Toshiba A210-15k PSAFGE Açılmıyor ! Acil Tavsiyelerinizi Bekliyorum...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Toshiba A210-15k PSAFGE Açılmıyor ! Acil Tavsiyelerinizi Bekliyorum...
leptobu aslında değişecektim fakat telefonun ekranı kırılınca leptobu değiştirme işide biraz yattı artık yaza kaldı :evet:

dün akşam hiçbir sorunu yoktu her zamanki gibi çalışıyordu sabah kalktığımda da hiçbir sorunu yoktu sonra ben ps3'le oynamak için salona geçtim kardeşimde minecraft oynamak için onun başına geçti

kahvaltı yapmak için ps3'ü kapattım ve onada bilgisayarı kapattıktan sonra mutfağa gelmesini söyledim yemekten sonra forumu kontrol etmek için leptobun başına geçtim geldiğimde leptop kendini bekleme moduna almıştı bende sanırım kardeşim hemen başlaması için bekleme moduna aldı dedim ve güç tuşuna basarak açılmasını bekledim ama birşeyler ters gitti ve leptop açılmadı ve beklemede olduğunu belirten güç tuşu aynı şekilde yanıp sönüyordu birkaç defa daha bastım yine açılmadı bende bunun üzerine leptobun fişini çektim ve tekrar taktım bu sefer leptop hiç açılmadı fişin takılı olduğuna dair yanan ışık hariç hiçbirşey yanmıyordu :evet: sonra leptobun fişini çektim ve tekrar ps3'ün başına geçtim 1-2 saat sonra yanına gittim bu sefer açıldı kullandık falan sonra canımız sıkıldı 2 kişilik blur oynamak için ps3'ün başına geçtik geldiğimizde durum farksızdı yine leptop açılmıyordu ve yaklaşık saat 20:00'dan beri öyle bekliyor hiçbir şekilde açılmıyor tepki vermiyor :evet:

acaba leptop ömrünü mü tamamladı ? :( :ağlarım:

tabiri caizse uzatmadan söyleyeyim leptop marş almıyor :ehe

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
bişeyler yazın arkadaşlar leptop dünden beri açılmıyor ! :evet: :ağlarım:

deforze

deforze

Üye
bataryayı 5 dk çıkarıp bekle bana göre batarya ölmüş bataryasız kullan birde aynı sorun var mı yazarsın

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
bataryayı 5 dk çıkarıp bekle bana göre batarya ölmüş bataryasız kullan birde aynı sorun var mı yazarsın

sonunda birisi birşeyler yazdı diye sevinmiştim :) abi 2 yıldan fazla süredir leptop bataryasız kullanılıyor :evet:

deforze

deforze

Üye
power ışığı yanıp ekrana görüntü gelmiyorsa ekran kartı yanmıştır.Ana kartta bozulmuş olabilir.

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
power ışığı yanıp ekrana görüntü gelmiyorsa ekran kartı yanmıştır.Ana kartta bozulmuş olabilir.

ekrana görüntü gelmiyor ama leptop hiç açılmıyor fanlar falan çalışmıyor yani :evet:

neyse ya boşverin zaten gideceği vardı gitti,burda bir leptop tamircisi var 100 TL istedi bios'u mu ne çökmüş dedi :( benim gözümde de o leptobun 100 TL'lik bir değeri yok o yüzden yaptırmayacağım zaten yaza doğru yeni bir pc alacağım :evet:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt