş :polis: 2023 de aya gidilecekmiş.

olsun biz de yol yaparız :türkiye1:
Marsa duble yol yaparız elon da bize araç yapar

• Beğen

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Marsa duble yol yaparız elon da bize araç yapar
bizim yerli ve milli otomobilimiz yok mu :nono: ne diye amarigan malı kullanmak istiyorsun:off: yırtarım bak dolarlarımı, çok sinirlendim. bi sn.. benim dolarım yok ki :sirit: o zaman teleyi dolara çevirip yırtarım :aha:

şaka bir yana. türkiye uzay araştırma üssü mü ne kuruldu galiba. marsa yol yapmakla başlarlar büyük ihtimal:kop:

• Beğen
Baydırman

Baydırman

Moderator
bizim yerli ve milli otomobilimiz yok mu :nono: ne diye amarigan malı kullanmak istiyorsun:off: yırtarım bak dolarlarımı, çok sinirlendim. bi sn.. benim dolarım yok ki :sirit: o zaman teleyi dolara çevirip yırtarım :aha:

şaka bir yana. türkiye uzay araştırma üssü mü ne kuruldu galiba. marsa yol yapmakla başlarlar büyük ihtimal:kop:
Elonın şirketlerini satın alıp onu köle yapacağız arkadaş sen hâlâ anlamadın mı? #2023

• Beğen

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
elon musk aya gitmemiz için yardım et

• Beğen
Baydırman

Baydırman

Moderator
Ezhel bizi ay'a götür la