Bilgisayarım Gta IV ve Max Payne 3 kaldırır mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
    Konu Sahibi
Bilgisayarım Gta IV ve Max Payne 3 kaldırır mı?
Arkadaşlar bilgisayarıma bu oyunları indirmeyi düşünüyorum Gta IV[4] kaldırır diye düşünüyorum ama max payne 3'ten şüpheliyim.
Bilgisayarımın Özellikleri:
Monitör: Asus MS 208
İşletim Sistemi: W7 Home Premium 64bit
İşlemci: İntel Core i3 3.20 ghz 2 çekirdek(2 sanal) 4 çekirdek :D
Ram: 4 GB DDR3
Bellek: 500 GB
Ekran Kartı: Atı Radeon HD 4700 [1024 MB]
Bütün herşeyi yazdım galiba yorumlarınızı bekliyorum :)

viktoreznov

viktoreznov

Üye
uçurur. :)

benim sistem seninkinin yarısı kadar. max payne 3 ü nerdeyse fullde oynayacam.
:D

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
cık. Uçurmaz. Hatta ben adam akıllı oynayacağından bile şüpheliyim.

FirstPioneer

FirstPioneer

Üye
Bunun yarisi bir sistem de bile çok rahat gta 4 oynarsin max amcayi da uçurur ama adami keşin teki gibi gösteermişler

Hex4d0r

Hex4d0r

Üye
GTA IV ü Medium da 1680x1050 gibi bir çözünürlükte 30 FPS civarı oynarsın (Oynanabilirlik seviyesi) Tabi bu Averaj FPSn olur. Hareketli sahnelerde 15'lere kadar düşebilir. Max Payne 3 te ise benzer çözünürlükte daha sıkıntılı oynarsın. 1024*768 gibi bir çözünürlükte Mediumda oynarsın gibime geliyor HD 4730 olduğunu varsayarak :)

• Beğen
Tepkiler: HacKLess
SeniGördüm

SeniGördüm

Üye
Her iki oyunuda medium-high karışımı oynarsın:good:

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
    Konu Sahibi
Hepinize :tşk:

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
hemde çok rahat kaldırır :)

nike497

Üye
Gta IV tam verimle oynarsın da. Max Payne de ayar düşürmen gerekebilir. Ama ikisini de kesin kaldırır

cukuleaks

Üye
Hayır çalıştırmaz. Medium grafikte belki diyorum. Herşey güzel faket ekran kartı düşük. Benimkiside hd 4500. Ama maxpayne 3 ü açması imkansız gibi bişey... Ama gta 4 açar.

- - - Eklendi - - -

GTA IV ü Medium da 1680x1050 gibi bir çözünürlükte 30 FPS civarı oynarsın (Oynanabilirlik seviyesi) Tabi bu Averaj FPSn olur. Hareketli sahnelerde 15'lere kadar düşebilir. Max Payne 3 te ise benzer çözünürlükte daha sıkıntılı oynarsın. 1024*768 gibi bir çözünürlükte Mediumda oynarsın gibime geliyor HD 4730 olduğunu varsayarak :)
%100 doğru :oke:

erko merko

erko merko

Üye
Oyun kasar ekran kartın kötü + o işlemci 4 çekirdek değil :oke:

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
    Konu Sahibi
Oyun kasar ekran kartın kötü + o işlemci 4 çekirdek değil :oke:
Denetim masası/sistem/donanım/aygıt yöneticisi/işlemciler
Buradan kaç çelirdek olduğuna bakılmıyormu birde görev yöneticisinden bakılıyor galiba ben yanlışmı biliyorum? :hmmm Bilgisayardan pek anlamam ama olay 2 çekirdek ama her çekirdekte ikiye bölünüyormuş yani 2 sanal 2 fiziksel oluyormuş peki intel core 2 duo ile arasındaki farklar nedir?

erko merko

erko merko

Üye
Denetim masası/sistem/donanım/aygıt yöneticisi/işlemciler
Buradan kaç çelirdek olduğuna bakılmıyormu birde görev yöneticisinden bakılıyor galiba ben yanlışmı biliyorum? :hmmm Bilgisayardan pek anlamam ama olay 2 çekirdek ama her çekirdekte ikiye bölünüyormuş yani 2 sanal 2 fiziksel oluyormuş peki intel core 2 duo ile arasındaki farklar nedir?

i3 işlemciler 2 çekirdek 4 sanal çekirdek yani oyunlarda 4 çekirdek gibi gösteriyor kendini fakat yinede bir dört çekirdekli işlemci performansı veremez. Core 2 duo'ya göre i3 işlemciler bi hayli iyi fakat i3 2100 altı bir modelse pekte iyi sayılmaz.

kralbendenf

kralbendenf

Üye
Tektek sormakla uğraşma kardeşim Google kardeşe Can you run it yaz, ilk siteye gir oradan oyunu seç can you run it'e tıkla o sana söyler :)

Anıl Umut

Emekli Yönetici
İyiki zamanında i işlemci almamışım.Core2quad uçuruyor Pc yi : )

BigSmoke15

BigSmoke15

Üye
Beyler ben işlemcimi ghz filan neyse dxdiag dışında tam kapsamlı nerden öğrencem

vegatablo

vegatablo

Üye
ikisini üst üste aç yine kaldırır

hakan_710

hakan_710

Üye
çalıştıramaz diyen arkadaşlar neye dayanarak çalıştıramaz diyor acaba? ben 3 yıl öncesinin notebook u ile maxpayne 3 ü oynuyorum. tamam çok aksiyonlu sahnelerde sıkıntı yaratıyor bazen ama yine de oyunun geneli oynanabilir derecede. sisteminizin oyunu çalıştırmamasi için hiçbir neden yok. driverlarinizi güncelleyin yeter.
Benim bilgisayarım Acer Aspire 5738g isteyenler sistem özelliklerine internetten bakabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...