Gta 5 PC'mi Çökertir mi?/Kaldırır mı?

Sponsorlu Bağlantılar

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
işlemcinin oyunlar üzerindeki etkisi ekran kartı>ram>işlemci diye biliyorum ben o yüzden bunu göz önünde bulundurarak bişeyler yapmalısın ayrıca o sistem gta 5 tüm ayarlar normal de açar rahat bi şekilde 25 ile 30 fps rahat alınır
yanlış sıralama ekran kartı>işlemci>ram olması lazım sıralamanın hatta işlemci ekran kartı ile eşit bile olabilir çok önemlidir işlemci oyun oynarken

MaxipmaN

Üye
En iyisi youtubeden bakın işlemciyi yazın çıkar. Oyunda haritada tek gezilen videolar çıkacaktır. İşlemcinin hızını artıranlar genelde açıklamaya yazar.
tahminlerim doğru çıktı gt 430 ile alınacak fps 20 civarı, 800x600 ile bir şeyler olur belki demiştim, videodaki ekran kartı daha düşük. 25 hele 30fps hayal
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

cihanata_1

cihanata_1

Üye
bencede yetersiz biraz:oke:

snapdroid

snapdroid

Üye
Oyun stareji oyunuysa ve cs 1.6 gibiyse
Cpu> ram ve ekran kartı kötü olsada sorun yok
Gta
Gpu=cpu> ram

mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
yanlış sıralama ekran kartı>işlemci>ram olması lazım sıralamanın hatta işlemci ekran kartı ile eşit bile olabilir çok önemlidir işlemci oyun oynarken
Hocam Teşekkür Ederimde Windows 10 Benim PC. O Bişey Deil Monitör Tüplü.PC Toplama. Bütün Porgramları Sileceğim Kullanmadığım. PCye Bişey Olmaz Deilmi Sonra Çökertmeyelim.Bide Allah Razı Olsun Sizden

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Hocam Teşekkür Ederimde Windows 10 Benim PC. O Bişey Deil Monitör Tüplü.PC Toplama. Bütün Porgramları Sileceğim Kullanmadığım. PCye Bişey Olmaz Deilmi Sonra Çökertmeyelim.Bide Allah Razı Olsun Sizden
PC çökmez diye tekrarlamaktayız.

MaxipmaN

Üye
Oyun zaten 10 dakikada açılacak tıkanırsa bozdolabındaki şişliklerde kullanılan içi su dolu dikdörtgen şeyi kullanırsın.

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
oyun yüklemekle pcye birşey olmaz programlarını da silmene gerek yok
sen pc mühendisi olmak isteyen değil miydin :hmmm istediğin oyunu yükleyebilirsin dostum istersen gta 15 çıksın gta 15 yüklersin bu pcye ve çökmez sadece oyun açılmaz hata yollar kasar oyun dışında hiçbir değişim yaşamazsın
pc çökertmek öyle kolay birşey değil oyun yüklemekle pc çökseydi pc tamircileri dünyanın en zengin adamları olmuştu:yuru
bu arada pc konularıyla ilgilenmek istiyorsan böyle şeylerden korkmamalısın ben ilk pc me neler çektirdim kim bilir :ehe ama yine kendim tamir ettim bu konular böyle böyle öğreniliyor :bigstar:

mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
oyun yüklemekle pcye birşey olmaz programlarını da silmene gerek yok
sen pc mühendisi olmak isteyen değil miydin :hmmm istediğin oyunu yükleyebilirsin dostum istersen gta 15 çıksın gta 15 yüklersin bu pcye ve çökmez sadece oyun açılmaz hata yollar kasar oyun dışında hiçbir değişim yaşamazsın
pc çökertmek öyle kolay birşey değil oyun yüklemekle pc çökseydi pc tamircileri dünyanın en zengin adamları olmuştu:yuru
bu arada pc konularıyla ilgilenmek istiyorsan böyle şeylerden korkmamalısın ben ilk pc me neler çektirdim kim bilir :ehe ama yine kendim tamir ettim bu konular böyle böyle öğreniliyor :bigstar:
USTA BENİM BAŞIMA DAHA NELER GELDİ Bİ BİLSİN PC'DEN TABLET'İNE Bİ SORUNLA UGRAŞIYORUM BAŞKA Bİ SORUN ÇIKIYO SORUN ÜSTÜNE SORUN

mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
GTA 5 Torrent %98.4 Oldu Bugün Biter, Rahatlıkla Kurarım,Bi Sıkıntı Olmaz ve Başıma Bi Bela Çıkarmaz İnşallah Hadi Bakalım Hayırlısı

Cadillac34

Üye
Kaldırır arkadaşım hiç sorun olmaz. En azından oyun atar. Sürümlerin iyi.

Millet GTA 5'i bitirdi bitirecek, ben hala GTA Vice City'yi yarı edemedim. :(