Bilgisayarıma virüs mü girdi acaba?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kiivan

Üye
    Konu Sahibi
Bilgisayarıma virüs mü girdi acaba?
arkadaşlar benim bilgisayar virus yedi herhalde bu konulardada çok bilgili deilimdir MAKİNAMDA ' YOUR COMPUTER İS İNFECTED ! DİOR VE ARKA PLANIMDA İSE ' SPYWARE INFECTİON ' die bi şey yazıyor bunu nasıl çözebilirim? Bana bi yardım ederseniz sevinirim.Şimdiden teşekkürler arkadaşlar .....

Clausius Clapeyron

Üye
<div class='quotetop'>(kiivan &#064; Nov 20 2005, 09&#58;58 AM) [post=211360]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
arkadaşlar benim bilgisayar virus yedi herhalde bu konulardada çok bilgili deilimdir MAKİNAMDA &#39; YOUR COMPUTER İS İNFECTED &#33; DİOR VE ARKA PLANIMDA İSE &#39; SPYWARE INFECTİON &#39; DİE BİŞİ YAZIO BUNU NASIL ÇÖZE BİLİRİM BANA Bİ YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM ŞİMDİDEN TEŞEKKURLER ARKADAŞLAR .....
[/b][/quote]
ad-aware kur ve tarat

kiivan

Üye
    Konu Sahibi
teşekkurler deneyim bir....

teenwolfx

Üye
sorun çözüldü mü? niye işleri halloldu mu olmadı mı yazmazlar ki...

mavikurt

Üye
bu sorun ad-aware le çözülmez arkadaşlar bu sorun C:&#092;Windows&#092;desktop.html diye bir dosya var önce onu silecen sonra indirecen microsoft anti spywareyi taratacan ancak o eski ayarlara döndürecek bir de indirecen regcleaner&#39;ı bir onunla regediti temizleyecen temp, çerezler, nesneler falan hepsini silecen birde kaspersky&#39; deneme sürmünü indirecen birde onunla taratacan sonra program ekle kaldırdan o virüsün yükjlediği bir spyware preogramı var onu kaldıracan ayrıca bir kaç programda yüklüyor onlarıda kaldıracaksın olayı kökünden halledeceksin. yoksa masa üstünde o yazıyı sürekli görürsün bunlar uzun işler deme inan çok gerekli işler.

saygılar

ayrıyetten bulamadığınız bir program olursa hepsi bende mevcut lazımolursa göndereyim

snrers

Üye
<div class='quotetop'>(mavikurt &#064; Nov 25 2005, 05&#58;56 PM) [post=214746]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
bu sorun ad-aware le çözülmez arkadaşlar bu sorun C:&#092;Windows&#092;desktop.html diye bir dosya var önce onu silecen sonra indirecen microsoft anti spywareyi taratacan ancak o eski ayarlara döndürecek bir de indirecen regcleaner&#39;ı bir onunla regediti temizleyecen temp, çerezler, nesneler falan hepsini silecen birde kaspersky&#39; deneme sürmünü indirecen birde onunla taratacan sonra program ekle kaldırdan o virüsün yükjlediği bir spyware preogramı var onu kaldıracan ayrıca bir kaç programda yüklüyor onlarıda kaldıracaksın olayı kökünden halledeceksin. yoksa masa üstünde o yazıyı sürekli görürsün bunlar uzun işler deme inan çok gerekli işler.

saygılar

ayrıyetten bulamadığınız bir program olursa hepsi bende mevcut lazımolursa göndereyim
[/b][/quote]
BU DEDİGİN PROGRAMLARI GÖNDEREBİLİRMİSİN...

mavikurt

Üye
aşağıda verdiğim rapidshare linkinde microsoft anti spyware, regcleaner ve avgfree edition&#39;u bir dosyanın içinde bulacaksın kaspersky&#39;ın trial versiyonu için bu adresten indirebilirsin ayrıca eğer anti spyware hata verirse (genelde günü geçmiş setup dosyalarını yükledikten sonra çalıştırmıyor) onuda bu adresten indir kesin çalışır saygılar kolay gelsin

programlar link i

avg free de iyi bir seçenek olabilir

damadada

Üye
gerçı arkadas bahsetmıs ama bendende tavsıye sırf güven ortamı oluşsun dıye belırtıyorum spyvare programı yeterlıgelecektır ad aware işni çözemeyecektır yetersız kalacaktır

EKEP109

EKEP109

Üye
arkadaşlar bu olayda eğer o spyware infectionyazanyerde ki balona tıklarsanız size bir spyware yükleyeceğini söylüyor. Tıkladığınız zamanda casus bir program yüklüyor. ve bu programla taratınca bilgisayarınızı casus bilgisayarınızdaki işe yarar tüm bilgileri hooooooooop sahibine yolluyor. siz gönül rahatlığıyla uyurken de aslında bilgileriniz güvensiz ellere yad olmuş oluyor. Bilginize....

***BlackrosE***

***BlackrosE***

Üye
Tek çaren format!!!! dostum üzgünüm!!.. :(

ben_daha_yeniyim

Üye
yaşasın format kahrolsun virüs

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
8 ay oncesinin konusu bu arkadaslar :)

delimakina

Üye
format iyi bişi çatlşattt =)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt