bilgisayarım hardiski görmüyor yardım edin

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

omerergun94

Üye
    Konu Sahibi
bilgisayarım hardiski görmüyor yardım edin
iyi günler arkadaşlar
sorunum şu pc hardiskimi görmüyor bu olay nasıl oldu detaylara girim
bundan 3 ay önce ben xp yüklü pcme windows7 yüklemeyi denedim ama format değil ikiside açık olsun istedim yani iki işletim sistemi olsun istedim windows 7 yi yükledim sonra pc yi baştan açtım açılır gibi oldu mavi ekran çıktı sonra baktım açılmıyo dedim format atim tekrar xp yükliyim takdım xp cd sini formata başlatım hani diyoyacd den yükleme için bi tuşa basın benim klavye usb olduğundan basıyorum olmuyo baktım bölede olmuyo pc yi cd den çalışan xp ile açtım meraktan biraz kurcaladım
bilgisayarım yönet dedim disk yönetimi dedim sonra benim hardiski gördüm orda biçimlendir dedim bişler yaptım hdd hep gitti :d sonra yine bişeler yaptım tekrar buldum hdd yi bu sefer normal klavyeyle devaam dedim tamformat atacak bilinmeyen disk dedi sonra ben biostan sandım bi güzel biosla oynadım ama öle böledeğil her yeriyle oynadım şuan açılışta hardiski görüyo ama formatta hardisk seçme yerinde artık hiç görünmüyo eskiden bilinmeyen disk diyodu şimdi odayok o hddyi çıkardım çalışan bi hdd takdım pcyine açılmadı walla tam olarak ne yaptığımı bilmiyorum bi yardım ederseniz sevinirim pc 3 aydır evde yatıyo hardisk sata pc crea

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt