Bilgisayar bir süre sonra donuyor

Sponsorlu Bağlantılar

UpOneTR

UpOneTR

Üye
    Konu Sahibi
Klavye mause çalismiyor

Bisey çok ısınyo ondan donuyo dicem değil sıcakliklar ortalamada

Ekran kartında sorun var dicrm yeni aldik çatır çatir oynadık güzel çalisiyodu soktum taktim ayni

Acaba sorun nerde olabilir ?

MaxipmaN

Üye
antivirüs çakışıyo olabilir mi 2-3 tane varsa

UpOneTR

UpOneTR

Üye
    Konu Sahibi
Bakalım format atıp güncel driverları kurcam tekrar

UpOneTR

UpOneTR

Üye
    Konu Sahibi
Formatla alakalı bişey değil yav bi yanlış yaptım ama ne yaptım çözemedim şimdide mouse oynuyo tiklamiyo :(

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Format farz :ehe
Türk yöntemi :cool:

MaxipmaN

Üye
driver uyumsuzluğu gibi duruyor uyduruk programlarla yüklediysen driverleri sorun olabilir slimdriversten sonra ağ adresi alınıyor diyor bazen bir de ses driveri türkçe olmuyor sadece ingilizce :(

UpOneTR

UpOneTR

Üye
    Konu Sahibi
driver uyumsuzluğu gibi duruyor uyduruk programlarla yüklediysen driverleri sorun olabilir slimdriversten sonra ağ adresi alınıyor diyor bazen bir de ses driveri türkçe olmuyor sadece ingilizce :(
Win 8 yükledim bakalim sorun yok gibi bastan driver kuruyorum
İlk basta anakartin cdden kuruyorum driverlari sonra anakartin sitesinden ve ekran kartinin sitesinden güncel olani kuruyorum extra program kullanmam

007wolverine

007wolverine

Üye
arkadaşlar aynı sorun vardı bende de format ise yaramıyor driver uyumsuzluğundan kaynaklanıyor.

UpOneTR

UpOneTR

Üye
    Konu Sahibi
Yeni sorun D: :D

önce ekran kararıyor bazen bir kaç saniye bazende 10-15 dk gelmiyo geldiğinde yukardaki uyarıyı veriyor
en güncel driver sürümü 340.52 yani driverda sorun mu var ?

kinger1905

kinger1905

Üye
kurduğun programların biri sistemi kitliyor olabilir.

UpOneTR

UpOneTR

Üye
    Konu Sahibi

şu sorun hala devam ediyor sanırım ekran kartına güç yetmiyo buna nasıl yeterli güç verdirtcem biosda bulamadım

demirkan_1999

demirkan_1999

Üye
Hocam ısı değerleri durduk yerde artmaz. Aç herhangi bir oyunu oyna 2-3 dk sonra durdurmadan aşağı in . Bak bakalım sıcaklık varmı ?

Üst Alt