Bilgisayar Topluyorum İntel mi amd mi ? (anket)

• 6 Kasım 2016
  • 807 Okunma
  • 18 Cevap

Amd mi İntel mi ?

1. İntel

45,5%
  2. Amd

54,5%
  1. Arkadaşlar Aşağıda Fotoğraflar paylaşacağım ankete göre düşeneceğim sizce hangi sistemi almalıyım.

Anketi Bunlara Göre Oylarsanız iyi olur.

AMD

Arkadaşlar İşlemci Amd FX8300 3.3Ghz 8 Çekirdek Fotoğrafa Eklemedim Çünkü 2 El Alacağım .

< Resmi açmak için tıklayın >

İNTEL

Buda İntel Sistemi
    < Resmi açmak için tıklayın >

Yazan: hikmet366
  2. bence fx8300 daha hızlı

3. ekran kartı yok mu?

4. intel sistemi göremedim
    ---
    yeni gördüm internetimin maşallahı var

AMD daha iyi gibi özellikle yanında rx 470 veya rx 480 gibi bi kart alırsanız efsane olur

5. İntel Bİraz Daha Pahalıdır Ama DDR4 Sistemi Kullanıyorum Ocak Şubak Gİbi İntel Yeni Anakart ve İşlemcileri Duyuracak İstersen Bekle Ocakta Çıkartacaği İşlemciler Bİr Sonraki Nesil Anakart ve İşlemcilerlede Aynı Soketi Kullanacak Sistem Yükseltmede Sorun Yaşamazsın.Amd Daha DDR3 Deymiş :D

6. var ekran kartı gtx570
    ---
    intelin yeni cikan parcaları bekleyemem pahallı olur ve askere gidecem anca öderim ve 3000 tl limit var
    ---
    ekran kartım var gtx570
    ---
    intel 4 cekırdek sanal çekirdek olmadığı içın daha iyimis

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. zaten amd de sanal çekirdeksiz 8 çekirdek (bu devirde sanal çekirdek mi kaldı :hmmm)

oyun performanslarında vb amd geçiyor

8. 6. nesil ve çıkacak olan 7. nesil işlemciler aynı soket yapısına sahip olacaklardı. 7. ler daha çıkmaı ki onan sonra çıkac olanların hangi soket yapısını kullanacağı belli olsun.
    ---
    askere gidecekseniz neden şimdiden alıyorsunuz?

9. aynen askere gidecekseniz parayı kenara koyun 6 ay sonra teknoloji çok değişir yeni ürünler alırsınız

10. 7.Nesiller 2020 Mi Ne Olacak.6. Nesillerle Aynı Soket Olmayacak

11. kaynak?

12. Geçen Okumuştum Bulmam Zor :)

13. Param Şuan Bol Ve Bir hızlı Bir bilgisayara ihtiyacım var

14. ağırlıklı kullanım amacınız?
    ---
    alıntıdır.
    "Kaby Lake işlemciler tıpkı SkyLake işlemciler gibi LGA 1151 soket yapısını kullanacaklar."

15. Hatta Forumda Okumuştum 2 Binli Bişeydi Hatta X199 Mu 200 Mu Çipsetli Anakartlarla Beraber Duyurulacakmiş
    ---
    "100 ve 200 serisi çipsetli anakartlar ve LGA 1151 soket yapısına uyumlu olacak aile 35-95W TDPdeğerlerine sahip olacak. Intel kanadından bildiğimiz gibi işlemci ailelerini farklı kategorilere ayırarak mobil sınıftan masaüstü sınıfa göre sıralandırıyor. Bu bağlamda elimizde Kaby Lake-S masaüstü, Kaby Lake-U düşük güç tüketimli platformlar ve Kaby Lake-Y ise Core M olarak bildiğimiz işlemcilere yönelik olacak." 6 Ay Önceki Haber Yalnız Bu.Daha Yenii Okumuştum

16. o 8. nesil işlemciler içindir belki ama 6. nesil ve 7. nesil işlemciler aynı soket yapısına sahip olacaklardı ben pc mi toplarken baya araştırmıştım o nedenle Pentium işlemci aldım 1-2 yıl idare eer direk 7. nesil bir işlemciye geçerim düşüncesi ile.
    ---
    tamam işte abi buradada aynı soketd yapısında olacğı yazıyor zaten.

17. Neyse GÖrürde Unutmazsam Haberdar Ederim :)
    ---
    Bu Attığın Yeride Gördümde NE Zamanın Konusu Ama? Haber Kaç Aylık O Önemli

18. Adobe After Effects Video Düzenleme şuanki pc ile bir videoyu 12 saat de reender yapıyor bu yüzden

19. render için birşey demem yanlış olur.

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
19/01/2019 - 22:20