Bilgisayar Kargolamak İçin Güvenilir Firma

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Bilgisayar Kargolamak İçin Güvenilir Firma
Fethiye'den Osmaniye'ye laptop göndereceğiz. UPS'e güvenmiştik fakat müşteri hizmetleri sorumsuz vs. diyorlar. Monster'dan aldık, kutuda gerekli önlemleri almış olsa da güvenilir bir kargo firmasıyla göndermek istiyoruz. Bildiğiniz kırılma vs. sorun yaşamayacağımız firma var mı?

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Yani Çoğu Firma Kırılma Garantisi vs Vermiyor Ama Kasayı Geniş Bir Kutuya Koyun Sonrasında İse Etrafına Köpük vs Basın. İçinde Parçalarıda Sağlama Alın Adamlar Atsada Önemli Değil Çünkü Darbeyi Sönümleyecektir.

Bir Ara Servise Vermiştik KAsayı İşlemci Fanı Düşmüştü.Yanı Anakarta Takılan Olan Fan Düştü :D Ayrıca Fırmalara Bir Sor Güzelce Paketledim Üzerine Kırılır Etiketi vs Yapıştırıp Gönderirmisiniz Filan Diye

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK, Silinen Üye 2526643 ve Coolwhisper
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
  • Beğen
Tepkiler: gonyalı ve Silinen Üye 2526643

Coolwhisper

Üye
Fethiye'den Osmaniye'ye laptop göndereceğiz. UPS'e güvenmiştik fakat müşteri hizmetleri sorumsuz vs. diyorlar. Monster'dan aldık, kutuda gerekli önlemleri almış olsa da güvenilir bir kargo firmasıyla göndermek istiyoruz. Bildiğiniz kırılma vs. sorun yaşamayacağımız firma var mı?
direk yolcu otobüsüne verin

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK, gonyalı ve PALA.

Coolwhisper

Üye
  • Beğen
  • Cool
Tepkiler: PALA. ve MAERKEK
Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK

Coolwhisper

Üye
Hocam 17 bin liralık sıfır laptop yürütmezler değil mi :D 12 yıllık beklemenin sonu savcılık olmasın :p
pekçok otobüs firmasının paket kabul bölümü var, makbuz karşılığı alıyorlar paketinizi, ayrıca hangi araca verilecekse onunda plakasını ve şöfor telini alırsınız, karşı tarafa bildirirsiniz. Ürün kendi orjinal ambalajında ise sorun olmaz kargo şirketlerinde aslında, ben bir sürü led tv aldım 24 inçten tut 48 inçe kadar hepside kargo ile geldi. ama yine de sen bilirsin son karar senin.

• Beğen
Tepkiler: PALA., MAERKEK, gonyalı ve 1 kişi daha
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Güzel paketlemenin üstüne tanımam .
Ambarcılar sürekli geliş gidiş yaptılları için tırla da gönderebilirsin tanıdık lazım tabi ki

• Beğen
Tepkiler: Coolwhisper, Silinen Üye 2526643 ve gonyalı
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Kargo ile göndermeye niyetlenmeden önce paketin kilogramına bakmak gerek ilk başta, eğer kırılmaması için çok fazla ambalaj yapılmışsa baya tuzlu bir kargo ücreti çıkacaktır. Bunun yerine gideceği yere aktarmasız şekilde giden bir otobüs bulmak ve içerisindeki ne diye sorulursa kavanoz yemeklik vb denilerek dökülebileceğini hatta kırılabileceğini söylemek yeterli olacaktır. Mavin ile birlikte en üste veya köşeye sıkışmayacağı şekilde istiflenirse herhangi bir sorun çıkarmayacaktır.

• Beğen
  • Sevdim
Tepkiler: Coolwhisper, MAERKEK, Silinen Üye 2526643 ve 1 kişi daha

Üst Alt