Bilgisayarim Açılmıyo Acil!!! Yardım Lütfen!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mebuchadnezzar

Üye
    Konu Sahibi
Bilgisayarım donup kalmıştı ve hiçbir şekilde kapatamadim reset çekmeyi falan denedim ama hiçbir şekilde ekti etmedi son çare fişi çektim.Şimdi tekrar açmayı deninyorum ama açılmıyor. Açılmıyordan kastim windows modlari geliyor hangisini seçersem seçeyim bilgisayar açılır gibi oluyor ama en baştan başlıyor. Bilgisayara format atmadan yada hdd yi başka bir bilgisayara takip tarama yaptırmadan bilgisayarımi açabilirme imkanim varmı ? (daha öncede aynısı başıma gelmişti BIOS'U resetleyince sorun düzelmişti şimdi tekrar denedim ama hiçbirşey değişmedi)
 
Consul9

Consul9

Üye
güvenli modda başlamayı dene ( sanırım f6 yada f2ye basıp çekecenki başlayabilesin)
 

Mebuchadnezzar

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş böyle yazılacagini bildiğim için hiçbir modda açılmadi dedim
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt