Bilgisayarım Gta IV ve Max Payne 3 kaldırır mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
seyfipasa

seyfipasa

Üye
benim seninle aynı rahat oynuyorum seninkide ikisini aynı anda ac calıstırır korkma :)

foreverthe

foreverthe

Üye
Arkadaşlar benim pc max payne 3 ayarlarda açıyor, battlefield3, prototype 2 filan GTA V'de kasmalar oluyor patchler tam oturmuyor ne yapmam lazım ? :(

betülmmm

betülmmm

Üye
sana tavsiyem can you run it :) o hem oyunu performans açısından falan her açıdan değerlendiriyor. ;)

erko merko

erko merko

Üye
sana tavsiyem can you run it :) o hem oyunu performans açısından falan her açıdan değerlendiriyor. ;)

O sitedeki sonuçlar yanıltıcı olabiliyor, ekran kartının mimari,saat hızı,bellek hızı,rami gibi önemli özelliklerini değerlendirmiyor. :oke:

betülmmm

betülmmm

Üye
doğru aslında mesela bende gta 4 ü kaldırmaz diyo ama ben en üst özelliklerde oynuyorum ve kasma falan yok. ama patchleri yükledikten sonra kasma kesildi normalde kasmalar oluyodu bütün patchleri yüklüyünce geçti

codblackops2

codblackops2

Üye
max payne 30 gb mış.:oha:

foreverthe

foreverthe

Üye
Ben patchleri tam yapamıyorum heralde.

abandonware

abandonware

Üye
ekran kartı biraz düşükmüş. benim pc:

i5 = 2.5 GHz turbo ile 3 GHz ; 2 Fiziksel 2 Sanal CPU + Ati Radeon Mobility HD5470 + 3 GB Ram = battlefield 3'ü 1366x768 de rahatsız edice derecede kasıyor fakat max payne 3ü kasmıyor; gta 4 de max payne 3 gibi bişi olur her halde oynamadım.

edit: pc; desktop mu yoksa laptopmu?

- - - Eklendi - - -

hee :ehe 27.8 gb

- - - Eklendi - - -

BlackBox diye bir versiyon vardı galiba onun düşük

blackbox dan uzak durun :ehe bende o var normalde pişman olacam ama oynamıyom max payne 3ü max payne 2 daha eğlenceliydi.

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
    Konu Sahibi
ekran kartı biraz düşükmüş. benim pc:

i5 = 2.5 GHz turbo ile 3 GHz ; 2 Fiziksel 2 Sanal CPU + Ati Radeon Mobility HD5470 + 3 GB Ram = battlefield 3'ü 1366x768 de rahatsız edice derecede kasıyor fakat max payne 3ü kasmıyor; gta 4 de max payne 3 gibi bişi olur her halde oynamadım.

edit: pc; desktop mu yoksa laptopmu?
Desktop :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...