bi içeri gelir misiniz.sorum veya sorunum var :D

 • 2 Mayıs 2011
 • 895 Okunma
 • 22 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. arkadaşlar şimdi size soru sorcam ne düşünürseniz ne yorum yaparsanız yapın ama dalgaya vurmayın.şimdi diyelim ki sizin 5kişiden oluşan bi aileniz var(sizinle beraber).anne-baba-2kız(abla) ve siz varsınız bu ailede.baba size veya ailede hiç kimseye iyi davranmıyor,ailede yaptığınız hiç bir iş ciddiye alınmıyor sizinle sürekli dalga geçiliyor,sürekli onlara yardım ediyorsunuz fakat onlar sizin yaptığınız yardımları küçümsüyorlar,sizi sadece anne umursuyor ciddiye alıyor.abiniz yok.ve siz yani en küçük erkek de en babayla çalıştığı işte küçük bi hata yapsa dahi hatası söylenmeyip azarlanıyor.siz bu hayatta olsaydınız ne düşünürdünüz.?????yanlış yerlere saptırmayın...
   


  Yazan: paradox07
 2. Tek birşey''Büyüdükçe daha iyi anlarsın''...
   
 3. şu hayatta en çok istediğim şeylerden birisi de beni anlayacak bi abimin olması.zaten gayet büyüğüm yaş 19.ama bu duygu bastırılmış artık.anlasam da içimde ömür boyu kalacak.bana birisi değer verdiğinde onu abim gibi görmeye başlıyorum huzurr buluyorum.
   
 4. O yönden güzel olaylar görmediğinden öyle gelir...Çalışıp ailenin yanından az da olsun ayrıldığında öyle olmuyacağını görürsün.
   
 5. yani bi abinin olması kötü mü?anlayamadım.ailemi tabiki özlerim.ablalarım kötü değil ama derdimi anlatabilecek ne biliyim beni anlayabilecek bi abimin olmasını isterdim.ablama ne kadar şey anlatabilirim ki?babamla zaten doğru dürüst konuşmam işim düşmedikçe veya o bana soru sormadıkça.zaten ağzından küfür eksik olmuyo ne konuşcam ben öyle adamla.bi abimin olduğunu rüyamda görüyrum ve bu bana garip bi huzursuzluk veriyor.sanki o rüyanın gerçek olmadığını ve sonunda uyanacağımı biliyorum.
   
 6. Aileyle iş yapma dostum...
  Bir askere git gel kendi yolunu çiz sen :)
   
  pelın_ bunu beğendi.
 7. Yanların da çok kalmışsındır ondan dolayı sen onlardan onlarda senden bunalmıştır.Gerçek bunlar:)
  Kafanı dağıtacak bir iş bul onlardan uzak olsun zamanlada seni az göreceklerinden daha sıcak davranmaya başlarlar.
   
 8. bence öyle değildir ergenlikden dolayı sana öyle geliyordur :D
  ergenlikden çıkınca anlarsın :D
  yaş kaç bu arada ?_
   
 9. yaşın kaç ona göre yorum yapalım
   
 10. yaşımı yazmıştım 19.ergenlikten çıktığımı sanıyordum :hmmm.maxirabit in söylediği doğru olabilir aslında.doğduğumdan beri yanlarındayım.kendimi değersiz bi mal gibi hissediyordum taaki dersanedeki hocalar bana değer verene kadar.onlar bana değer verdiler sağolsunlar şimdi de onları abim gibi görmeye başladım.düşünsenize babam bile ÖSS yi kazanacağımdan şüpheli.aksine beni desteklemesi gerekirken yaptığına bakın.geçen sene toplamda 425 puan almıştım.kılavuz yüzünden hiç bir yere yerleşemedim(burdan kılavuzu hazırlayanları baya bi anıyorum).yazın sonuçlar geldiğinde birileri vardı onların yanında sordu hiç bir şey demedi.onlar gittikten sonra öyle laflar söyledi ki Erkek olduğum halde ağladım kendimi tutamadım.hadi dersane parasını veremicek olsak anlarım ama Allah a çok şükür halimiz yerinde.keşke pararmız olmasaydı da birazcık huzurumuz olsaydı.
   
 11. Allah sabır versin Kardeşim ne diyim :)
   
  Kobra_FighterTR ve minoo bunu beğendi.
 12. sağol kardeş hayat zor
   
 13. Kimine kolayki :)
   
 14. o da doğru.sorunlarımızı paylaşalım işte..
   
 15. Benimde dertlerim var ama seninki gibi değil.Yani her insanın derdi var ama seninki biraz farklıymış bunu söylemeye çalışıyorum :) Eminim en güzel çözüm yolunu kendin bulacaksın.Herşey er yada geç yoluna girecektir :) Canını sıkma.Güçlü ol :)
   
 16. Nasıl güçlü olcam gerçekten ben de bilmiyorum.şu an beni kurtaracak tek şey öss.tek çare kazanıp gitmek.
   
 17. Aileden,dersaneden yana sorunun var heralde.Üniversiteyi'de başka şehir de kazan ki rahatla.
   
 18. Dersaneden yana bi sorunum yok aksine dersaneye gidince huzur buluyorum.ne biliyım o ortamı seviyorum.2tane abim gibi gördüğüm adam sevindiriyor beni.ailede huzur yok.tabi ailede sıcaklık bulamayınca o sıcaklığı başka bi yerde arıyosun.
   
 19. Kötü bir durumdasın. Ben bayan olduğum için pek bir fikrim yok açıkçası :hmmm
   
 20. Aslında bayan olsanda ailende konuşabileceğin bayan biri yoksa eminim sen de aynı şeyleri hissedersin.
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
16/01/2019 - 03:09